Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Afričke ljubičice - Saintpaulia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Afričke ljubičice - Saintpaulia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 82>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 11:22
Ok, nbjelonu hvala ti za iThumbs%20Upnfo!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 19:56
Originalno poslano od člana Hele Hele napisao:

 Kad smo kod cvjetanja , procvjetala ljubičica koju sam dobila na kavici , od Ines.
 
Ah, baš mi je nekako toplo oko srca kad čujem takvu vijest.Embarrassed
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 21:55
Ines i moja je procvjetala!!smile198
Prekrasna tamno ljubičasta. Sliknem ju po danu da ju vidiš.

Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 20:39
Super, baš mi je drago
Na vrh
Neni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Neni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2008 u 14:03
Pozdrav svim ljubiteljima ljubičica, gledam ovaj forum već duže vremena i odlučila sam se pridružiti. Moram vam reći da su me slike oduševile. Nemam puno posađenih ljubičica, svega 5 komada, ali sam ih nedavno poprilično rasadila i sad čekam rezultate. Uskoro ću ih poslikati pa ćete ih vidjeti, jako su lijepe i voljela bih ih razmjenjivati s ostalima.
ljubičica
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2008 u 14:47
Neni, dobrodošla u cvjetno društvo.Embarrassed
 
Vidjet ćeš da će rezultati s ljubicama biti jako brzo vidljivi. Ja sam prije dvije godine startala sa dvije. rozom i ljubičastom i sad ih imam hrpu, čak i dijelim okolo.
 
Što se tiče razmjene, uvijek smo za... samo malo strpljenja i vidjet ćeš nahrupit ćemo ko pčeliceLOLLOL
Na vrh
dada View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 14:42

eto i mene malo...
...s pitanjcem, da li je ispravno pravilo (to sam davno cula) da se ljubicice ne smiju zalijevati odozgo? jer kao ne podnose vodu po listicima??   
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 15:07
Originalno poslano od člana dada dada napisao:


eto i mene malo...
...s pitanjcem, da li je ispravno pravilo (to sam davno cula) da se ljubicice ne smiju zalijevati odozgo? jer kao ne podnose vodu po listicima??   

    Da.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
dada View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 15:47
fala Hele na odgovoru. sta ces kad sam tutlek.mislila sam da se s novim vrstama (nisam poima imala da postoje toliko razlicitih fenomenalnih boja, oblika...) i tu nesto promijenilo.
Na vrh
suzana29 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suzana29 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 12:53
ljubićice su prekrasne kako se domoći listića ili čega ima viškaBig%20smileBig%20smileBig%20smile
žuna
Na vrh
Neni View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Neni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2008 u 13:49
Zahvaljujem se Ines na dobrodošlici, uskoro ću staviti slikice mojih ljubičica, još studiram kako se slike postavljaju. Iz dva lista koja sam posadila počeli su nicati listići pa sam presretna, non stop ih gledam kao i sve stranice na forumu o cvijeću, muž mi je rekao da sam skroz infišala.
ljubičica
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2008 u 02:33
Pozdrav svim ljubiteljima africkih ljubicica. Od danas sam vlasnica nove ljubicice. Slicica stize uskoro. Danas nisam imala vremena, ali obecavam da cu vam je sto prije pokazati. Wink
Na vrh
sabaheta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sabaheta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 11:35
ljubičice su vam prekrasne već razmišljam da i ja počnem sa njima ali moram vas prije toga pitati šta je sa zimom pošto ja imam radijatore ispod svakog prozora a samim tim i ispod prozorske daske onda me zanima da li ih mogu sačuvati i hoće li im to smetati nebi da se razočaram ko sa ciklamama.MOLIM ZA BRZ ODGOVOR NESTRPLJIVA SAM

ensar
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 13:28
Na ovoj slici se vidi i radijator i ljubičice, dakle straha nema - moje su uvijek u tom prozoru (istočna strana) i nikada im ništa nije bilo.

Na vrh
sabaheta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sabaheta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2008 u 14:26
Esuper baš ti hvala od sad ću da ih nabavljam obično su u ovom periodu jeftinije pa ću da ih potražim i nabavim koju za sebe.Sobzirom da nemam pravo na svoj prostor u vrtu ima ću svoj vrt u kući HVal PUUUNOOOO

ensar
Na vrh
MARKEZIT View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 301
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARKEZIT Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2008 u 03:02
sabaheta možda da ti ja koju dobacim šta misliš
Na vrh
sabaheta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sabaheta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 10:08
o to bi bilo super ali na koji način, ja sam u sarajevu tačnije na ilidži a ti i kako  bi to izveli
    hvala ti puno
ensar
Na vrh
MARKEZIT View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 301
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARKEZIT Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 16:21
Sabaheta ja sam blizu u Mostaru,a šta kažeš kakvo iznanađenje
Na vrh
Pupsy View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pupsy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 22:30
Ja sam u travnju raspelcala moje ljubice,iz jedne tegle sam dobila 6 komada koje jako lijepo napreduju pa me zanima da li još sada mogu presađivati ili da čekam drugo prolječe?
Ove što sam raspelcala počinje već jedna cvijetatiSmile
a i u drugim teglicama su dosta guste pa pošto vidim da mi uspijevaju raspelcala bi i njih pa neka cvatu.....
Na vrh
sabaheta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sabaheta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2008 u 10:10
pa super da si u mostaru ,evo jaimam ideju u julu idemo na more pa bi se mogle naći u mostaru ,kad se budem vraćala jel odgovara ?
ensar
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,191 sekundi.