Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - frida u decoupageu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


frida u decoupageu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 16>
Korisnik
Poruka
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 12:57
krasna dascica fridasmile141
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 13:53
Bravo Frida !
Meni je sjajna ova ideja sa kuhačama.
Ja sam napravila nekoliko radova na starim crijepovima.
Moram priznati da sam ideju "pokupila" ali radovi su moji.
 
 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 14:28
  ...samo još trebam biljku za ovaj pitarić...


Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 14:34
i obavezno stavi sliku da vidimo koju si biljku stavila u ovaj predivan pitarić  smile78
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 15:31
prekrasna teglica,a biljku ćes vec naći
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 15:33
 razmišljlam o kaktusu...cvjetno dolje- teglica, a zeleno gore...
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 09:13
 
Meni bi se super uklopile u ovu teglicu tratinčice i to one kak ih mi zovemo, gumbeki, one duple. I baš ih ima u tim bojama. Super!!!
ANĐELKA
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 15:41
 Anđelka, ideja je za pet...
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2009 u 07:20
pitarić sa tratinčicama zasigurno treba dobiti tratinčice...jako je lijep...no,ni tvoja ideja da dolje bude cvijeće, a gore zelenilo,nije loša,  s obzirom da tratinčice pprolaze tijekom lipnja, ostat će ti njihovo zelenilo u pitariću...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 00:28
 Veceras sam radila poklon za mamu...što mami Ljubici za Majčin dan nego ljubice....

slikano s blicem


i bez blica

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 00:34
predivno smile141 koja razlika sa blicom i bez njega....
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 00:38
Odlično!!Wink
 Za nevjerovati, ali i meni se to dešava sa aparatom kad hoću slikati ljubičastu..
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 00:39
 zapravo je boja nešto između te dvije...meni je uživo ljepše, ali noć je i umjetno svjetlo...a ja se žurila pohvaliti Embarrassed
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 00:40
Kako i ne bi kad se imaš s čimWink
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 00:44
 Joj, hvala hvala....ali ipak kad vidim Vaše sve radove....ah...puno još moram vježbati...
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 00:47
Evo ja te tješim, ja kad vidim sve radove, najrađe bi se sakrila, ali ipak progutam pa stavim slikice  i šta bude..
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 00:51
Ma daj...a sto fali tvojima...meni se sviđaju...
 Ja sam zadovoljna i sa svojima, bitno je da me to opušta i uveseljava...a najviše volim kad nekome trebam nešto odnijeti za poklon da to bude moj trud...najlakše je otići u trgovinu i kupiti bilo što...
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 00:54
Ma nije još to onako kako bi trebalo, ali dobro kažeš, kad je poklon tvoj trud onda je to njabolji poklon, i ja to tako mislim..bravo, idemo u nove pobjede..Smile
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 00:56
 Da, hrabro naprijed....u al' smo se sad nabrijale nas dvi...Wink
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2009 u 01:05
Neka, neka ovako je lakše...smile96..
Eh, sutra ću odmah ja probat dovršiti svoj tanjur sa lavandom..bit će to prvi..valjda ne i zadnji..
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.