Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje cvece-moja ljubav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje cvece-moja ljubav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 126>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2013 u 18:59
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Kava na stolu i miris proljeća, što ćeš ljepše prije odlaska na posao, uživancija  je gledati tvoje rascvjetano proljeće a i bebolinci vidim uživaju i rastusmile113


Aralija,drago mi je ako sam ti napravila lep ispracaj na posaoWinkHug
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2013 u 23:33
Boze , kako si ti vrijedna ! Prekrasno ! A da vidis kod nas ! Sve u snijegu i to onom debelom !     
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 06:39
Originalno poslano od člana martab martab napisao:

Leona31,predivne ljubice.sijanci





Hvala draga,smile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 06:42
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Evo i ja pijem prvu kaficu i uzivam medj' tvojim cvecem.Sejanci ti lepo napreduju pu,pu,pu a po bastici pristize svasta nesto lepo i cvetno
Novopristigle cveckice su pogotovo ona plava,satirana primula,a ova lepotica(aubrecija,je l' da?) privukla mi posebnu paznju  


Jeste Aubrecija toliko se rascvetala,prosto prkosi ovom belom djavolu,a i meni se svidela satirana primula ali nije vise bilo samo jedna.Hugsmile72
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 06:44
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

ne zna se koji je ljepši (gdje si našla ovaj šatiraniTongue


Mari,hvala na poseti,Primula je kupljena na pijaci,i meni je bas neobicno lepa.Hug
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 06:47
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Boze , kako si ti vrijedna ! Prekrasno ! A da vidis kod nas ! Sve u snijegu i to onom debelom !     


Gute,i kod mene je bilo samo cutim i nerviram se,nisam posteno videla sve krokuse jer istrulise im cvetovi ,primule isto gledala jesenje posadjene Ljiljane poceli budjati ma uzas......
Hvala ti na posetismile78
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 07:29
sve ti je divno.....bravoClap
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 07:41
Divne proljetnice. Kako  li izgledaju poslije ovog vremena? 
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 07:48
...baš nas je lijepo nasamarilo proljeće...ma ne, zima je nasamarila proljeće...Wacko



i ja bi jednog prijatelja da mi pokloni limun...Wink

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 08:57
Prvu jutarnju    popila sam u tvojoj bastici, diveci se tvome cvecu...Krokusi,narcisi i jagorcevine, posebno ove nove, bas mi se svidjaju! Nadam se da primule jos nisi posadila u bastu, jer ova zima usred proleca moze da naskodi biljkama...Kod mene sneg pada kao u januaru, nadam se da nece potrajati dugo...Pozdrav
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 12:51
Originalno poslano od člana Monna Monna napisao:

sve ti je divno.....bravoClap
samo

Mona,hvala,samo da ogreje,pa ce biti divljenja na sve strane,ovaj sneg izludjujeAngry
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 12:54
Originalno poslano od člana dijana7566 dijana7566 napisao:

Divne proljetnice. Kako  li izgledaju poslije ovog vremena? 



Dijana,dobro pitanje,nikako ne izgledaju jadno,i bas sam nesrecna zbog toga
ali valjda ce joj doci krajsmile121 pa  da popijemo i nesto hladnoLOL
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 12:57
[QUOTE=Lovro]...baš nas je lijepo nasamarilo proljeće...ma ne, zima je nasamarila proljeće...Wacko



i ja bi jednog prijatelja da mi pokloni limun...Wink


Hehe,upravo tako,ali dani su joj odbrojani,nece to jos dugo
,a za Limunka,ma nije prijatelj nego bivsi kolega,ali valjda je i to prijateljWinkWinkWinksmile60
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 13:00
Originalno poslano od člana Wanessa Wanessa napisao:

Prvu jutarnju    popila sam u tvojoj bastici, diveci se tvome cvecu...Krokusi,narcisi i jagorcevine, posebno ove nove, bas mi se svidjaju! Nadam se da primule jos nisi posadila u bastu, jer ova zima usred proleca moze da naskodi biljkama...Kod mene sneg pada kao u januaru, nadam se da nece potrajati dugo...Pozdrav


Pa zasto si sama ,sto ne pozva i mene,ne te volim vise.smile123
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 15:24
Deo mog dvorista







Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 15:25
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 15:26
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 16:47
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Deo mog dvorista


Koji prelep pogled
Obozavam travnjak i po njemu "razbacana" cvetna ostrvca   
Al' nesto se setih da ja ne podnosim miris tek pokosene trave(gusi me)i mozda je i bolje sto ga nemam...zato cu da uzivam u tvom sa slika
Zamisli jos i ovo sve moje povrsine oko kuce,na kojima se moze saditi,da se saberu sve na jedno mesto,nisu velike kao ova koju vidimo na slici   
Divno rano prolece u tvom dvoristu
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 17:35
Diiiiivno dvorište
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 19:01
Beti,nije vazno koliko je tvoje dvoriste vazno je da imas ljubavi za uzgajanje sta god da se nadje tu, a videla sam da toga ima puno od povrca voca do cvetnica koje nije za potcenjivanje,hvala ti sto si svratila.smile86
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3233343536 126>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.