Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 151>
Korisnik
Poruka
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 17:52
Hvala ti na slicvi s balkona, krawsan je to pogled. Moram ti reć da me valjda sunce i onaj vjetrić toliko umorio da sam zaspao čism sam došao doma, još u letu prema krevetu.
Bilo je to jedno krasno druženje koje će se, nadam se, uskoro ponoviti
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 21:43
i dok kamenjar uranja u tišinu, zeki se još ne da
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 22:48
ovo je tek početak, nisi ni svjesna šta te još čeka,
još je sve zeleno u vrtu jer je ovaj studeni izvanredno topao, kod nas je normalno da počnu mrazevi  u drugoj polovici listopada, a često i zamrzne zemlja oko 1.11. Jedne godine iznenada je pao snijeg 22. 10. i taj dan napadao 20tak cm debljine..
Moja misty, teško ćeš se ti naviknuti na ovo podneblje, iako ti to od srca želim
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 06:50
Triša najdraže cvijeće mi je uvijek ono koje me sjeća na drage ljude!
 
Medo i ja se nadam!
 
Mari ljudi se na svašta naviknu!
 
moon zećiće sam prvi put vidjela ovdje, te plišane uhice uvijek imam potrebu pogladiti! Jesen ih nije nimalo promijenila (osim što im se posušio cvijet) a nadam se da će i sretno prezimiti
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 06:52
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Djevojke drage, ja sam u Međimurju doma i pacifika bez problema prezimi kod mene, pa tako da znate.. Po savjetu naše Lantane treba ju (u proljeće ja mislim) ošišati pa će rasti gusto i imati više cvjetova iduće sezone.
Ovo me baš razveselilo, hvala ti draga!
Time is something you can never get back..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 09:26

Misty-da, dugo te nije bilo, a onda nekako ni mene u tvom vrtu. pa sam morala okrenuto cijeli mjesec unatrag.

Od ciklama i kalanhoe pa na dalje.

Uvijek je lijepo prošetati tvojim vrtom  jer uz sličice ide i  lijepi tekst. Doduše nekako sve odiše nekom tugom... ali uz stvarne razloge možda i jesen prodonosi tome.

Hajde još koju jesensku sličicu, prije nego sve pokrije snijeg!Smile
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 05:26
Jutarnji mrazevi najavljuju skoru zimu Sad

Moja pacifika u rano jutro, umjesto žutih grudica ima snježne

Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 05:28
I ove preslatke mekane uhice posute su mrazom
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 05:29
izgleda da bi ova neobrana jabuka u mrazno jutro željela biti božično drvce Very%20Happy
 


Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 07:09
Prekrasno mi izgleda ta jabuka sa svojim plodovima na njojsmile71I ti pomalo ulaziš u čari zime i nadam se da češ uživati u njima,jer znam da si cura sa mora,a zima i snig su za tebe nešto novosmile117
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 09:36
Lagano zima i k tebi stiže.. Hoće li ti ovo biti prva zima sa snijegom??
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 11:30
E da, sad čekamo tvoj novi dom u snježnom ruhu.Big%20smile
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 16:38
Kod tebe mraz a kod mene snijeg,a zašto nisi obrala jabukuTongue
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 16:44
Misty - jesen jest, ali nije jesen u nama Wink.
Vidi koliko biljčica - junaka oko tebe. Predivne sličice si nam pokazala.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2010 u 21:24
jabuka je odlična - glumi božićno drvce
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2010 u 05:12
Miro snijeg volim jedino gledati kroz prozor iz tople kuće, tako mi je najljepši!
 
Anaida jednu sam preživjela..nekako
 
bako što se mene tiče, snježno ruho je romantično samo na slikama, ali psssst
 
mali kaktus ma brala sam ih, brala, ali nikako da sve oberem
 
hoya polako se i zima ušuljala, a ja se tek navikavam na tako jasno odijeljena godišnja doba. U Dalmaciji se u kapute ulazilo iz kratkih rukava, jeseni se i ne sjećam
 
moon i ja sam stekla takav utisak!
Time is something you can never get back..
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2010 u 06:20
Misty, ako te tješi - ja u Rijeci ne pamtim ružniju jesen.
Zato se zabavljam u toplom Smile
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2010 u 08:40
Slažem se s Hoyom a ja sa puno starija i dulje pamtim! Recimo!Wink
 
Misty, pa to i čekamo neku snježnu sliku s nekim romantičnim postom u tvom stilu!Big%20smile
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2010 u 12:08
jebuka kao iz bajke! predivno!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2010 u 12:58
Misty  smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.