Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 22>
Korisnik
Poruka
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2009 u 21:00
bravo cure, pa vi se popravljate. Nema više samo trackanja, to je sada već pravi posao   
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 07:12
na ovom tanjuru sa šafranima se vidi napredak,da je uredan i salveta lijepo zaljepljena
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 09:55
Curke, a šta reći? Vidjeh sve u živo i samo se divih, napredujete brzinom munje...Onaj peharček je gotov. fali još lak. Mogu ti reći da sad izgleda kao vaza. Imaš još koji?WinkSmile
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 11:42
tanjuri,škrinjica,fenomenalno smile71
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 21:08
Danas sam odustala raditi nešto, ali sutra sam na tečaju, pa ćete tek onda vidjeti napretka. LOL

Ovaj tjedan pak imam par rođendana, pa moram nešto origigi smisliti. Do nedelje sve biti gotovo. Wink Naravno da ću vam slikice staviti!!!
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 10:06
Jako lijepo curke, pa vi ste već prave majstorice,sve je prekrasnosmile71
meni je super u životu
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 10:50
S nestrpljenjem čekam sličice vaših radova- vjerujem da će i ruke TPK biti uključene..smile79
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 22:16
Frendica mi danas završila tečaj, a ja da je razveselim sredila njezinu tacnu za voćne! Plastična je i dosta izgrebana, ali ovako je puno ljepša. Wink




Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 22:37
vidi, vidi ide ti to. Na greškama si učila kao i svi mi a rezultat ne zaostaje     
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 22:48
Najviše me razveselila reakcija osoba koji su dobili poklone. Vaša djela i veselje osoba me nadahnulo.

Danas sam slučajno skrenula pogledati salvete u dućan "Art zumbur". Ima ga u Zg, a nedugo i u Samoboru. Tečaj salvetne tehnike su počeli organizirati... baš su me razveselili. I na kraju, ...bla bla bla... sa vlasnicom i kćeri i otkrila da su mi susjede LOL. Utržila papir sa motivom ruža, ali ovog puta sam morala reći što planiram sa njih! Već se vidim sa MPK na radionicama, posebno dječjim.
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 22:54
Prekrasna tacna, lijepa boja i motiv,bravo za majstoricesmile141,a nisi nam se pohvalila što je bilo na radionici, daj malo opiši kako je bilo što ste radilismile107
meni je super u životu
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 22:57
Nažalost 24.3. nisam išla na radionicu. Iskrsnulo nešto nenadano, pa sam prisiljena već 2x odustati. Mislim da se više neću niti prijavljivati na početni. Vidjet ću još. Wink
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 23:17
Koji početnički???Shocked
meni je super u životu
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 11:44
tacna mi je prekrasnasmile141
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:52
predivno smile141
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 19:58
andrea , ne treba tebi početnički tečaj,već neki napredniji.radovi su ti super.Wink   
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 21:36
Kakav početni tečaj, za građevinu možda...ha ha ..!
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 22:13
Originalno poslano od člana Vilavita Vilavita napisao:

Kakav početni tečaj, za građevinu možda...ha ha ..!


Pa, to sam već položila!!! smile198
Ma, ja sam multipraktik, samo kad me kuhača zaobiće!!! smile96
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 22:26
Budući sutra već kreću na put moji radovi od ovih par dana, nabrzinu ih poslikala i...

Renovirana klupica moje kume







Moje kumče od 2X godina ima zadatak ovo pokloniti svojoj dragoj! Wink


Ove ruže mi bile puste, ali kontura je popravila stvar, bar mi se čini Cry


Ovo je rad moje MPK smile78


Nova kutija za salvete MPK


I za kraj moj prvi rad na staklu! Uh, kako sam vesela na pohvale koje sam primila od MPS i MM


P.S. Sad sam svjesna da stvarno ću početnički preskočiti!!! Big%20smile
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 22:35
 Pocetnicki zbilja treba preskociti...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.