Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.1 Božićni swap 2009.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.1 Božićni swap 2009.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 18>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 14:00
a jeL smijemo s parom dogovoriti npr.boje koje će prevladavati u swapu ili je princip 'sve po dogovoru'?
znam da nekima to ne ovisi o onome što rade, ali meni bi bilo žao da nekom pošaljem nekaj npr.crveno/zlatno, a osoba bi se pet put više veselila da je to isto dobila u plavo/srebrnoj verziji... Embarrassed

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 14:30
meni je super sve sta dobijem,tako hoče li bit nesto u crveno-zlatnoj boji ili neko drugoj meni je bitno da se svi dobro zabavimo u ovom swapu a rad koji dobijemo-uspomena na swap.

bilo bi najbolje da pričekamo izzy pa da nam ona da konačni odgovor.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 14:36
Kami, mislim da ćemo svi biti zadovoljni s onim što dobijemo jer, kao što Rose kaže, svrha je da se zabavimo i imamo uspomenu! Također je fora pogoditi ukus svog partnera, što znači bolje upoznati jedni druge! Nitko ne brani dogovaranje među parovima, no to mi se čini kao da bi pokvarilo čar... smile166
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 14:40
Curke, ima nas neparan broj! Ako do sutra tako ostane, morat ćemo zadnje 3 neizvučene osobe staviti u "trokut" razmjene, tj. 3 osobe će se međusobno razmjeniti za poklone! smile149
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 14:58
sto bi značilo da jedna radi 2 poklona a druge dvi po 1 i salju ga trecoj osobi
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 15:45
rose, ne, nego ak imaš osobe a,b,c, onda npr. a šalje osobi b, b šalje osobi c, a c šalje sobi a ;) bar mi to jedino ima smisla Embarrassed
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 15:51
Hm, forum nešto šteka... Dobivam na mail sve postove na ovom topicu osim tvojih Rose - što si učinila?!? Tongue Kami je u pravu, A šalje B, B šalje C i C šalje A - to je nekako najjednostavnije, a da svi budu uključeni i da se radi samo jedan predmet! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 16:23
šteka i meni forum pa ako posalje post posalje,ako ne ....
Na vrh
senći View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Lipanj 2009
Lokacija: Heard Islands
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje senći Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 23:26
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Curke, ima nas neparan broj! Ako do sutra tako ostane, morat ćemo zadnje 3 neizvučene osobe staviti u "trokut" razmjene, tj. 3 osobe će se međusobno razmjeniti za poklone! smile149
Da vam olakšam da li se još može prijaviti? čini mi se zabavna ideja a i malo ćemo se zabaviti. Naravno ako me primate,pošto imam malo više godina nego ostale na forumu.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 23:28
Naravno da može! A godine nemaju nikakve veze, samo dobra volja! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 23:28
naravno!
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 10:08
Jedva čekam današnje izvlačenje!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 14:04
Drage moje.... Sinoć se posljednja prijavila Senći tako da sam podvukla crtu ispod popisa od 36 forumašica i jutros izvukla parove! U nedostatku svjedoka, uhvatila sam svoj fotić i snimila mali clip koji pokušavam uploadati na svoj blog, ali to beskonačno traje i pitanje hoću li uopće uspjeti! Confused

EDIT: Uspjela uploadati video clip, možete se smijati koliko želite na mom blogu!

No, da ne duljim dalje, evo popisa parova onim redosljedom kako sam ih izvlačila! Heart


1. Izzy - Kami

2. More - Tatjanabajcic

3. ElzaBuba - Rose - Mikica74

4. Primavera - Otok

5. Senći - Maslačak7

6. Kaća43 - Frida

7. Tinajan - Luna - Ava

8. Piramida - Boki318

9. Anastazija - Pčelica

10. Anđelka - Iluvia

11. File - Maslina55

12. Andrea01 - Dorina

13. Proljeće - Dugokosa

14. Ivana - Mia - Monna-1

15. Prila - ValliSa

16. Rosa2 - Mare - nostrum

17. Lollipop - Duda  - Lave

18. Frezija - Lula


smile151

DALJNJE UPUTE: Razmjenite adrese sa svojim parom ili ako ste iz istog grada možete se dogovoriti oko alternativnog preuzimanja.

Što se tiče SLIKA RADOVA, voljela bih da ih objavimo kad se pojedini par razmjeni. To znači - kada dobijete rad svojeg para, uslikajte rad i pošaljite ga meni. Kad vaš par dobije vaš rad i uslika ga, znači da ste se razmjenili i onda objavljujem slike vaše razmjene u ovoj galeriji. Kako se koji par razmjeni, tako ćemo objavljivati slike...

Mail za slanje vaših slika je izzy.handmade.creations@gmail.com.

Svima puno zabave i jedva čekam vidjeti vaše radove! smile165


Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 14:06
Moja tablica od jutros! Ma, nogometaši nam nisu ni do koljena! LOL



Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 14:10
odlično si ovo napravila. 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 14:10
Aye,aye šefe smile176,idem sad partnerici javiti sretnu vijest
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 15:19

super smile188

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:02
odlicno



Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:09
poštovana organizatorice! ja imam jednu primjedbu oko ovih kartica sa imenima....  zašto si samo moj nick napisala u četiri reda?LOLLOLLOL
šalim se, naravno.
 
baš sam mislila s čime ću se zabavljati popodne dok nam ne objaviš parove, a ti poranila. neka, neka.... znaš kako kažu: jutro je pametnije od večeri. idem probati vidjeti video clip da provjerim regularnost izvlačenja Wink, a možda se usput i dobro zabavim
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2009 u 16:12
Tvoj nick sam pisala valjda 3 puta dok ga nisam uglavila pri čemu sam si mislila di si ga iskopala samo?!?! Zloćo jedna! Ajde, smij se tamo... I ja sam! smile96
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.