Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Krasula - Crassula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Krasula - Crassula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 84>
Korisnik
Poruka
jankić View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jankić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 20:53

Trebam pomoć za identificirati ovu biljčicu.Da li i ona spada u porodicu krasula ili smo totalno zalutale
uživaj u mladosti,nikada nećeš biti mlađi nego što si danas
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 21:03
Originalno poslano od člana jankić jankić napisao:

Trebam pomoć za identificirati ovu biljčicu.Da li i ona spada u porodicu krasula ili smo totalno zalutale
Zalutala si !


Crassula "Morgans beauty"
Na vrh
jankić View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jankić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 21:13
Ups!
uživaj u mladosti,nikada nećeš biti mlađi nego što si danas
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 21:40
jankić krasna ti je krasula, a na drugoj slici je mozda neki aichryson, vidi na googlu jel paseWink
 
Pinus tvoja ljepotica je i vise nego lijepa, jedva cekam da i moja tako narasteSmile
Na vrh
jankić View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jankić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 22:15
Hvala Kikach

uživaj u mladosti,nikada nećeš biti mlađi nego što si danas
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 22:37
jankić...pinus...krasne su
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 09:07
Kikach u c. artu bi se i ja zaljubila, preslatka je.
Pinus, fenomenalno je lijepa, ona mi jedna od najlijepših u svakom pogledu, i kako Kikach kaže.. i ja jedva čekam da i moja tako naraste i procvijeta.
belica,zagreb
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 17:57
Bome Pinus na morganici ti stvarno zavidim, imam i ja svašta u svojoj kolekciji, ali ovo je nešto ipak posebno.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 22:12
Evo i moje, morala sam ju unijeti jer je vjetar nosiokapljice kiše na cijelu terasu
 
 
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 22:50
Originalno poslano od člana kikach kikach napisao:

Pinus tvoja ljepotica je i vise nego lijepa, jedva cekam da i moja tako naraste

kikach, pogledaj ju OVDJE godinu i pol mlađu. Niti sam ne mogu vjerovati kako je brzo narasla.


moon, lijepa ti je krasula. Kažeš da mamina krasula cvjeta. Izgleda da je tvoja još premlada ali kroz godinu dvije bi i ona znala procvjetati ?
   
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 22:56
Originalno poslano od člana Pinus Pinus napisao:



moon, lijepa ti je krasula. Kažeš da mamina krasula cvjeta. Izgleda da je tvoja još premlada ali kroz godinu dvije bi i ona znala procvjetati ?
   
 
Riječi ti se pozlatile LOL. Lijepo je napredovala od prošle godine i lijep oblik ima,a i istina je, još je mlada. Ona mamina je malo sinijeg lista, a ima i koju godinicu. Inače ona krasula kod moje mame čeka me da ju dovezem k sebi Embarrassed
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 17:14
Crassula ovata - 19. 1. 2013

Početkom proljeća krasulu   obrežem. Malo joj pomognem da izgradi ljepši habitus .
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2013 u 14:51
ljepa je i cvjetna Clap
Na vrh
ania View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 14:40
Prelijepa!! 
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 15:04
Da Pinus, zaista ti je čarobna. A i ovaj ladičar s desne strane... prepoznala bih ga u mraku LOL, takav isti i ja imam u spavaćoj ( iz Mebla )
belica,zagreb
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 18:33

belica, baš dobro da nismo bližnji susjedi, iste spavaće sobe. Što bi mi žena rekla da slučajno fulam sobu . . .    
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 18:44
pinus...vjerojatno bi ti rekla "pa zar nisi primijetio da nedostaje krasula?" smile96
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 18:47

                smile96
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 20:16
Belice, Pinus uh, uh što vas zadesi nastradat će te ni krivi ni dužni a samo volite cvijećesmile188pa i kad su  u sobi iz MeblaWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2013 u 09:36
Ha, ha, Moon, ta ti je stvarno bila dobra!
 
Pinus, tvoje su biljke savrsenstvo. Svaka cast!
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 84>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.