Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvjetni spomenar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvjetni spomenar

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 32>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 10:09
Super, super izgleda!! I velika je, zaista ćeš imati mjesta za cvjećke, a i predivan pogled prema vrtu!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 10:30
Originalno poslano od člana waterlily waterlily napisao:

Konačno stigao fotić, majstori završili pod na terasi, useljenje u ponedjeljak, jedva čekam.
Jedna nova slika:


Vjerujem da te izgled nove terase oduševio, a ovo je savršeno! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 21:45
Upssss... ja sam ipak "pala" na tvoju terasu
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 21:55
Rerasi i spred terase je kao iz časopisa Clap
Ovaj klematis je nešto posebno

život je more
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 21:59
terasa sa klematisom ti je predivnasmile227
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 09:19

Kak smo stare,ha..vidis da i Sarica kaze da je to dobra godina,kava uvijek može,caj samo kad sam bolesnaWink

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 23:12
upravo sam pregledala od početka tvoje postove
imaš prelijepo dvorište i cvijeće
nekako me najviše oduševio bijeli plamenac, jer je rijedak, najčešće se mogu vidjeti rozasti i ljubičasti
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 23:32
Joj, draga, kak si danas na kavi tako slikovito opisivala svoju terasu, morala sam je odmah doć vidjet. I super je, to još nisam vidjela. A klematis... stvarno je poseban!
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 07:31
Antonia, Misti, Mimar, Lantana, Mari i bigmama, valjda nisam nikog preskočila, hvala, puno hvala, sad ću se umisliti doooooooooo..... neba!!LOLLOL Dođite mi jopet!
Danas ću još poslikat koju ak se pojavi sunce, da se bolje blešči...Wink
Janette77-godine odlične berbe, i meni bolje paše kava, nikad u životu čaj nisam pila osim onog za skidanje kg, a i taj jedva jedvice....

bigi-kaj sam tak slikovita bila? LOLA ti si imala još energije jučer i za ovdje doći, svaka čast! Hvala na prekrasnoj večeri, tj. kavi!

Lantana-Klematis ima jednu jedinu manu, a to je da je zimogrozan, pa ću ga morati utopliti po zimi.


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 08:47
Cvića već lipog imaš,a potencijala za punjenje na toj predivnoj terasi i toga imaš i jedna lipa garnitura i puno uživanja slijediThumbs%20UpČestitam-predivno jesmile55
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 08:59

" u srce sam te zaključala i ključić sam.........."  a ne nije to ovakav spomenar već cvijetni.

Drago mi što sam na neki način "kriva" što je ova predivna "priča" ugledala "svjetlo dana" jer imaš puno toga za pokazati, od prekrasnog cvijeća do predobrih fotografija.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 11:45
I ja došla vidjeti terasu, a mislim da bum jednog dana, kada se dogovorimo, MM strpala u auto da mi to "popipamo".
Zbunila si me sa onim jasminom/krumpirkom, ak ne miriši onda bi trebao biti krumpirko, ali zar on nije grmić/stablo, bar sam ja krumpeirke do sada tako viđala, a nikada ga nisam vidjela formiranog kao penjačicu...
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 11:55
Mira, Tija, kat.reasmile73
Hvala vam svima, slijede nove slike, friške ispod čekića!

Kat.rea bumo se dogovorile, naravno da ćeš doći!Wink Na pipkanje! LOL Ne nije swing u pitanju....LOL
Onaj jasmin je krumpirko, al meni se penje, tu i tam ga dignem i zafrknem, ostalo radi sam.LOL
Mislim da su ovo ispravak-golden dawn i bonanca




Japanski javor u kamenjaru-crveno lišće je na novim granama. U pozadini čupavko plamenci i nazovi palme-jucce.


Pogled kroz hranilicu...praznu recesijsku, moram u kupovinu sjemenki za ptičice.


Bočna pozaLOL


Jedina stablašica u prvom planu


Lyon cvate neumorno, istina manjim cvjetićima.Wink

Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 12:52
Za nazive ruža ti nisam stručnjak, ali moja gloria dei je više žuta, a samo porubu ima ružičasto. Ja imam baby masquerade i ona je nakako raščupana i nije ni upola lijepa kao ova tvoja......
Koji ti je ono grm na slici ispod hranilice za ptice? Izgleda mi kao budleja, ali moja ode u visinu, a ova tvoja ima lijepu formu.
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 13:01
Ak je to u onom zidiću to ti je draga Mentha longifolia 'Buddleia'
metvica, nabavila u DecoriWink.
..a ruže, za fotošuting birala sam najljepše primjerkeLOL
Ispravak-druga ruža je bonancaEmbarrassed
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 13:46
ahaaa došla sam i ja vidjeti terasu koja se jučer tako slikovito u detalje opisivala Wink i onda skužim da ja još nisam uopće bila kod tebe...mea culpa Embarrassed ali zato ću to nadoknaditi Wink i terasa je stvarno prva liga Thumbs%20Up a vidim i pipanje je počelo paa poze i tak to smile156
ako se počnem diviti clematisima neće se valjda ostale ljepotice naljutiti? Embarrassed jer stvarno je prekokrasno cvijeće  Thumbs%20Up

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 14:28
haha, nema veze, eto stigla si ipak, hvala draga na posjeti,a za pipanje i poze, šteta kaj nemam niš straga da poslikam....osim trave, a za ovo zadnje- tko bi se ljutio na tebe?Wink
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 15:04

Evo i mene prvi put kod tebe! Vidim da neće biti i zadnji jer tu ima puno lijepoga..............cvijeće.........terasa..........već zamišljam kako ćeš to lijepo upotpuniti cvjetekima!Thumbs%20Up

Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 18:26
već sam prije malo škicnula terasu i kamenjar,ali sam sada detaljno sve prošnjofala.cvijeće ti je prva liga.clematisi su zaista posebni, njih ne možeš naći kod nas.imaš sreću kaj imaš vezu vani.LOL što se tiće terase i ja bih je došla malo popipkatismile156

pusa i veselim se susretu s tobom na idućoj kavicismile78
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 20:46
Potpisujem Lantanu
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.