Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 86>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 16:56
smile94 fantastično,jako ljepo i uredno. ja bi isto probala salvetnu na svijeći,naravno ako se ti nečeš ljutit,jer ipak je to tvoja ideja
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 17:28
prelijepo izgledaju u paru!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 19:40
prekrasan je ovaj komplet tanjura i svijeće! stvarno lijepo! super motiv!
 
malo ću se ubaciti, nemojte me smile232.
rose, ako misliš raditi na svijeći imaš posebno lak/ljepilo za salvete za svijeće. fora je navodno u tome da ako tu svijeću poslije zapališ onda ne dimi kad počne goriti ljepilo ( a ovo za sve ostale podloge dimi kao stari parobrod kad gori). ali ako ne misliš paliti svijeću onda može bilo koje.
i ja sam jednom radila na svijeći pa mi je, naravno, bilo žao zapaliti. poslije sam je poklonila pa ako već bude gorjela da ja to ne moram gledati.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 19:57
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

smile94 fantastično,jako ljepo i uredno. ja bi isto probala salvetnu na svijeći,naravno ako se ti nečeš ljutit,jer ipak je to tvoja ideja
 
Kakva ljutnja! Samo ti radi, pa i ja sam isto ukrala tu ideju sa interneta! A što se tiče ljepila, dobro ti je rekla Anastazija. postoji posebno ljepilo baš za svijeće. Iskreno, ja sam radila sa običnim, jer je to samo za ukras, ne mislim je paliti
ANĐELKA
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 20:47
smile186 Prekrasno izgleda!!!! 
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2009 u 21:51
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Za ovaj komplet poslužila mi je jedna ideja sa interneta
 Još nije dovršen rub, ali momentalno nemam srebrne kontur boje, ali kad bude gotovo stavim ponovo
 
 
kompl
 
kompl02
 
ovo si prelijepo izvela, baš sam ostala bez riječi....
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 07:35
EEEEEEEEEE u kompletu.......super!!!!!!!!smile141
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 11:44
super komplet...bravosmile55
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 11:55
ma divan kompletsmile141..nego gledam podlogu na tanjuru,i ne mogu dokucit sto je to,jako je zanimljivo..nije rizin papir ili ipak je..smile78
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 11:59
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

ma divan kompletsmile141..nego gledam podlogu na tanjuru,i ne mogu dokucit sto je to,jako je zanimljivo..nije rizin papir ili ipak je..smile78
Je, je rižin papir i još na kraju prebojan sa bijelim, jer je ispod vidio pittorico, pa sam morala prebojati, ali sa papir ne dolazi toliko do izražaja
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 12:39
Odmor je očito bio ugodan i inspirativan smile186....ajme ljepote, draga Andjelka, ne znam što mi je ljepše, tanjur sam za sebe ili ovako u paru...prekrasan motiv i famozna izvedba...ideja ima more na internetu i svuda oko nas, ali je pravo majstorstvo napraviti ovako nešto na svoj način
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2009 u 19:37
to je tvoj rad,i budi ponosna na to
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 07:54
I ja sam radila nešto božićno
 
a3
 
a4
ANĐELKA
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 08:01
vaaaaaaaauuuuuuuuuuuu.....prekrasni anđelčići.....a obrada tanjura!!!!! ma super...... tako se radujem Božiću....smile222
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 08:06
Originalno poslano od člana Božica Božica napisao:

vaaaaaaaauuuuuuuuuuuu.....prekrasni anđelčići.....a obrada tanjura!!!!! ma super...... tako se radujem Božiću....smile222
 
I ja, i ja!!!!! Bit će novih radova!
ANĐELKA
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 10:46
Anđelka, preprekrasan je komplet, i anđelčić također,  tanjur je odlično ispao, svijeća je savršena, to je stvarno šteta izgorit. smile112
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 11:52
prekrasno,uredno,nježno,anđelski smile222
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 11:59

Anđelka draga...prekrasan kompletić...tako si ga lijepo složila...jedva čekam da vidim kako će izgledati s konturom....

A anđeo...kako je sladak ...kako lijepo pajki, a i uklopila si ga u tanjur baš kako treba...veselim se novim radovima
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 19:50
Puno hvala svima smile79!
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 19:53
 
U još malo nostalgije za ljetom koje prolazi
 
a2
 
a1
 
a6
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3738394041 86>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,480 sekundi.