Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Predstavljam vam svoju cvjetnu oazu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Predstavljam vam svoju cvjetnu oazu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 64>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2013 u 23:32
Pa tebi ni ne treba proljeće da bi se veslila cvijeću kad ti je kuća tako rascvjetana. Predivna mi je bijela orhideja.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2013 u 20:27
Jaco, si zaspala...

Šta si htjela pokazati sa onom hojom? Gledam i ne vidim...

Ide joj nova gračica?
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2013 u 20:33
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Jaco, si zaspala...

Šta si htjela pokazati sa onom hojom? Gledam i ne vidim...

Ide joj nova gračica?

LOLnisam zaspala,a htjela sam pokazati kako mota list u obliku ruže,a možda sam samo ja romantična duša.A možda su mi se počele pričinjavati ružesmile101
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2013 u 20:37
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Pa tebi ni ne treba proljeće da bi se veslila cvijeću kad ti je kuća tako rascvjetana. Predivna mi je bijela orhideja.

Da samo znaš kako mi treba proljeće,da nema nešto rascvjetanog cvijeća u kući već biDead
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2013 u 21:12
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2013 u 08:03
evo mene, ranom zorom šetam po tvom vrtu, doduše, trčeći
i mog reći samo smile227 koliko prekrasnih biljaka sam vidjela smile94

stvarno lijepe, zdrave, rascvjetane biljke, uživaj u tvojoj pažnji, a vidila sam da imaš i pomagača sa kantama vode, lako je tako Wink

čupko je mačak i po, sjetio me na našeg luju, čekam da prođe veljača, da opet nađem koje mače, ne mogu obraniti sukulente i čuvarkuće od mmovih golubova, sve mi pozobaše Thumbs%20Down

onaj sukulent sa prvih stranica, pitala si za ime, ne znam je li ga netko identificirao jer nisam čitala komentare, ono je sedum reflectum cristata, čuvaj ga
moj nije potrajao, ne sjećam se više kako sam ga zeznula
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2013 u 22:08
Romantičarka moja! Pogledala sam ponovo, zaista podsjeća na ružu...
Ne bi me iznenadilo da nam se počne priviđati cvijeće i od naše sjene. Odužila se zima....
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2013 u 22:48

Kako krasne i cvjetne orhideje imaš i clivia ti već cvjeta i onaj sukulent prekrasan, čak se i zeleno lišće hoje počelo uvijati u obliku cvijeta Thumbs%20Up

Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2013 u 15:19
Prošetala sam malo ,prekrasno smile64
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2013 u 15:29
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2013 u 16:27
Divno divno... Amarilis ti je isto čaroban, nekak je u tuđem dvorištu uvijek lijepše LOL.
A kaj se tiče proljeća.... i ja ga trebam kao zrak već... muka mi više od ovog sivila i trulila vani... još malo da izdržimo pa ćemo i mi uživati sretno kopati po zemljici i ispijati kavice na sunčeku...

smile78
belica,zagreb
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 12:34
Svim mojim dragim forumašicama koje su mi bile u posjeti da ih ne nabrajam,vidim ja ima vas punoClapšaljem vamsmile79smile72
morala sam ga udomiti
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 12:37
mini sanseverije
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 12:57
novi ljiljan
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 12:59
nešto nepoznato
Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 14:40
boze koji prekrasni ljiljan smile64a ovo na zadnjoj slici je jako interesantnosmile57
JELENA FRANIC
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 20:37
 orhideje su ti stvarno divne smile94, a klivija je veličanstvena, kao i ljiljan, a tek sanseverie... Clap

ovo zadnje mi sliči na neku coronillu - po listu
Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 20:45
kako se zove cvjetic ispod ljiljanasmile226
JELENA FRANIC
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 22:26
meni ovo lići na peperomiu smaragd ili obtusifoliu
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 22:46
Ja nemam pojma koja je ovo prelepa biljka za čijim imenom tragate
ali moram da pokažem svoje oduševljenje i njom i ostalim lepoticama ovde prikazanim
Mini sanseverije su preslatke
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4647484950 64>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.