Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mama za sve...skoro
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mama za sve...skoro

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 21>
Korisnik
Poruka
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 16:28
Ne znam šta si ti zamislila i zašto si tako nezadovoljna,
ali meni su odlične-jako zanimljive, neobične kuglice...
...a još kad ti to kaže netko poput mene, tko nije baš neki fan kuglica i pisanica....
Što se tiče glitera, na ovoj desnoj se nešto svjetluca

Malo sam se smijala (sebi)kad sam pročitala ovo za fotić i glitter: ja sam katastrofa s fotićem-ispada mi mutno, sa sjenama, itd,itd.
Ipak, na nekim slikama s božićnim motivima sam uspila dosta dobro uhvatit glitter- kako?- ne pitaj ...valjda po ono sistemu: i ćorava kokoš nekad nađe zrno
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 21:15
Kiki meni su kuglice prelijepe,zaista izgledaju jako lijepo među borovim grančicamasmile78
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 15:38
meni kuglice izgledaju zadovoljavajuce
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 08:42
Da,zadovoljavajuće je prava riječ.Od sada bar znam da mrzim sve što je povezano sa mozaikom.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 10:04
nemoj tako,Kiki-ko?...ja bi bils zadovoljna da sam tako uradila.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 11:32
Moja nova narukvica.Obožavam je.Moram priznati,ideja nije moja.Kći od moje prijateljice ima sličnu iz Međugorja.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 09:45
Makeover starih i meni ne baš dragih naušnica.Užasno mi je žao što ih nisam slikala prije,ali sjetila sam se toga skoro kad su bile gotove.
  Bile su obične.Umjesto oka su imale malo lila boje ili emajla.I jednog dana u emisiji "8.kat" Danijelina gošća je bila Slavenka Drakulić sa PREDIVNIM i neobičnim naušnicama.Rodila se ideja.Malo akrilne boje,lak,kist broj 1,kontur i srebrna boja.Obožavam ih,a još ću više ako ih moji prijatelji i kolege primjete.A pogotovo ako se svide mojoj kćeri koja mi ih je poklonila,a ja ih nikad nisam zavolila.
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 13:16
Naušnice u predivne!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 12:45
Rekla mi je kćer da je ovaj desni lik isti Smigol iz "Gospodara prstenova"TongueClap
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 12:47
Malo pisanica.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 14:35
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Rose_11 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 83
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rose_11 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 17:39
Predivno je
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 13:16
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 13:17
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 13:18
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2011 u 09:03
jako lijepo
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 09:02
Draga Kiki-ko?, pregledala sam cijelu tvoju galeriju i oduševljena sam tvojim radovima. Ja sam skroz nova, jučer sam se uključila iu vaš svijet, i iskreno se nadam da ću postati dio vas. Moji su hobiji jako slični tvojima (izrada slika od suhog cvijeća, izrada nakita od fimo mase, perlica i žice, decoupage na tanjurima, vazama i flašama, izrada lutaka od ambalažnog materijala .... i još puno toga, i cvjetnjak naravno) i zato sam oduševljena da ima još netko sličnog interesa. Postavit ću i ja svoje slikice samo dok još malo proučim kako sve to funkcionira na ovom portalu. Lijep pozdrav i veselim se druženju!!
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 12:44
Draga IVA61
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 12:44
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 12:41
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 21>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,148 sekundi.