Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 58>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 11:16
Hvala, hvala... Hehehe, trebala si mi vidjeti stan u tih tjedan dana intenzivnog izrađivanja poklona! Evo, još uvijek ga sređujem i sve vraćam na mjesto! Bila sam ovakva smile104, ali mislim da se isplatilo jer su svi bili zadovoljni (ili samo dobro lažu?!?)... Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 11:36
tanjur je odličan!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 14:20
tanjur ti je odličan!
 pregledala sam i sve novosti na blogu. bravo na idejama, trudu i detaljnim uputama, vjerujem da će mnogima koristiti....
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 15:24

Sad sam vidila tvoj blog, pročitala tutorial, ostavila komentare. Jednostavno pre predobro! Što da ti drugo kažem.

Želim ti sve najbolje u Novoj 2010 god. i naravno da napraviš još puuuuuuuunooooo predivnih radova! Smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 15:33
Hvala curke! Trudim se, šta da vam kažem... A kad već nešto znam onda je sasvim u redu da to podijelim i sa drugima! Svima velike puse! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2009 u 15:56
Divno, predivno i tebi sve najbolje u Novoj 2010! smile164
ANĐELKA
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 10:35
Moja plemenita Izzy, nisu baš svi spremni dijeliti svoje znanje, ali upravo zbog toga mi je drago druženje sa svim curama ovog foruma.
 
O tvojim radovima nije uopće više potrebno govoriti, savršeni su i nepresušni izvor ideja.
I da, blog ti je super!!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 12:42
You%20Are%20The%20Woman You%20Are%20The%20Woman You%20Are%20The%20Woman You%20Are%20The%20Woman You%20Are%20The%20Woman  ...geeeeeeeeeeenijalan je....a tutorial savršeno koristan i detaljan... još jednom, hvala ti od srca na tome...i kak ljudsko srce nikad zadovoljno nije Wink zanima me imaš li pomagača kod fotkanja ili si nekako uspjela smontirati fotić da te automatski snima Action
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 14:24
Nema odmora na našem forumu - ovu kreativnu silu ni proslava Nove ne može zaustaviti! LOL
Kao prvo, hvala svima na lijepim željama, pohvalama i motivaciji - puno mi to znači jer sam onda sigurna da radim nešto dobro! Thumbs%20Up Hvala na pohvalama za blog - još je u povojima, mučim se sa grafičkim detaljima, pručavam - učim se!
Primavera, drago mi je da ti je tutić pomogao (iako tebi pomoć stvarno ne treba!!!) i nemoj ni pitati kako sam to sve fotkala! Kao - zaljepiš fotić pik trakom na kosinu registratora pa to učvrstiš na veću kutiju zbog visine i onda postaviš tajmer i mažeš i bojaš u isto vrijeme! Pa ti fotić poljubi stol koji put, pa poludiš i opereš tanjur jer sam u trenutku hvatanja fotića pokidala salvetu i tako.... Embarrassed
ALI od moje drage obitelji sam za Božić dobila veeeeliki tripod (stalak) za fotić i sad sam GLAVNAAAAAAAA!!!! smile205
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 14:31
Aha... Znam da sam još nešto htjela reći! U vezi tutoriala... Da to raspravimo jednom i zauvijek!!! Ono što znam ili saznam ću podijeliti s drugima jer smatram da je jadno/glupo/smiješno/tragično (odaberite sami ili dodajte još koji epitet) ono što znam NE podijeliti s drugima jer to nema nikakve koristi niti smisla!
Zamislite primjerice Albija Einsteina u svom labosu kako kaže:" Oooooo, teorija relativiteta!!! Hmmmm...kak' sam genije, ne budem to nikome rekao, nek' se drugi muče i skuže sami!" Dead Karikiram, shvatili ste... Ali poanta ostaje!
Volim kad mogu nekoga inspirirati, potaknuti, naučiti ako već imam potencijal za to - a svatko ima potencijal za nešto!
Ima pitanja? LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2010 u 15:20
Chemist ....hahahaha...odlična ti je prispodoba, pitanja nemam jer se u potpunosti slažem s tobom... čemu bilo što skrivati kad je i tak sve već zmišljeno, sve ostalo su varijacije...i slova smo svi učili ista a opet svatko ima svoj specifični rukopis ...zahvalit ću se ipak uvijek jer si iznimna osoba i sretna sam što mi je život dao priliku da te upoznam Thank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 14:52
Kod tebe puno radova to prekrasnih..kutijice su jako slatke,ali tanjuri su me oduševili,posebno onaj sa slonićem...izgleda kao da si ga donijela sa nekog putovanja iz Indije kao suvenir(to je kompliment,da ne pomisliš da mislim da si ga kupila i samo poslikala)Wink

