Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 109>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 10:16
hvala anđelka
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 11:56
Kao i uvijek prepuna ideja...ideja koje realiziraš na najbolji moguči način. Smile
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 13:02
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Kao i uvijek prepuna ideja...ideja koje realiziraš na najbolji moguči način. Smile
 
 
...potpuno sam suglasna s Lulom, krasna ideja - odlična provedba...smile55
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 21:25
evo me nazad na forum...u nedostatki vremena samo sam prelitila preko slika, komentare nisam citala...sve mi je super...malo mi nije legla ona masa na platnu s ruzicama...nekak mi je ta masa bas za zimske motive...kao snijeg...

izrazito mi se svida kako si odradila ogledalce za Saru, poklopac za dozer za svekrivu i definitivno pokeraski komplet... skrinja najvise...

LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 21:40
evo ih... svih šest na okupu... tuto kompleto gotovih...
na zahtjev naručitelja radova, dodan je još i 2K




Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 21:44
hvala goga...
da, ta slika sa ružama i masom nije ni meni sjela, ali znaš mene...mujo vidi, mujo proba, muji se ne svidi... smile156
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 21:47
super komplet
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 22:20
nato, tvoji radovi su prepredivni ,a ova ploćica ostavila me bez daha!Wink


QUOTE=mnataša1]evo ga, moj novi pokušaj shabby shica...
to je drvena pločica koja je poslužilakao pločica sa mojim prezimenom na ulaznim vratima moje kuće.
prezime sam razumljivo, malo izbrisala...

[/QUOTE]
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 07:27
Komplet čaša više nego prekrasan! Bravo za majstoricu!
ANĐELKA
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 07:28
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Komplet čaša više nego prekrasan! Bravo za majstoricu!
 
pridružujem se..bravo za ideju!!!!!!!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 11:26
često sam sama sebi davež i kad anešto naumim,onda to naumim ko tvrdoglavo magare... tako sam sada naumila da napravim još jednu ogrlicu od DAS mase, ne bi li sama sebi saprala gorak okus neuspjeha prve ogrlice...
moram priznati...iskreno... samo sam ga malo ublažila...ne i još uvijek saprala...

dakle...opet DAS masa i igra salvetama...


Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 11:54
Draga Nataša, čaše su smile227smile227...s pridodanim 2K i ovako na hrpi, stvarno prekrasan ures za dom... no, ne vidim zašto si nezadovoljna svojim ogrlicama od DAS mase...u tvom slučaju to je neki početak, i vjeruj mi, bez pretjerivanja ti kažem da su odlične, meni naročito ova posljednja u toplim zlaćano-crvenim bojama...i sama znam kako je komplicirano raditi vrlo uredne perle od te mase, tim više ti se divim na trudu i strpljivosti da postigneš ono kaj si zacrtala...smile141...nemoj odustati, jer imaš odlične ideje Smile 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 11:58
Nataša, čaše ovako skupa izgledaju odlično, stvarno si ih dobro napravila!smile58 Ogrlica mi je isto lijepa, i stvarno nemoj odustati od izrade nakita!
 
ps. čime si lijepila špagicu?
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 12:00
Nato zlato,za ovu ogrlicu od mene dobivaš pehar naše poznate umjetnice mnataše1 ukrašen sa 2K i kartaškim motivom kao specijalnu nagradu za kraljicu DAS-MAS!!!smile121Bez šale Nato,ne znam što mi je bolje i ljepše,ova ogrlica ili pehari(komplet čaša).Kako su zaista neusporedivi ,oba na prvo mjesto u svojoj kategoriji:Super!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 12:08
cure moje, predivne ste... tako ste me sada razveselile, ohrabrile i raznježile, ali i postidile ovolikim odavanjem počasti za DAS masu...kako sam već jednom odgovorila, ne smatram se kraljicom DAS mase, već samo djetetom koje se njome voli igrati, oblikovati, provući kroz prste...
dale ste mikrila da pokušam barem još jednom i sa još jednom ogrlicom...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 14:48
Cure su sve rekle, a ja da nadodam, motiv špage na gornjem dijelu čaše za desetku!
 
2k legao izmišljeno.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 14:55
Samo se ti dalje igraj,odlično ti ide...komplet čaša predivan,a i ogrlica ti je dobro ispala(nije uvijek dobro ni da sve izgleda savršeno)
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 15:05
smile55, nastavai i dalje raditi sa das-masom
ANĐELKA
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 16:14
bas je dobro sto si tako tvrdoglava... da nisi ostali bi uskraceni za predivnu ogrlicu... jako mi se sviđa.Thumbs%20Up
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 18:30

Mila moja toliko brzo radiš da ne stignem toliko brzo komentirati...ali ti i onako znaš moje mišljenje...za sve smile78

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.