Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 8>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 23:55
Nemam više od čega drugu napaviti,moram u potraguConfused
Lantana,drago mi je da ti se dopada.To je bilo brzinsko oslikavanje kad je iznenada bila kavaSmile
Bubamara,aj mi sad pomogni.a sam to tak oslikala za cvijeće no sad kad je za začine...ne znam kako da "sredim" flašice da koliko-toliko pašu uz nju!?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 00:13
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Kaća,te "sa kljunom" ja kupujem u euroshopu(nekih 9kn kom.)imaju i poklopacLOL.Koliko koštaju te tegle u MBM-u?Ako ih ne nađem u euroshopu ,da znam.
Leo,te"viseće" kantice su limene kutije od kikirikijaBig%20smile

koja san ja lijencina,nikao otic do euroshpoa,a tako lijepih stvari imaju..da niti 10 kn..e sad,ove teglice,ne mogu dobro procijenit kolike su te tvoje,ali otprilike,ja sam placala 7kn..e sad neznam jel im cijena inace takva ili je bila neka rasprodaja..da ne zaboravin,stalaza je cista petica..Tongue
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 00:17
pa čuj, pošto je sama stalaža "šarena"...s puno detalja, ja ne bi pretjerivala s teglicama.....

vjerojatno nema šanse da nađeš salvete s motivima svih začina pa bih ja recimo na svaku zalijepila salvetnim ljepilom komad bijelog rižinog papira u različitima oblicima, onako cik cak škarama ili ovalno ili nešto slično...a onda kad se to posuši konturom u recimo ljubičastoj boji ili ljubičastoj metalik napisala koji je začin.......ak si me dobro shvatila....

mogu ti ja kupit konture ak ti treba, sutra idem u chemacu......

a možda i ljubičasti rižin papir pa na njega recimo srebrnim slovima...

viči ak si se pogubila...LOL
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 00:19
naravno ljubičasto velim zbog stalaže u zim tonovima...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 00:29
Ma kaj bi se pogubila,kužim ja tebe.E super sad sam da nabavim posude za začine,rižin papir,kontur paste........i krećemooooooooLOLMa nije mi nešto hitno tako da imam vremena  to napraviti.Znala sam ja da buš ti ideju neku imala,hvala BubiThumbs%20Up
Kaća,ova moja tegla je 15cm visoka
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 00:34
pa to mi je nekak najjednostavnije jer da sad na teglice nalijepiš šarene salvete sve bi se pogubilo....a ovo nije tako ni skupo za izradu......eto, drago mi je da sam pomogla...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 00:45
ma znam,ne paše mi sad nešto"cifrati" posude no opet mi je glupo onako obične bilo staviti.Ovo bude supeeeeeeersmile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 09:27
Shasha ...smile94
Sve mi je lijepo ali ova polica mi je fantazija...
Vidim da si bila jaaaako vrijedna i sada si sama kriva, jer mi očekujemo nove radove.
Bravo!!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 11:38
odlicno!ClapClap
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 13:57
Hvala curesmile79
Proljeće,ma mackam ja i onda podjelim a ne uslikam,pa ni se neda sve slikati(ono kaj mi je prvo to uslikam),znaš kak to kod mene ideWinkTak da ne znam baš kad budu druge slike.
Bubicaaaaaaaaaaaaa.....znaš kaj meni ne izlazi iz glave? One"slike" kaj je "striček" stavljao po restoranu u Našicama.Nisi ti to slučajno uslikala??Smile
Mislim tako nešto raditi,samo da nabavim stiropor i ostale gluposti.Jedno ne znam kaj bi u sredinu umijesto onih ruža!!?
Da "uskršnju"sliku napravim,sa leptirima,ptičicama.....!!?
Znaš ti uopće o čemu ja pričam?smile156
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 15:27
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Hvala curesmile79
Proljeće,ma mackam ja i onda podjelim a ne uslikam,pa ni se neda sve slikati(ono kaj mi je prvo to uslikam),znaš kak to kod mene ideWinkTak da ne znam baš kad budu druge slike.
Bubicaaaaaaaaaaaaa.....znaš kaj meni ne izlazi iz glave? One"slike" kaj je "striček" stavljao po restoranu u Našicama.Nisi ti to slučajno uslikala??Smile
Mislim tako nešto raditi,samo da nabavim stiropor i ostale gluposti.Jedno ne znam kaj bi u sredinu umijesto onih ruža!!?
Da "uskršnju"sliku napravim,sa leptirima,ptičicama.....!!?
Znaš ti uopće o čemu ja pričam?smile156
 
Moja Shasha tko zna gdje je ona sada?
U Zagrebu cijeli dan lije kiša, ali nju to ne smeta, ona je otišla trošiti lovu!!!LOL
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 17:54
evo meeee, sjećam se ja tih slikica kaj su vješali....stavi jajca umjesto cvijeća....i one leptiriće od platna, tj. ne znam kakav je to materijal....ček evo link da vidiš kaj mislim...

http://www.hobbyart-chemaco.hr/katalog/default.asp?IDCat=95&lang=hrvatski
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 17:40
Super ti je polica, baš je fora!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 08:51
bravo Sasha, odlični radovi Clap
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 13:57
...polica je ooodličnaaa!!! Smile
...slažem se sa bubamarom, bočice neka budu jednobojne....Clap
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 07:14
Sve je prekrasno, prva teglica mi je preslatka a polica je posebna, dobra ideja kantice baš su slatke sa ručkicom lijepo i korisno. Bravosmile78
meni je super u životu
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 12:41
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ovo sam si napravila za male tegle  no MM je reko da to njemu treba.Sad to ide za začine njemu u klijet a moje tegle.....moram smisliti nešto drugoConfused
 
 
prekrasna stalazica. no nece mu to biti preveliko za zacine - ona jednostavno mami teglice za cvijece na sebe? super si to starinskim stihom prozela.
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 21:55
Kantice su ti super, ali jako su mi se dopali tvoji veseli cvjetni aranžmani.
Bubica ti je predložila ružin papir i konturpastu, a da si slikice začina nađeš na internetu i kopiraš na rižin papir?
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 20:05
Vjerojatno ću  sa interneta skinuti neke slike začina jer nemam salveta takvihConfused
Evo ja napravila prvu sliku(pamtite ovo,"PRVU")na platnu.Mislim da je,za prvu,sasvim ok.Uspjela sam je uslikati prije nego je"otišla"Big%20smile
 
 
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2009 u 20:21
smile227Prvu??? Prekrasna je moj omiljeni motiv hibiskus, joj da znaš koliko sam andreu naganjala da mi pošalje. Kakva ti je to boja za podlogu prekrasna jesmile71
meni je super u životu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.