Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 356357358359360 381>
Korisnik
Poruka
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2014 u 23:34
Nadam se  sada mi je lakše kada znam da nisam jedina kojoj nije povrće uspjelo .Ma nije sve bio promašaj kornišoni su bili dobri kao i krumpiri i luk ali grašak katasrofaDead nisam nabrala ni 1 kg graška 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2014 u 23:37
grašak moraš posaditi jako rano da bi nešto bilo.njemu ne smeta hladno vrijeme.prošle godine sam posadila u 2 mj.visoki uz ogradu.bilo ga je jedno more,a ostalo tek krajem 3.mj kad mi frezaju vrt.bilo je i toga,ali nisam nešto zadovoljna
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2014 u 23:43
Ja na žalost takođe moram čekati frezanje jer  imam koji je malo dalje od kuće to je jedna  velika površina.Kada ju čitavu pofrezamo onda sijem sve kulture koje se mogu posijati rano.Tako da i grašak mora čekati
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 07:39
Originalno poslano od člana kacunak kacunak napisao:

Originalno poslano od člana Pustolovka Pustolovka napisao:

Kod nas isto nije bilo nekog snijega,tako da ga nisam sita,a iako sam zeljna rada po basti,mogu reci sta mi fali i ovako jos sjediti.Approve
Pustolovka, ja nemam bastu pa ne zaduzujem motiku. Samo mi je stalo da sine sunce i da mi cvijece po kuci i balkonu krene i da konacno svane dan, jer ovako je zimi stalno mrak i takoreci uopste ne svice. Tako da cu ja jos sjediti i usput uzivati u cvijecu Big smile Nije snijega puno ni kod mene bilo jer nama je domovina ista, a ne mora ga ni biti nikad sto se mene tice! Struganje snijega sa auta, bolesna djeca po domovima zdravlja, ciscenje snijega ispred kuce, ledena jutra a na posao moras, opasni padovi na poledici, astronomski racuni za struju, troskovi za drva (ko se na pec grije), pepeo po kuci, nemogucnost setnje napolju... Treba li jos? Ja bi ladno u Australiju! Sunce, sunce, sunceeeee....


Uf, i ja bi u Australiju....smile184
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 08:44
 
Ja grašak sijem kad i sve ostalo u vrt, iako isto nije urodio kako spada, ali bilo ga je za 8kg.Smile




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 09:09
 Ajči kako se zove taj kasni karfiol? Ja ga inače uzimam kakav uvjek uzimam ( Snježna gruda ) i nije mi baš nikad prelijep...Confused A za ovo što kažeš da postoji rani i kasni karfiol, nisam ni čula jer je kod nas uvjek ista klasika...Ima samo taj koji sam navela i ne znam ima li još koji, ne sjećam se da sam našla s nekim drugim imenom...ConfusedConfused


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 09:46
Kacunak ahaa i ti si bosanka,znaci nisam sama Wink
I monstera nam nosi gene iz Bosne vidis je ista je mi šašava TongueBig smile

Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 10:07
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

 Ajči kako se zove taj kasni karfiol? Ja ga inače uzimam kakav uvjek uzimam ( Snježna gruda ) i nije mi baš nikad prelijep...Confused A za ovo što kažeš da postoji rani i kasni karfiol, nisam ni čula jer je kod nas uvjek ista klasika...Ima samo taj koji sam navela i ne znam ima li još koji, ne sjećam se da sam našla s nekim drugim imenom...ConfusedConfused



Ija sam čitala negdje da ima kasna sjetva i rana u proljeće,ali ne znam za sjeme vjerovatno je isto sjeme samo što se sije kada su malo niže temperature jer kada su temperature visoke plodovi su sitni.Vjerovatno zato i moja brokula nije uspjela,malo sam istraživalasmile138
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 10:20
Originalno poslano od člana Pustolovka Pustolovka napisao:

Kacunak ahaa i ti si bosanka,znaci nisam sama Wink
I monstera nam nosi gene iz Bosne vidis je ista je mi šašava TongueBig smile


 Ak ti ja dođem tamo! smile232smile96smile96


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 10:51
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Originalno poslano od člana Pustolovka Pustolovka napisao:

Kacunak ahaa i ti si bosanka,znaci nisam sama Wink
I monstera nam nosi gene iz Bosne vidis je ista je mi šašava TongueBig smile


 Ak ti ja dođem tamo! smile232smile96smile96


Dodjiii Hug svojoj daljnjoj rodbini hahahha LOLLOLLOL
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 11:29
LOLZnači otvaramo klub i ja sam iz Bosnesmile78
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 12:06
Ja nisam iz Bosne i nemam bosanske korijene ali vas svejedno imam fest rada !       
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 12:19
Odakle smo god mi smo opet jedan narod,samo malo daljnje komsije ili susjedi.
zelim vam ugodan ovaj tmurni danasnji dan Approve moramo se saliti inace ce se crknuti kise,tmurno,depresivno.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
medy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 12:24
Izaći  će i sunce samo se nadam da nećemo onda moliti za kap kiše kada bude opet potrebnaDisapprove
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 13:03
U pravu si Medy,mada dotuzi konstantno jedno te isto,mi ljuid kakvi smo da smo samo srecni dojadilo bi nam,pozelili bi tuge malo.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 13:41
 
 smile60 Tko bi nama ljudima znao ugoditi, kad pada kiša, kukmačemo jer stalno pada kiša...kad uprži sunce, plačemo i vapimo za kišom....Čudne smo mi neke biljke....smile96smile96


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 13:43

Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Ja nisam iz Bosne i nemam bosanske korijene ali vas svejedno imam fest rada !       

  Ovo potpisujem i dijelim s tobom mišljenje draga Dobra Vilo ! Embarrassedsmile79smile86


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 13:52

Originalno poslano od člana Pustolovka Pustolovka napisao:

U pravu si Medy,mada dotuzi konstantno jedno te isto,mi ljuid kakvi smo da smo samo srecni dojadilo bi nam,pozelili bi tuge malo.

 Ma čuj nje!  Tko još želi tugu ? Ahhhh Pustilka, ahhhh, ti si čudo od žene! smile232smile195 Svi voze drumom, a ti bi nasilu šumom? smile197


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 17:27
Samo slobodno izrazavm svoje misljenje.pod tugom sam mislila,eto da nas malo rastuzi vrijeme hahaha.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 17:57
 Ma znam, samo te moram malo zezati...EmbarrassedHugsmile84


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 356357358359360 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,703 sekundi.