Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 243>
Korisnik
Poruka
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 09:54
Super,super Triša , ja sam sve to vidjela uživo pa još s većim guštom čekam novice iz Trišinog dvorišta
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 11:31
Zboravila sam se osvrnuti na hebu. Nemoj slučajno preskočiti poslikati kad procvjeta!
Jako sam znatiželjna. Ja imam tri, svaka je drugačija i virim li virim, al' mi ne izgleda da će i jedna cvjetati!Cry 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 12:20
Drago mi je da šetate mojim dvorištem, na žalost nema puno mjesta za šetnju, ali se sve može obuhvatiti jednim pogledom, pa i to ima svojih draži.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 14:52
Kod tebe uvijek novosti, heba mi se jako svidjela, nadam se da će i moja procvjetati.
život je more
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 15:40
triša zanimaju me ti jasmini stvar je u različitoj boji ili....

 smile71
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 19:04
Jasmini su bijeli oba, ali različitih cvjetova, a oba su penjačice, a od niho sam pak dobila treću vrstu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 19:37
super! ma zbilja se vidi da ih s ljubavlju uzgajas!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 21:44
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Hvala cure, a lantana tebi na cvijeću, koje je obogatilo moje dvorište.
Kat.rea, čudno da je heba smrzla, nebi smjela, bar tako su meni rekli, iako je meni u posudi, bila cjelu zimu vani, ali kod mene je ipak nešto drugo.
Točno tako Triša, kod tebe je nešto drugo. I moje su ostale vani u onim velikim posudama na lodži, ali to je na visini od cca 4 m od zemlje i na sjeverozapadnoj strani, a od sjevera baš ništa ne štiti, tako da su se sirotice smrzle. I još nešto kada sam posadila ove onda sam čula da su šarenolisne osjetljivije od zelenolisnih, a šta mogu kada su mi šarene bile ljepše.....
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:10
Triša prelijepo cvijeće,posebno mi se sviđaju lantane.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 22:47
smile79-----
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 13:59
Triša zaboravila da ima kuću i cvijeće oko kuće ----halo smile134-samo hodaš-a susjedi zalijevaju
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 14:44
Kod Triše uvijek nešto novo i lijepo, ali kad god naiđeš Niho je tu
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 15:56
Ha- ha ne može bez niho, ona mora svagdje zavititi, a još malo pa će moje dvorište morati dobiti neko novo ime, napr dio nihinog dvorišta, dio dvoršta zvan otok, dio Hoyin, di korijenkov, Lantanin, Andrein. Ma meni je baš to fora. Jako me veseli kad mogu reći nekoj od vas, a ona tvoja biljčica mi predivno napreduje - baš sam sretna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 16:03
smile156---To zlato moje ----------otok mislila da samo ja tu hodam i neka si stalla u moju odbranu..... Triša bogami i one ulaze bez pitanja
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 18:40
Sad će biti novi biljkica ------blago se meni ---Triša bila na flori smile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 21:34
Vjerovali ili ne ništa, baš ništa nisam kupila, a dobila hrpu toga i ništa mi ne treba, pa ne mogu više ljudi nemam kamo, dosta je za ovu godinu.
Flora je bila za mene mjesto da svih vidim, sa svima se sretnem i to sam iskoristila.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 20:55
Kako se bolan izvlačiš -----mogla si onda nama kupiti i poslati ako tebi ne trebasmile52
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 21:08
Draga Triša, kod tebe je sve šareno, raznoliko...puno zelenila...felicija je stvarno predivna. Napisala si da misliš kako heba cvate zimi...ne znam ni ja kad bi se to trebalo dogoditi, ali kod mene je, na poslu, upravo procvjetao Božićni kaktus...i priroda se zbunila
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 15:26
Super Dada, još je netko napisao da mu cvjeta Božićni kaktus, pa zgodno je da se i priroda ponekad zabuni, kad je nešto lijepo.
 
Baš sam zadovoljna jer mi je sinoć procvjetao noćurak
 
 
Plumbago je odlučio procvjetati
 
 
Hortenzije su od lani, lani cvala samo jedna, a ove godine cvjetaju sve koje imam
 
 
Dalije su u velikoj tegle, ali nita nisu manje lijepe od onih u zemlji
 
 
Ovo je bilo nekoliko slikica da mi tema ne ode u zaborav.
Slijedi više večeras.
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 15:33
Predivne dalije i ja imam takve bordo Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.