Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 104>
Korisnik
Poruka
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 14:53
Bravo za slikice!
Vidi se da vi kontinentalci malo kasnije uživate u proljeću ali će vjerujem kod vas duže trajati!Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 14:54
Bravo Konte još samo malo i stiči ćeš Shashu ClapLOL
život je more
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 22:30
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Bravo Konte još samo malo i stiči ćeš Shashu ClapLOL
 
 
Bravo LantanaClapClapClapClapClapClap!
 
Nas dvoje malo šetali pa navratili da pogledamo kak se sunčaju ahimenesi!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 23:06
vidiš kako se vi žemske fino zabavljate i zezate LOL da sam znala, ostavila bih vam alat na dohvat ruke Wink
jagoda, e baš lijepo da si svratila Embarrassed teglice sam ja mackala i hvala na pohvali (one koje sam sfušala sam stavila sa strane LOL)
bergi kada vaši narcisi ocvatu moji će taman procvasti Wink
Lantana to se može dogoditi jedino ako preselim i Shashu i njen vrt na svoj brijeg LOL
Sarek ne zezaj...morat ću mijenjati avatar jer niti jedan achimenes do sada nije niknuo, ali je jedna lantana LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 23:25
Niknula ti je lantana??? E sad sam ljubomorna, meni niti jedna još uvijek Confused Confused!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 00:18
Kaj sad "stići mene"??! Zakaj da me stigne i u čemu!!?
E Konte "sivka"očem jaCool
Kaj je achimenes???Kak to u zagorju zovuLOL
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 08:07
shasha...misle na shoping cvijećki LOL
achimenes je i u zagorju iako ga nisam vidla kod susjeda
a kaj je sivko????
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 08:48
Vas dvije ste veće plavuše od mene izgleda smile96! Shasha mi ti iz Zagorja moramo ići u Zg po ovaj achimenes, nema ti toga pri nam LOL, kod nas ti je to rooooža, rožica itd WinkLOL...
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 13:15
Jooj baš sam ljubomorna sam da znaš na tu lantanu koja ti je niknula...kod mene isto još nikaj od achimenesa ali bome ni od cijele šume lantana koju sam posijala nije nikla niti jedna...sve u svemu sijanje je bilo uspješnoLOL
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 13:49
stefek...moramo još čekati, možda nekaj i naraste...osim trave WinkLOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 13:51
Ma da je bar trava niknula još bi se i veselila al čak ni trave nema kod mene..LOL.
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 14:35
Smile
Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 20:29
Fala Bogu na Goglusmile96
Znam sad kaj je taj achi.... A Sivko je onaj sivko u kamenjaru.Ono kaj si sad sadila.Siva biljkica.Kad joj ime ne znaš da barem nadimak ima-sivkoLOL
Ivna,nas dvije smo"plavuše u duši"smile156
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 20:47
Konti, super su noviteti! Šoping je vidim bio odličan, a lijepo je i na bregu već sad! Posebno moram pohvaliti lijepu teglicu, tvojih ruku djelo i krasan zumbul u njoj. smile91
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 07:54
Ja malo kasnim u obilasku vrtova, ali evo pijuckam kavicu i šetam, onaj luk ti je super, samo bi moj MM rekao skup ti taj "luk", ali to nam je svima u krvi. I ja sam od Bromi dobila campanule i baš dobro napreduju!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 22:51
curičke baš mi je drago da ste prošetale Thumbs%20Up

nekako mi je otišla poruka u vjetar ili sam nekaj krivo kliknula pa ću sad samo malkice postavljati slike

narcise napokon procvale (je je znam da je teglica malo zamusana jer je stajala na podu, kome smeta neka obriše jer ja nisam stigla LOL)





Florijan okružen aubrietama ( I njega će trebati malo pofarbati)



kat.reine potočnice se proširile po cijelom kamenjaru



vinca počela cvasti



presličica isto cvate



divokozjak (tako je teta koja mi ga je prodala rekla da se zove)



za danas toliko...sutra nova tortura Wink

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 22:59
znas konte super ti je ova prva tura ,a za teglicu ne brini sta je prljava ma ko to vidi kad takva ljepotica viri iz nje .Wink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 23:01
konte superClapClapČekam nastavak.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 08:04

Ajme Konte, pa što su ti to Zagorke napravile od tvog Flokija! Kako su ga samo poraubale i očerupale - nezasitnice jedne. (Ma Zagorke su ti vražje puce, čuvaj ti od njih u buduće ne samo Flokija malog, već i svog Flokija Velikog)

Bdw: Cvjećke su ti super!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 08:32
Cveteki su super. Vaza se ne vidi da je zmusana!LOL
A vinca tak mala pa već cvjeta. To me razveselilo, znači bude ove godine i moja!
Kamenjar.... joj kak ti zavidim da ga imaš i još tako lijep!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.