Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nada-m nova galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nada-m nova galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233>
Korisnik
Poruka
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 16:58

Prvi puta sam na poleđini upotrebila papir čipku,zato sam stavila detalj da se bolje vidi.
Hvala na poklonjenim salvetama
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 20:16
čipka papir-super
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 20:21
Koja dobra ideja s papir-čipkom! Cijelo vrijeme sam mislila da je to neka specijalna salveta...Daj nam malo pojasni kako si lijepila papir i što si stavila preko njega....
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 21:41
Hvala vam na pohvalama,
Postupak sa papirom:Kad je salveta suha,cijela površina se pažljivo premaže ljepilom za salvete,mora se dobro paziti i pokriti cijela površina,tada se papir prstima potapka cijelom površinom,paziti na rubove,jer se NESMIJE više premazivati ljepilom,jer bi se "rastopio"postao bi proziran i nebi se vidio uzorak.Kada je suho,pošpricati štirkom u sprayu da se zaštiti prije premazivanja zaštitnim lakom.To sve sam saznala jučer od moje učiteljice i najvrhunskije majstorice Tee,hvala na savjetu i pomoći.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 21:50

Hvala Nada na objašnjenju! Samo još jedno pitanje - gdje ste kupili tako krasan čipkasti papir, nisam takve viđala.....

Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 21:51
Posebno lijepo u kombinaciji s čipka papirom.smile141
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 21:54
Jani, papir sam kupila kod nas u Bjelovaru,to je specijalizirani dućan za hobiste, jedan jedini, ali mislim da je papir iz N B ,jer naručuju robu iz nb ili chemaco.
Hvala Maris
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 21:58
smile227  prekrasna serija tanjura,ovi s čipkom posebno
 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 22:00
Hvala Nado - nisam ga primjećivala do sada, ali tvoji radovi su me potakli da se malo i s njim pozabavim....jedva čekam krenuti raditi s njim!
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 07:47
no comment    
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 08:06
hvala ti puuuuuno na savjetima
i pojašnjenju načina rada s čipka papirom...
ogledavala sam ga na stranicama NB-a
(al je ostalo samo na gledanju)...
ovo za rubove i štirku je dragocjen podatak...


tanjuri su Clap   Thumbs%20Up Thumbs%20Up  Thumbs%20Up  Clap

pitanjce:
na onom zadnjem na prethodnoj stranici,
s ružama i đurđicama, je salveta ili ?
prekrasan uzorak Heart, gdje si nabavila?


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 08:30
Hvala drage moje,Klara ovo je salveta,imala sam još samo ovu polovicu jer sam ostatak od dvije koliko sam imala potrošila na jedno lijepo ogledalo koje sam napravila za moju bivšu ambulantu ,prije nego sam otišla u mirovinu
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 09:23
hvala ti... Smile

pregledala sam more naših i stranih online shopova salveta
i nisam ju nigdje vidjela... Unhappy

sjećaš li se možda gdje si ju kupila, nabavila?
eeeeeeeeeeeeh, a da mi je tek podatak tko je proizvođač... Wink


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 09:28
smile58smile93
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 12:31
Sviđa mi se jako ovaj detalj sa čipka papirom.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 12:39
Klara, tako mi je žao što ti nemogu nikako pomoći, znam da sam imala dvije, da sam ih dobila, ali prije dosta vremena, i stalno sam je čuvala za nešto "posebno"iako ni sama neznam šta bi to bilo.
Hvala mumice,hvala Tara
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 15:27
nema veze... Smile

nije da mi je nužna,
to se opet aktivirao moj sindrom "a baš takvu nemam" (salvetu)... Wink   LOL
i hrčkomanija na djelu... Embarrassed

tako da ti ne treba biti žao... Smile  Heart


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 14:34
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 14:37
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 14:39
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.