Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi i ostale biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi i ostale biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 77>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 14:20
kako ti je sve uredno i krasno ,kaktusi predivni
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 14:49
Evo mene opet u tvoj vrt,jučer te spominjali,a ti odmah osvaneš s nečim novim.Ova slika tvog travnjaka i cvijeća ti je prekrasna i mislim da ću to uskoro vidjeti u živo.Ljudi pričaju da ti onaj kaktusnjak još ljepši nego na slikama.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 14:57

         smile93
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 16:48
kaktusgarden joj je za
al da mi je samo znati kad si kupila one gerbere koje JA NISAN kupila... ja se ne znam da san vidila one ruže preko puta kaktusgardena kad san bila kod tebe .... prekrašno ti je ...lipo šteta šta će turisti biti na travnjaku...skrati ti njih malo ...neka Tim reda tu uvede - bez nogometa na travnjaku
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 17:18
čitav dan sam bila bez struje, vani kišurina, uh. Sad šetam tvojim carstvom i uživam, znaš ti to već. Super je sve ali sad mi je baš divan ovaj kutić s gerberima i fuksijom.
A i tim je Heart pravo, baš je njega briga što kiša pada.
belica,zagreb
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 17:48
Pozdravček tebi i Timiću a o cviću nema potrebe išta reći
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 19:45
fantastično.ako dopustiš ukrast ću ideju za ruže i malo prilagoditi svom okolišu
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 19:58
stefica hvala na pohvali
camelia bit ces mi dragi gost,samo dođi ,uzivat cemo u kavici kod mene,nadam se samo da se ne bojis tima,on je dobrica
anastazija ,tako ja kod tebe ostanem ,oke mi se zalijepe za tvoj vrt
ruzooooo moja ,neces ti gerbere jeli,sad gledaj moje hehhe ,kako nisi vidla ruze pa tu su oduvjek,mozda bile male orezane pa zato...eh pa tim prvi trci sa lopticom na travnjak hehhe
belice ,i kod mene kisa ,al iskoristila sam dan za kucu malo uredit bila je ubi boze
ime moje,i tebi pozdrvicic od nas
ajama ako planiras kamen kao dekoraciju pazi kakvu foliju stavis ispod,ja stavila neku jeftinu i sad samo travu cupam ispod ...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 22:39
Prelijepo ti je dvorište......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 22:15
Aaaaaaaa i u tebe je bura bila zločesta, ma i kod mene...samo skrivam pitare sa pelargonijama "martin u zagreb martin iz zagreba"...a meni je samo potukla kiwi, sve drugo mi se dobro borilo s njom....
aha i onda si poslije rata sa burom išla tražit utjehu u vinkama, turskim karanfilima......e i ja sam kupila isto te tri vinke (ja mislila da se to zovu vodenike) .. e prava sam palčica....
Ama kako ti kaktusi prežive zimu....ja ih se ne mogu nagledat...
a posebno se ne mogu nagledat



Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 22:31
milice hvala ti na pohvali
palcice smile78tebi od mene i tima..znam koliko ti znace te slike ...eh ja se tjesila sa novim biljkama i pozurim ih posadit ,jutrso mi bura iscupala turski karanfil ..jutros je poteno udarala
mislim da su to vinke ,bar se nadam da jesu,prosli tjedan sam kupila vodenike ..ma i ja sam na Vi sa tim vinkama i vodenikama ...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2012 u 12:50
smile41
malo za tima
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2012 u 09:01
Ma prekrasno,a onaj kaktus pun pupova,jedva čekam slikicu kad procvjeta.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2012 u 19:50
ajama ,maris smile78


ovo je dupla delosperma...malo je list joj drugaciji od obicne


evo obicna,vidi se razlika u cvijetu











pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2012 u 19:55


veceras su počeli da se otvaraju,sutra ce da bude predivno




pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2012 u 19:56
hej, draga kavica popijena? jesi vidjela onu divnu hrpicu blaga u gepeku od kikach? sline mi pocurile.LOL
Lantanice su slatke, male, ali su od mojega Heart, za tebe. Neka ti sretno rastu.
belica,zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2012 u 19:56
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2012 u 20:02
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

hej, draga kavica popijena? jesi vidjela onu divnu hrpicu blaga u gepeku od kikach? sline mi pocurile.LOL
Lantanice su slatke, male, ali su od mojega Heart, za tebe. Neka ti sretno rastu.

puno ti hvala na lantanama....bas sam sretna sto sad imam i bijelu i zutu
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2012 u 20:16
smile55 i za rascvjetani kaktus vrt i za sve ostalo. Delosperma ti je baš bujna, puna cvjetova.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2012 u 20:26
Ovako lijepe kaktuse ja mogu samo sanjati,nisam znala da ima i duple delosperme,prekrasna jeTongueClap
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 77>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,375 sekundi.