Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 86>
Korisnik
Poruka
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:01
smile39 prekrasno!
mogu doći na kavu?Embarrassed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:03
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

jako lijepo.....fino pristaje na visecoj stalazi...
sta si prvo farbala keramikuConfused...ili je bila bijela
 
Bila je bijela, ali sam je bojala akrilnom bojom
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:04
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

smile39 prekrasno!
mogu doći na kavu?Embarrassed
 
Može, dogovoreno! Samo reci kad!
ANĐELKA
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:10
jako ljepo i uredno ClapClap
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:31
Hvala vam cure moje, i ja sam zadovoljna kako je ovo ispalo
ANĐELKA
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 00:22
nije ni cudno da si zadovoljna jer je zbilja vrlo lijeposmile141..odusevljavaju me ove plavo bijele kombinacijesmile211
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 12:57
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

nije ni cudno da si zadovoljna jer je zbilja vrlo lijeposmile141..odusevljavaju me ove plavo bijele kombinacijesmile211
 
I mene...i mene......smile79
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 13:05
Prekrasan set za kavu, čaj...baš k'o što veli Tinaw, ko iz bakinog kredenca
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 13:36
radovi su savršeni....nemam riječi ,,takav sklad i preciznost...stvarno si umjetnica...samo me zanima od kud ti sve ovi motivi...neke sam prepoznala s interneta pa pretpostavljam da su printane...ali na čemu.....Clap
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 13:53
Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

radovi su savršeni....nemam riječi ,,takav sklad i preciznost...stvarno si umjetnica...samo me zanima od kud ti sve ovi motivi...neke sam prepoznala s interneta pa pretpostavljam da su printane...ali na čemu.....Clap
 
Na običnom papiru za fotokopiranje
ANĐELKA
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 13:55
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

radovi su savršeni....nemam riječi ,,takav sklad i preciznost...stvarno si umjetnica...samo me zanima od kud ti sve ovi motivi...neke sam prepoznala s interneta pa pretpostavljam da su printane...ali na čemu.....Clap
 
Na običnom papiru za fotokopiranje
a i ja sam nešto printala na njemu,ali kasnije mi se vidi ,jer papir je dosta deblji od salvete,,pa se vidi prijelaz....ali svakako hvala....a dali ga smočiš ili direktstavljaš ljepilo na sliku...
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 14:01
Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

radovi su savršeni....nemam riječi ,,takav sklad i preciznost...stvarno si umjetnica...samo me zanima od kud ti sve ovi motivi...neke sam prepoznala s interneta pa pretpostavljam da su printane...ali na čemu.....Clap
 
Na običnom papiru za fotokopiranje
a i ja sam nešto printala na njemu,ali kasnije mi se vidi ,jer papir je dosta deblji od salvete,,pa se vidi prijelaz....ali svakako hvala....a dali ga smočiš ili direktstavljaš ljepilo na sliku...
 
Sa fotokopirnim papirom sam radila samo na staklu, tj. ispod stakla, tako da sam ga mogla obraditi ili kao kolaž, ili sa mojim lošim pittoricom. Evo stavit ću jedan print pa da vidiš
 
a9
 
a10
ANĐELKA
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 14:06
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

radovi su savršeni....nemam riječi ,,takav sklad i preciznost...stvarno si umjetnica...samo me zanima od kud ti sve ovi motivi...neke sam prepoznala s interneta pa pretpostavljam da su printane...ali na čemu.....Clap
 
Na običnom papiru za fotokopiranje
a i ja sam nešto printala na njemu,ali kasnije mi se vidi ,jer papir je dosta deblji od salvete,,pa se vidi prijelaz....ali svakako hvala....a dali ga smočiš ili direktstavljaš ljepilo na sliku...
 
Sa fotokopirnim papirom sam radila samo na staklu, tj. ispod stakla, tako da sam ga mogla obraditi ili kao kolaž, ili sa mojim lošim pittoricom. Evo stavit ću jedan print pa da vidiš
 
a9
 
a10
razumijem...ja sam radila na vanjskoj površini i vidi se prijelaz.....a sa staklenim stavrima je sigurno drugačije...baš ti hvala....sam mi je jasnije....
pozdravWink
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 14:26
ajem, kakav lijep tanjur... bravo.. predivan mi je...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 18:16
Hvala Mnataša smile78
ANĐELKA
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2009 u 18:35
tanjur je bas bas lijepsmile141,divan mi je ovaj isprintani motivsmile141
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 08:55
Prelijep tanjur! smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 08:58

kako je nježan taj tvoj tanjur...superSmile

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 16:38
Hvala svima smile79
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 16:41
Za ovaj komplet poslužila mi je jedna ideja sa interneta
 Još nije dovršen rub, ali momentalno nemam srebrne kontur boje, ali kad bude gotovo stavim ponovo
 
 
kompl
 
kompl02
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 86>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.