Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kiki-Moja utjeha
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kiki-Moja utjeha

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5354555657 112>
Korisnik
Poruka
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 09:03
I ja vam se priključujem što se tiče jaja, tu sam van terena, nikako mi to ne ide, više volin konkretne stvari, ogledala, kantunali, ormari, tacne........ A što se tiče onih cvijetića uopće mi nisu jasni kako to kiki izvodi, svi su ko jedan, identični, možda neki kalup, ne znam ali znam samo da je super napravljeno, braaaaaaaaavo majstorice za jaja nenadmašna si smile73
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 12:48
Taaako sam pospana.Sva sam u jajima.Uzorci putuju na razne strane,ali još od nikud nikakve šuške.Mare i sanja cvjetiće su stvarno bušili Kinezi (to sam već lani rekla) ,ne znam kojim alatom.Sumnjam da su s vrućim.Ostalo ja topim,bušim i sve mi bolje ide.Stvarno treba vježba.Danas završavam neke nove pa su fotke tu sutra.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 13:07
Pa šta radiš s tolikin jajima?????????????
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 15:13
Ja bi ih rado prodala ali su ljudi u krizi pa će odlučiti u zadnji čas.Uzorci se šetaju po cijelom gradu i okolici.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 17:35
Kiki jajca su ti super, ali ja čorava ne bi mogla tako
lijepo bušiti.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 21:49
kiki želim ti uspješnu prodaju,pa tko ih nebi kupio?ljepša jaja na forumu nisam vidjela tj stala si za moj pojam rame uz rame sa natom,njena i tvoja su najbolja a mi svi ostali kaskamo iza vas!!!
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 21:53
Pa Kiki, tko ih ne bi kupio, predivna su!!!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 23:55
Hvala cure ali daleko sam ja od nate.Ona mi je uvijek bila uzor.Ona je baš umjetnica ,a ja se još učim i vježbam ruku.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 07:55
Kamen je tako sladak ,sutra putujem na Otok i cilo žalo ću skupit i izdekupirati i izslikati i .....i ne znam više što ...toliko mi se sviđa!!!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 11:47
Maslina Heart
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 18:15
krasno kao i uvijeksmile162
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 12:37
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 13:43
Super su jajca, hoču i ja.
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 14:34
Kiki jaja, jaja, jaja, svako bolje od boljeg. smile141
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 15:06
Prekrasno Kiki, šteta što nisi bliže Jastrebarskom, mogla si ih prijaviti na izložbu USUSRET USKRSU! smile78
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 01:18
Kiki - sretno s prodajom!!!Heart
Da ja biram nikada se ne bih mogla odlučiti koje bih uzela, zaista si to dovela do savršenstva...
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 10:32
Napraviću malu pauzu s jajcima.
 Dobila sam od sestre prastari laptop u prastaroj torbi na kojoj je posalo INA MAZIVA-bla,bla Zagreb i neka godina.To je sve trebalo nekako sakriti.Ja sam to riješila ovako.
 
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 10:59
Pa onda opet
 
 
 
 
 
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 11:19
O jajcima sam već sve rekla - mrak su, ali ova ideja s torbom je genijalna. I ja se spremam već duže vrijeme "doraditi" svoja kolica za plac u ovom stilu- samo ja moram prvo sašiti novo ruho torbe pa sam isto na nekom đepiću zamislila nešto "dekupažirati" i imat ću unikat kolica....ha, ha, ha, svašt će nama još pasti na pamet!Heart
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 11:26
Kiki pitam sve jednu po jednu, sada si ti na redu. Reci mi kad upotrebljavaš fasadnu boju kako uspiješ šmirglom dobiti one izgrebane crte, meni ne uspijeva već se samo boja praši. Jani mi je rekla da treba staviti vosak, šta ti misliš kako?????????????????smile143
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5354555657 112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.