Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Festival cvijeća- Sv. Filip i Jakov
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Festival cvijeća- Sv. Filip i Jakov

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 10>
Korisnik
Poruka
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2013 u 22:30
I ja planiram....samo mi nikako ne paše 27... na taj ,za mene sveti dan, meni i mom dragom je 28 god braka
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 18:46
iiiii jaaaa:)))  u zd stizem u petak navecer tak da sam za vikend u pripravnosti:)
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2013 u 20:01
znaci vec trebam trazit slobodno ,idemmmm i ja  i vec danima se veselim sajmu 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 07:37
nadam se da nam neće biti ovakvo kišno vrijeme...
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 20:54
Ja ću ga ovaj put preskočiti jer mi je cijenjeni poslodavac skinuo 3.000,00 kuna s plaće tako da mi je fond za uređenje vrta za ovu sezonu prazan. Vama koji idete želim dobar provod.
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 22:08
 gledanje je mukte Wink, a društvo neprocjenjivo LOL

ajde, ajde, nisi nam valjda zato tih na forumu u zadnje vrijeme,
sigurna sam da nije lako, jer ogromna je to cifra
 
ali radila sam i za puno manje od toga...
(i sadašnja porodiljna naknada mi je tek pola tog iznosa pa se ipak nađe za koju biljčicu)

nadam se da ćeš se ipak predomisliti, putni troškovi se uvijek mogu podijeliti,
 a ako se i ne nađe mjesta u autu, liburnija uvodi posebnu liniju za filipjakov

ipak je to samo jednom u godini

a sigurno će se naći štogod kod nas za tvoj vrt, pa nećeš kući praznih ruku Star

Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2013 u 06:49
ante dobro kaze natalija ajde ti s nama ,imat ces ako nista a ono lijepo provedem dan a ne vjerujem da ces kuci praznih ruku...predomisli se i javi se da idemo skupa Smile
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2013 u 13:04
brojimo sitno Wink
ali opet niko ništa ne piše, ja svakako idem, u petak će tamo biti i 1111 pa se vidimo


super mi je što ima i bus linija, u petak idem sa svojim autom, ali u subotu... možda i autobusom

BESPLATNA CVJETNA AUTOBUSNA LINIJA LIBURNIJE na relaciji ZADAR – SV.FILIP I JAKOV – ZADAR, subota i nedjelja iz Zadra u 15,00 i 17,00 sati, iz Sv. Filip i Jakova u 17,30 i 20,30 sati
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2013 u 18:44
ja sam dobila u subotu slobodno,u petak radim do podne ...neznam  ,mislim da cu u subotu tamo..cekam kikac da se javi da vidim ide li i ona...ja u autu imam jedno sjedalo ,kako cemo iskemijat za prevoz..racunam na to da ti natalija ides...trava sta je s tobom ,ides li ? aralija ..ajmo ljudi javite se da se organiziramo 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2013 u 20:56
Ja imam rezervaciju za petak,za subotu i nedilju ću vidit.
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2013 u 21:13
Originalno poslano od člana Ante3009 Ante3009 napisao:

Ja ću ga ovaj put preskočiti jer mi je cijenjeni poslodavac skinuo 3.000,00 kuna s plaće tako da mi je fond za uređenje vrta za ovu sezonu prazan. Vama koji idete želim dobar provod.
[IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />




ma dajjjj anteeee...JA ču ti platiti kavu .. e   
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2013 u 21:14
jel ti to očeš reči da ne možeš u petak u filip jakov???
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 21:27
ja mozda i sutra dođem u filip jakova,jos je pod upitnikom,ali stavrno cu pokusat da dođem da bi vidila ruzu ,znam ako je sad ne vidim ko zna kad cu ,zato cu vjerovat i nadat se da sutra idem a u subotu hm neznam ,mozda ..
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 22:34
Meni je petak nemoguć, radim do četri a onda ručak i sl. a volila bi vidit Ružu ali nemogućesmile220 Ajde ostavite poruku ako ide tko u subotu može i bus u 15 ili kasnije meni svejedno
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 22:36
ako se dogovorimo i za subotu, morati ćemo neku ružinu sliku nabaviti... u prirodnoj veličini Wink
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 22:43
Misliš onako kao su kartonske policajce postavljali na cestu, da mi Ružu ponesemo sobomWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 22:44
hahah natalija LOL
aralija steta sto ne mozes u petak ,ja jos nista necu reci,prvo da vidim idem li sutra ,a onda cu mislit na subotu
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 22:48
ružo nema druge nego da dragoga izvedeš na proslavu godišnjice u hotel villa donat LOL
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 22:50
nebi joj ni falilo nista da to uradi ....dva dana u filip jakovu kud ces bolje pozeliti,a ruzo ,dolazis i u subotu....
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 23:01
Ružo proslava godišnjice u Filip Jakovusmile84
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.