Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Afričke ljubičice - Saintpaulia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Afričke ljubičice - Saintpaulia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 82>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 17:51
kamelia, desert rose, lela.h, krasne ljubičice imate
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 19:16
Prekrasne su vam ljubičice. Moje su malo štrajkale, jer sam ih premještala, ali upravo su sve pune pupoljaka, pa jedv a čekam da procvjetaju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 12:13
Triša i ja jedva čekam da vidim tvoje ljubičice, ja sam svoju kupila slučajno i sada sam oduševljena njome, cvjeta, cvjeta i cvjeta... smile64 Mislim da će ubrzo dobiti društvo iste vrste...
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 09:44
Lela, prekrasna je, i desna i lijeva strana. Kod ljubica su jako ceste mutacije, i to se ocito ovdje dogodilo. Meni tako zna cvasti B Man's Etna, pola spricano, pola plavo.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2013 u 23:41

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
alexandra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alexandra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 10:10
bebolina divne su ti ove ljubice...posebno ova druga.....
i ja jedva cekam da mi se otvore pupoljci pa da vam slikam jednu od mojih koja je trebala biti bjela al sad vidim da nije vec pokazuje saru na pupu i zuckaste latice
Na vrh
alexandra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alexandra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 22:56



bas nije bjela ima pink ivice i reckave latice
a evo i njenih prijateljica ...jos su u cvjetu




a imamo i bebe



tolikosa mojim ljubicama....ostale slikamo kad budu u cvjetu i ostale listice kad me obraduju bebama...posebno ona dva sarenolisne
pozdravcic



Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 12:50
Prekrasne su vam i bogate ljubice

Moja ponovo počela cvjetati, nakon 4-5 mjeseci pauze. Druge dvije još štrajkaju.

Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 12:53

malo iz drugog kuta
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 07:24
Evo da se javim sa experimentom vruca voda! Sve cvijetaju!
Zanemarite molim vas prasinu i suhe listice,,, nestignem sve,,,

Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
alexandra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alexandra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 16:56
M.D. ljepa je ta plavusa...polako sad ce i ostale kad vide kako im se prijateljica proljepsala Wink

lela.h   kakva prasina ....kad na jednom mjestu tpliko ljubicanstvenih ljubica vidim  drugo nista ne primjetim ....predivne su smile55
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 20:53
lele.h  - svaka čast na biljčicama, prekrasne su!!
 
Moje još ne cvjetaju, cvale su tak davno da se ni ne sjećam boje cvijeta, tako da sam se i ja odlučila na experiment. Molim te savjet iz prakse -koliko voda treba biti vruća, koliko je dugo držiš u podlošku, koliko često si zalijevala, jesi sad prestala, koliko dugo si zalijevala i kada su počele cvjetati, piši sve, sve, sve šta može pomoći smile211.
 
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 16:46
lela.h krasno cvjetaju! Moja je odcvjetala pa sam uklonila suhe cvjetiće. Ovo mi je prilika da od nje pokušam dobiti bebice. Mislim da se prvo moram naoružati strpljenjem! Poželite mi sreću!
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2013 u 20:35
Hvala vam drage moje nazalost moje ljubice cesto ostanu zaboravljene u prozoru.. imam hrpu posla, plastenici, djeca uz to i bebu od 8 mj. ali kada god ih se sjetim da bi ih trebalo zaliti zemlja mi se vec odvoji od teglice! Nisam nista cuvala, prokuhana voda sa stednjaka lagano u tanjurice, ja nemam nekih posebnih kultivata pa sam se mislila; nemam puno za izgubiti,,, sve ih opet mogu kupiti na svakom cosku,,, pa evo nisam ni jednu izgubila vec dobila hrpicu pupoljaka i cvijetica! Sada je svaka teglica dobila i natpis posto za neke vise nisam znala ni koje su boje
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
saintpaul View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Studeni 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saintpaul Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 14:45
Evo slike mojih;

 

 

TongueWink
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 14:53
baš si bio vrijedan.......prekrasne ljubičice!Clap
 
 
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 20:11
Lijepe ljubice, osobito bijela!
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 21:30
Prekrasne i bujne!
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
cicek.vesna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Veljača 2013
Lokacija: zlatar bistrica
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cicek.vesna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2013 u 08:40
Kakve prekrasne ljubice. Ja sam u fazi sadnje listića. Nešto sam  listića kupila, nešto sam dobila. Jučer sam kupila 2 kom  odraslih ljubica roze boje na sniženju po 5 kn u Konzumu, sad se nadam da će se oporaviti. Jedva čekam da mi ovi moji listići počnu rasti. Držite fige da se zakorjene. Imam pun  kuhinjski prozor pelcera. Kad će prvi listići? I hoće li uopće se primiti?
Vesna


Dio posta ti je obrisan. Pročitaj pravila foruma i pridržavaj ih se
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 12:53
Evo i moje..

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4142434445 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.