Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 22:49
Ok Hoya, ma znaš da jako želim da mi procvjeta.
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 22:50
Malo sam poslikala ovu moju armeriu maritimu, stvarno interesantan cvijet







život je more
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 22:54
da,jako interesantan cvjet,koliko naraste? vidim da ide dosta u sirinu pa me zanima dali moze bit i u teglici?
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 23:04
smile55smile120Uh, baš me nađe s Bolom! MM-u je Zlatni rat bolna točka (ovo u pozitivnom smislu), stalno kuka za njim. Vrt je preeeeeekrasan, nemam riječi!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 09:01
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Malo sam poslikala ovu moju armeriu maritimu, stvarno interesantan cvijet







 Prelijep cvijet. Naravski nikad ni čula ni vidjela do sad.
Je li na onoj srednjoj slici na jednom cvijetu puž?
A kako ti je i pčela htjela pozirati!Big%20smile
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 16:37
E i mene su oduševili i tako bi baš voljela imati oti školjkica i pužića vidjela sam kod mene da stavljaju po vaznama gdje su posadili cvijeće i tako lijepo izgleda .....A Lantana baš ubode--------- Hoću školjkiiiiiiiiiismile232
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 21:55
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

da,jako interesantan cvjet,koliko naraste? vidim da ide dosta u sirinu pa me zanima dali moze bit i u teglici?


Ja neznam Rose da li može u pitar, moj je u zemlji već četiri godine i sad je velik u krug kao neki srednji pitar, mislim čak da bi mogao.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 21:58
Originalno poslano od člana macak macak napisao:

smile55smile120Uh, baš me nađe s Bolom! MM-u je Zlatni rat bolna točka (ovo u pozitivnom smislu), stalno kuka za njim. Vrt je preeeeeekrasan, nemam riječi!


Pa dovedi ga Mačak, neka se on šeta po Zlatnom ratu, a ja i ti ćemo malo po vrtu i onda idemo svi na kavu.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 22:03
baka ne brini, nisam ni ja znala dok nisam došla na forum, imam i phlox, a nisam znala, pa čak i pakujce, ali svašta čovjek nauči u životu. A ovaj puž i osa su stvarno pozirali.

Niho draga ma ovo su ti oni pužići koji mi jedu cvijeće, ali imam ja pravih školjki za dekoraciju, pa ću ja tebi poslati da ti malo ukrasiš one tvoje bodljikavce.
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 22:59
smile120
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 23:10
Danas sam sređivala ovaj dio ispod mog vtra, koji nije moj, ali ja sređujem jer neće nitko drugi. Tu je uglavnom svo ljekovito bilje, ostići, perunike, irisi, masline i čičindule. Timijan je u cvatu, a kadulja samo što nije, plave perunike su procvjetale, a žute su još u pupoljcima, ostići cvatu već davno














 
život je more
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 23:40
smile39, armerija kad se raširi dolazi def. do izražaja, sviđa mi se jako njena boja-zato je i ja imam. ...a koja se boja meni ne sviđaLOL
imala sam nekoć kadulju i ja, i to pravu-divlju s planine, al nije mi uspjela- vjerojatno zbog hladovine, e pa sada u novom vrtu ima puuuuno sunca -brzo ću udomiti jednu. Čekam tvoje cvjetiće!
Sve ti je lipo Lantana!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 23:50
I ova kadulja je divlja, donjeli smo nju i timijan po dva komada, a sad su se toliko rasijali da ima svakog po 10 grmića, kad ocvjetaju onda ih porežem u kuglu, stavim sušiti i zajedno s metvicom pijemo čaj cijelu zimu. I ovaj dio vrta ja skoro uopće ne zaljevam (samo malo voćke) i dobro je što ispod njih ne raste korov.
život je more
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 23:59
A ti kad opet posjetiš Kutinu, navrati, to je moj kraj.smile79
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 00:39
sređeno je to superClapClap
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 09:15
Joj, lantana, sve sam ti pregledala i ja ode, a ništa nisam rekla.  Cijelo ti je dvorište super, a sa ovim dijelom koji uređuješ si me oduševila. Imam i ja veliki dio terena u zakupu od grada i uređujemo ga samo onako, bez veze.
I nakon par godina to bude baš prekrasno. Skoro mi je sad ljepši taj dio, pripitomljen i lijep.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 15:09
Kao i uvijek oduševljena sam,sve je prekrasno!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 15:11
Lantana kao i obično, sve što takniš izgleda savršeno, pa makar to bilo i nešto tako obično domaće, kao kuš ili ružmarin.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 16:30
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

I ova kadulja je divlja, donjeli smo nju i timijan po dva komada, a sad su se toliko rasijali da ima svakog po 10 grmića, kad ocvjetaju onda ih porežem u kuglu, stavim sušiti i zajedno s metvicom pijemo čaj cijelu zimu. I ovaj dio vrta ja skoro uopće ne zaljevam (samo malo voćke) i dobro je što ispod njih ne raste korov.
zaboravih- pretpostavljam da se ovaj dio vrta zove plavo-ljubičasti kutak, stvarno je lijepStar
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 20:26
Originalno poslano od člana macak macak napisao:

A ti kad opet posjetiš Kutinu, navrati, to je moj kraj.smile79


hoću Mačak tamo iz Božića, kad bude pećenja i kolača.
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,750 sekundi.