Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Catalpa - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Catalpa - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 70>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2015 u 22:23
U Zagorju malo seoce između Zlatara i Lobora.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2015 u 22:29
smile55Da li je to tvoj vrt?
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2015 u 22:33
Catalpa lijep je vrt tvoje rodice, zaista impozantan, nadam se da ima vrtlara; osobno više volim slobodne forme kao što je tvoj vrt, topliji i intimniji je; fali mi malo duše ovoj geometriji, no zgodno izgleda, kao park nekog dvorca
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2015 u 22:37
AdrijanaM nažalost nije napisala sam ispod prve slike da je to vrt od moje polusestrične u Loborskom završju. Danas sam popodne bila kod nje na kavi i prva slika je pogled s balkona.Pitala sam je dali mogu staviti slike i ovaj put stvarno više nisam mogla odoljeti.Cijelo joj je dvorište lijepo i veliko a ovaj park je srce tog imanja.
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2015 u 22:42
Od takvog prekrasnog prizora, nisam se koncentrirala na tekst. Uloženo je puno truda, vidi se na svakom kvadratu parka.
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2015 u 23:00
Nisa nema vrtlara ima MM koji obavlja šišanje, ona ostatak održavanja, prije je tu bila šikara i stvarno je puno truda uloženo ima i dosta ogromnog kamenja koje je postavljano strojevima, smanjene su trajnice i izbačene ruže zbog kotline u kojoj se nalazi pa izmrzavaju. Ali trebalo je puno hrabrosti i truda da se to napravi, divni su ljudi kod njih vrijedi ona stara zagorska "Dobro mi došel prijatelj"
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2015 u 23:04
I meni odgovara draga Nisa ugodniji i manji prostor,ovo je zaista veliko imanje.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2015 u 23:07
sve postaje vrjednije kad čovjek sam napravi, smile55za tvoju rodicu
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2015 u 23:18
AdrijanaM zaista je puno uloženo, kažu ti divni i vrijedni ljudi i naravno ni održavanje nije lako, puno je to, povremeno i teško, sami su uzgojili sadnice šimšira,berberisa ima toga, zaboravila sam broj ali eto ne odustaju. 
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 18:18

ima dva cvjetića  i pupoljke, molim pomoć kada i kako da je orežem
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 18:43
imaš li naziv klematisa, ili slikaj izbliza da vidimo točno koji je; prva skupina se ne orezuje, a ovaj to i nije; druga i treća skupina se režu krajem zime; druga skupina na 50, 60, 80 cm visine, ovisno o dobi biljke, a treća skupina se reže nisko, na nekih desetak do dvadeset cm od tla. Nadam se da sam ti bar malo pomogla, u svakom slučaju orezivanje treba pričekati još koji mjesec
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 18:46
Predivan vrt tvoje polusestricne. Nisam ni znala da tako nesto postoji u blizini.
Kako se tvoj vrt drzi na ovim kisama?
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 20:03
Nisa to je ms bateman cvate na proljeće i sad vrlo malo, ne znam u koju skupinu pripada, možda sam ga trebala već orezati.
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 20:10
Rubensica postoji i tamo je mlin. Moj vrt ovih dana pliva nije baš najbolje, ove godine red puževa, red suše i sad previše vode, valjda će proći, samo da sad ne zahladi previše budu se biljke oporavile. Hvala ti na posjeti.smile92
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 20:12
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 20:13
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 20:14
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 20:15
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 20:33
i mislila sam da je Miss Bateman, imam ju i ja, grupa 2, orezuje se krajem zime, ja svoju režem na 60 cm; nisi zakasnila
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 21:55
Nisa hvala ti.Heart
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.