Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kontesin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kontesin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 104>
Korisnik
Poruka
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 08:53
Ajoooj, krenulo je i kod tebe konačno s cvijetanjem, bravo draga Clap.Koja ti je teglica zamusikana? Ja mislila prvo da je to uzorak, onda se opet vraćala na nju da se uvjerim Wink.Sram te bilo, pa to ti nije lopata, primiš krpu u ruke i čas posla LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 09:05
proljetne slike su mi najljepse,za kratko vrijeme sve procvjeta ,meni se dopala i teglica iako je umazana.
pozz
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 09:36
oraspoložila me šetnja tvojim vrtom. Teglica je super, baš onako kako treba (starinaWink).
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 09:51
Vraćala sam se skroz unazad jer pola toga nisam vidjela.....
Snimila sam tvoje nove biljke iz šopinga, lijepe vaze, pomazila sam Mucka.....
Fino ti je sve to posloženo Thumbs%20Up, vidjela sam na jednoj slici da je i kod tebe dosta suha zemlja, ima puči, ja sam jučer morala sve dobro zaliti, kod vas danas pada a mi imamo opet sunceWink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 10:16
ooo pa lijepo si se ponovila i sa teglicama i sa cvječkama i konačno da nam je to proljeće tu, a i friške slike.  ... a Cimin komentar me baš nasmijao pa za sve mogu reči samo smile120
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 10:38
smile57pratim ja događanja u tvom vrteku bez brige,teglice su krasne malo ti zavidim jer ja sam svoje opalila sve u plavu boju  ne stignem ih ukrasiti (lažem malkice pa mogla bih koju LOL) a vidim i noviteti su pali Big%20smile 
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 12:44
Narcise su super.. a sad čekamo nastavak
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 17:57
Draga Konte i ja navratila očekujući nastavak sinoćnjeg izvješća, ali kako te nema, tražim moju zelenu teglicu...dobro si je sakrila, a nama podmetnula onu zmusanu kao mamac.
Sve više i više dolazi do izražaja razlog zbog kojeg svakog vikenda tako opsesivno bježiš na brijeg.
lijepi pozdrav
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 18:13
narcisi su prekrasni,a onaj mali patuljak je bas simpatico smile99
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 23:10
curičke, hvala vam na lijepim riječima Big%20smile

Cimi...se sjećaš da je bila i tvoja snjeguljica sa patuljcima u posjeti Florijanu? LOL natjeraj ju nek prizna kaj se tu događalo

bako, kamenjar je sad star dvije godine i ja bih ga lijepo mijenjala, ali nikako da smislim nešto...čak si mislim da bi u njega samo  sempiće i razne sedume posadila Wink ili samo promijenila oblik..

ivna, nisam ni sumnjala da buš me ti natjeravala sa krpom LOL
 
Korjenko, hvala ti Smile nadam se da je mucko pristojan bio...voli naganjati sve nas i lovice igrati LOL zemlja se osuši od vjetra i napravi se ta nesretna kora, ali još uvijek je ispod dovoljno vlažna...bar neka blagodat ilovastog tla

saro...koja teglica? smile47

stefi, duda, zagorka, rosika Hug

vinogradarka u punom cvatu...nadam se bogatom urodu Wink



bijela dicentra


fora su mi one slike prije i poslije...ovo je tek napravljeni cvijetnjak sa prvim stanovnicima (prošle godine u proljeće)



isti taj cvijetnjak ove godine Smile



tu su one nove hostice posađene i u međuvremenu srušene vrbe koje su im radile kakav takav hlad...sad ću ih morati seliti pfff

ima još malo...
melisa prošle godine


i ove


i da ne davim dalje....poklanjam vam lunariu za kraj Smile





idem sad još malo proskitati po forumu i vrtekima Smile




Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 23:18
prekrasna breskvica !Thumbs%20Up
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 08:18
lunaria ima tako sladak cvijetic
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 09:49
slatko slatko i preslatko Wink
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 10:17
bit će breskvica....heheh
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 11:38
baš je prekrasno i baš sam uživala kod tebe --joj svašta ima smile196-lijepogasmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 22:52
Voćkica i pamorama iza nje i super...Clap
Nego meni nije jasno kako vi stalno pričate o lopatama, što ti tu lopataš LOL
život je more
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 23:24
pa veli da stalno krampa
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 23:27
breskav je uvik liepa a još ljjepša za brat njam njam obožavam ubrat voće sa drveta pogotovo breskvu,jabuku ,a lunica ti je baš gubica Big%20smile
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 23:30
krampa, krampa, kad ima tako lijepi vrtClapClap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 23:49
Lantana ovisno o godišnjem dobu...snijeg, zemlju i tak to LOL
uglavnom ..drage volje lopatu prepustim polovici mojoj jer alergija je alergija i mora se nekako izbjeći LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 104>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.