Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zagorje zeleno ....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zagorje zeleno ....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 94>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2013 u 00:04
I ovo je Zagorje zeleno ! Magla se dize .......
                                                                             
                                                  
a i ovo spada u Zagorje zeleno :  Paragleiter ga gleda iz pticje perspektive  Wink

                   
                     
spustio se nize , mahao nam (nisam stigla fotografirati , nazalost) okrenuo se i odletio poput ptice !

          
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2013 u 19:57
Lijepo je ovo tvoje Zagorje zeleno!
A vrt je, vidim, fino rascvjetan!!! Ti tvoji žuti i lila ljiljani su perfektni! Oči mi na njima ostale...
smile57
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2013 u 20:52
gute, ona čuvarkuća sa kojom se nešto čudno događa će ti procvjetati.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2013 u 00:42
Drage moje , nas vrtek je stvarno svaki dan sve ljepsi ali to samo zahvaljujuci vama svima , koje ste mi priskocile u pomoc , kad sam tako reci , iz vama poznatih razloga , ostala skoro bez svega ! Rado bi vas navela sve do jedne poimenicno ali imam panican strah da nebi koju zaboravila i time ju uvrijedila !
                                                                                              V.              M.
Jos jednom vam , od srca svima skupa velika hvala !      smile79smile79

Dadinica moja , to su oni ljiljani koje mi je poslala kcerka , slikala sam ih kad sam ih dobila ! Ako nesto u tom smislu zelis trebala bih to samo znati ! I ti si prema meni bila nesebicna !

Slavujcica , znas draga da jos nikad nisam vidjela cuvarkucu u stvarnosti kako cvijeta ! Ali netko mi je rekao da ce nakon toga uginuti ! Stima to ?
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2013 u 00:51
Viragov "Don Juan" je procvao :
                                                        

prepala sam se kad sam ugledala ove silne mrave na ruzi
                                                                                               

veli kum da su mravi radi neceg drugog na nju dosli ali ja nigdje ne vidim usi !
Zna netko razlog ?
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2013 u 07:37
gute,dobro su ti rekli da će čuvarkuća nakon cvjetanja odumrijeti, ali ona ostavi puno malih oko sebe tako da nećeš ni primjetiti da je nema.

ako su ti se pojavili mravi na ruži ili bilo kojoj drugoj biljci, znači da su tamo i uši.
mravi se hrane smolom koju ispuštaje uši i čuvaju ih kao pastir svoje stado.
uši se pojavljuju na mladim izbojima a ovo vrijeme, kada se smjenjuju kiše i sunčano vrijeme im jako odgovara.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2013 u 23:58
Lijepo rascvjetano,u povrtnjaku svega,a bit će i vočkica smile64
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 23:37
Slavujcica , imas pravo , usi su opsjele ruze ! Napravila sam blagu tekucinu od koprive i pospricala ih !

Maris , ova vrucina meni bas ne odgovara , imam malo problema ! Najgore je to da korov raste kao lud !
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 23:43
Moj kamenjar je poprimio konacni oblik ! Ova vrucina bas ne odgovara mojem Heart-ku , jucer mi je bilo stvarno slabo .

Anabistrica i Carol , nase dvije jedinstvene sekice , priskocile su mi nesebicno u pomoc a mene su dapace tjerale sa sunca proc ! M. im je tu i tamo asistirao ali prave umjetnice bile su one !

Hvala vam , zlatne ste !
                                                        
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2013 u 00:08

Kamenjar je već oblikovan;koja će to milina biti kad se razraste. Svaka čast i sestramaClap

 
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2013 u 10:32
Bravo za naše zagrebačko zagorske curke Clap  
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2013 u 10:45
gute, baš je lijepo vidjeti nastajanje tvog kamenjara.
bravo za vrijedne cure koje su ti došle pomoći.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2013 u 10:54
Draga gute fee. prvo pohvala tvojim vrijednim curkama Ani i Cerol, kada se razraste, kamenjar će biti nova priča u tvom vrtu, sve ti je lijepo rascvalo, ruže su stvarno prekrasne, dolaze vručine čuvaj svoje srčeko.smile78
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2013 u 23:14
Draga gute Fee, sad kad gledam kamenjar na slici, još mi nekaj fali, nije to, to. Mislim da fali jedna veća grotica. Slika bude drugačija kad se sve razraste i doda još neki detaljčić. Da, i daleko smo mi od umjetnica.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
tačkaćica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 245
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tačkaćica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2013 u 23:25
bormeš je lepo to Zagoje zeleno Clap
VG
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2013 u 23:52

Slažem se sa sestrom, trebamo naći još koji veći kamen pa ga ukomponirati.

Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2013 u 05:15
Sa ili bez većeg kamena, već i sad izgleda jako lijepo.
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2013 u 10:03
Bravo cure...kad se vrijedne ruke slože......nastati će krasan kamenjar Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 00:44
Nisa            imas pravo draga , sada se vec vidi da ce to biti lijepi kamenjar
                   sretna sam da se smijem zvati prijateljicom ovko krasnih osoba kao sto su
                   Carol i Anabistrica    Clap
                
BB              draga Baka Bea , jesu , kompetentne su , za svaku biljcicu znaju kako se zove
                   i kako treba s njom a rekle su mi , ono sto neznaju ono znas ti    Wink

SlavujVK     imas pravo , dok je mene ta nesnosna vrucina skoro do kraja unistila
                    sekice su joj se hrabro suprostavile   Shocked

Smail          bilo je tu puno posla , premetanja kamenja i kopanja , mene je bilo   Embarrassed
                   da su me natjerale da se drzim hlada

Carol          da jos nesto velim ? Koliko ste se izmucile ? Sada nek bude ovako pa kad
                   bude meni bolje , onda cemo dalje !   Ti si   Heart

tackacica    sad su sve biljcice tamo gdje trebaju biti , jedne u kamenjaru a druge na
                   gredici , nisu vise ni "zedne" a ni "gladne"   Wink

anabistrica  pa da , sada cu jos imati i zelje , zar se niste dosta namucile ?
                    A kolike ste biljcice donijele ?   Hug

Medvjed34  sad vidis Medek kako su me posramile ? Ali to su Carol i Anabistrica
                    u originalu ! Bez njih bi to jos uviek onako nedovrseno stajalo !    Stern Smile

Korijenko     i mi Zagorke smo , kao i vi RI-ekipa , slozne , a ako "zacvili onda skacemo ,
                     samo ne ja , mene potjeraju u hlad , da mi se nebi sto dogodilo !   Embarrassed
                     PS   perunike su posadjene !

Jos jednom vam svima skupa hvala za svako pojedinacno sjeme , za svaku pojedinacnu biljcicu !
Bez vas ja to nebi bila nakon onog razocaranja u stanju sve ovako lijepo napraviti ! Also , svima
ama bas svima koji ste mi bilo sto poslali , na ovoma mjestu od  Heart  velika hvala !












Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 00:56
Natalijin ljiljan je procvao , sam samcat , vec sam rekla , nema se zelje razmnoziti !

                    

Cinije su slabo izasle ove godine :

            

Pred kokoticima stojim i ne mogu ih se nagledati :

      

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 94>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.