I da,kad budeš stigla,daj malo opiši postupak sa smeđom uljanom bojom,vidim da ona daje onaj starinski štih i super izgleda.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 19:13
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Aha... Znam da sam još nešto htjela reći! U vezi tutoriala... Da to raspravimo jednom i zauvijek!!! Ono što znam ili saznam ću podijeliti s drugima jer smatram da je jadno/glupo/smiješno/tragično (odaberite sami ili dodajte još koji epitet) ono što znam NE podijeliti s drugima jer to nema nikakve koristi niti smisla!
Zamislite primjerice Albija Einsteina u svom labosu kako kaže:" Oooooo, teorija relativiteta!!! Hmmmm...kak' sam genije, ne budem to nikome rekao, nek' se drugi muče i skuže sami!" Dead Karikiram, shvatili ste... Ali poanta ostaje!
Volim kad mogu nekoga inspirirati, potaknuti, naučiti ako već imam potencijal za to - a svatko ima potencijal za nešto!
Ima pitanja? LOL

..jednom i zauvijekWink,u svemu se slazem s tobomClap
gust mi je svratit u tvoju galeriju,predivnih radova si se "naradila"smile55 i na tvoj blog,a skroz si me zarazila,ti i ostale blogerice,pa evo i ja nesto kemijanWink
smile120
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 19:16
Ma bravo! I More dotjeruje svoj koji je zapostavila - cure, zakon ste!!! Ako trebaš pomoć, samo viči! Sigurna sam da si glasna! Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2010 u 19:26
ako(a ne neceLOL) zapne javim se,hvalaaaaaaaaaasmile79
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2010 u 23:21
tanjur ja odličan!smile94tutorijal je zakon.sad si me navukla i na blogove(drago mi je da nisam jedina).blog ti je stvarno odličan i svako malo virnem jel ima šta novo.Clap
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 17:32
Nisam se uljenila... Samo sam malo zapela... Embarrassed Ovo je jedna maaaala kutijica (10x7x7 cm) za moju shabby chic lovericu - frendicu... Neizostavna ivory boja, mali slatki anđeo, 2K, crystal lak, uzdignuta šablonica kao detalj, motivacijske riječi na stražnjem i unutrašnjem dijelu kutijice... Always dream... Dva reda ivory satenske trakice samo za akcent.
Vrlo jednostavno i "čisto", bez pretjeranih detalja - tako mi je najdraže. Manje je više! Smile
Moram priznati da nemam ništa u shabbyju, ali ga volim raditi drugim ljudima! Heart



















Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 17:38
Ova kutijica je kao iz snova!
Vidim da bojaš kutijice i iznutra,jel ih i lakiraš?
Ja kad lakiram unutra lakom za čamce nikako da se riješim mirisa laka,to me užasno smeta.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 17:49
Sve lakiram - izvana i iznutra! Kad nema laka, osjećam se kao da će se kutija uprljati ili raspasti ili nešto! Moram ga nečim zaštititi! S obzirom da je ovo shabby, ne bi trebalo biti ništa sjajno pa sam ju prelakirala jednim slojem satenskog laka na bazi vode. Dakle, nije sjajan, samo za zaštitu... Ovaj koji ja imam nema nikakav miris i mliječno bijele je boje, skroz ugodan! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2010 u 18:08
Baš kao što piramida kaže, kutijica je kao iz snova! Predivna je!
Sad oprosti ako pitam glupo pitanje, ali koji je to satenski lak koji spominješ?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4546474849 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.