Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sasha - prvi radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sasha - prvi radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 15>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 20:45
Ništa ne diraj,fenomenalna jesmile71
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 21:18
Pregenijalna je, a kakva je tek uživo i polakirana...smile93
Jedna frendica obožava crno/bijelo/crvene kombinacije i ima sobu samo u tim tonovima...
Koliko god ne preferiram "posuđivati" ideje, odlično bi joj išla u sobu takva slična tako da tvoja možda jednom dobije mlađu sestru blizanku (dvojajčanu naravno) Cool
Na vrh
ancii View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ancii Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2009 u 23:14
Sasha stolica je fenomenalna!!!!
Na vrh
chiarita2 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chiarita2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 09:05
stolica je predivna, tako elegantna i posebna, bravo!!!!
postala sam bogata 20.07.2007.g., a sad bi htjela biti još bogatija....
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 09:07
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Ništa ne diraj,fenomenalna jesmile71
 
...i ja kažem......ništa ne dirati...........
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 09:24
Sasha prekrasna je stolica, ništa ne diraj, ti si moj idol od stolica.TongueWink
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 16:05
jako, jako lijepo. smile91
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 18:54
Hvala Vam cure, svima, da vas ne nabrajam, od srca smile79
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2009 u 20:16
stolica je prekrasna Smile
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2009 u 10:15
Sasha, ovo je pravo umjetničko djelo!!! Stolac je prekrasan! smile93
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 13:55
Originalno poslano od člana Sasha Sasha napisao:

evo još jedne stolice. Završila sam je prije pola sata, ali nikako da se domislim nedostaje li mi još nešto ili ne. Ipak mi se više čini da je to to, ali ako netko ima bilo kakav prijedlog - dobrodošao je!
 
 
...smile39ne mogu vjerovati....kooooja dobra stolica draga Sasha...smile94smile94smile94predivno si ju sredila, a odabir boja, dezena i ta decentnost s malo crvene ruže naprosto mame poglede...bravo, jako, jako lijep rad...ujedno koristim priliku da ti se ispričam što se nismo više družile u Puli, vidjela si i sama, uvijek gužva....no, bit će još prigode smile78
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 18:15
Hvala Primavera na prekrasnim komplimentima. Ne moraš se ništa ispričavati, sve ok! Ko zna, možda iduće godine budemo štandovske susjede! Wink
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 21:11
prekrasno...kombinacija koju volim...crno bijelo sa ružom...šta ćeš više reči nego smile143ne diraj ništa....
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 21:30
evo nakon dužeg perioda da stavim nešto. ima još toga dosta ali nikako da poslikam kako treba, a i nije mi se dalo razbijati božićno raspoloženje svojim skroz antibožićnim radovima! Embarrassed
 
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 21:48
 
a ova je sliknuta na brzinu, prije nego što sutra ode na poklon!
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 21:54
nažalost, ovu sam brzopleto sliknula sa ovom neuglednom provizornom mašnicom, koja je sad zamijenjena dostojnijom
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 22:00
 
neznam vidi li se (fotka je ocajna) ali uzorak između cvjetova je mrežast pa cijela izgleda kao neka fina čipka, boje starog zlata. meni osobno jedna od najdržih vješalica.
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 22:01
eto toliko za sad, a ostale se ne uklapaju među ove pa ću ih ostaviti za drugi put.
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 01:18
radovi su ti super, vješalice su mi zakon, a stolice....zanijemila sam kako su dobre!!!!!!!svaka čast samo hrabro naprid!!!
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2009 u 20:42
Fantasticni radovi!!!! neznam kako si ove vjesalice tako dobro ukrasila!!! morat cu i ja probati nekako...fantasticne su...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.