Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta - komentari
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta - komentari

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 48>
Korisnik
Poruka
RIDRIDRID View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje RIDRIDRID Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 09:17
Dorina1904 salvete stigle, hvala, ja tebi sutra šaljem nisam stigla prije, sorry...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 11:35

kiki-ko stigle salvete - Hvala ti!

maluma - drago mi je da te moja pošiljka salveta razveselila.Tvoja radost meni je uljepšala dan.smile78
 
 
Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 11:39
Cure ima li neka od vas koju salveticu viška na Winksice , barbie ili nešto takvo popularno za curice?
Bila bih vam zahvalna...
Na vrh
pepa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pepa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 11:56
Bok, cure,ja sam nova i uhodavam se u ovoj tehnici pisanja.Kako radim i nemam baš puno vremena molim Vas da mi spremite motive suncokreta, bršljana , lavande i one sa grožđem.Sutra navečer ću poslikati moje salvete i objaviti (nadam se da ću uspjeti) pa bih Vas molila za hitnu razmjenu, pogotovo suncokrete jer radim kćeri na ormarima u njezinoj sobi.kada to bude gotovo poslati ću Vam i te slike .Lijepi pozdrav iz Rijeke,
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 12:03
Suncokreta ima puno , moraš slikati da vidimo koji tebi treba.
Na vrh
kika24 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika24 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 22:09
pepa pogledaj slike pa ako šta nađeš javi i šaljem :-)
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 08:19
Goce hvala za salvete, stigle su jučer. Takvih tuulliiipančiča nemam.
Na vrh
pepa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pepa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 11:06
Bok,Kika kako da otvorim Tvoje slike, klikam na onaj foto buket a ono ništa.Pozzzz.
Na vrh
kika24 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika24 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 12:01
treba mi usluga...sutra idem za zagreb pa me zanima d ali ima negdje na trgu trgovina za kupnju salveta ili u importane centru jer tamo idemo? hvala vam unaprijed
Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 12:58
Odmah blizu trga nalazi se Lumos u petrinjskoj ulici.Vrlo lako se dođe od trga do petrinjske, ali ti ne znam najbolje objasniti kuda moraš ići.Pogledaj si na karti Zagreba.
Na vrh
pepa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 19
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pepa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2011 u 22:42
 Hvala kika  , snašla sam se nekako ali nikako da stavim svoje na forumCry.Clap
Na vrh
salecar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salecar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2011 u 23:00
Jel ima neko da bi zeleo da se menja salveta samnom ja sam iz srbije, poslacu vam slike na e-mail...? Ako ste zaunteresovani...?
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 13:46
stavi ovdje slike, lakše je tako
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 11:11
Dorina,Kuštrava iu Goce, danas sam poslala salvete, što ćete imati dupliće pošaljite novima, vjerojatno će im trebati.

Sada svima koji šalju salvete, ženskica mi je stavila u dvije koverte ili onu sa mjehuričima. Obična koverta pukne i raspe se sadržaj, tako da to bacaju.
Ako sam pomogla savjetom u redu.
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 09:07
hvala!!
Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 10:39
Zašto ne mogu otvoriti pepenine slike salveta u razmjena salveta?Imate li vi isti problem?
Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 21:01
ridridrid dobila sam tvoje salvete.Jako si me razveselila.Salvete su super.
Hvala ti.
Na vrh
RIDRIDRID View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje RIDRIDRID Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 07:20
Originalno poslano od člana dorina1904 dorina1904 napisao:

ridridrid dobila sam tvoje salvete.Jako si me razveselila.Salvete su super.
Hvala ti.
 Poslala sam ti one neke barbi jer sam vidjela tu da tražiš, nadam se da će ti koristiti.
Na vrh
dorina1904 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dorina1904 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 09:16
Sve su mi super salvete , a posdebno su me razveselile barbie jer baš takve tražim.Puno ti hvala.
Na vrh
caca5 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2010
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 608
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje caca5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 10:46
Zdravo...Trebam pomoc ako moze da li neko ima neku internet adresu nabavke salveta iz Slovenije...Hitno mi treba...al hitno...Hvala u napred...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3839404142 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.