Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 113>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 10:49
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

tko znaja bi voljela da bude i u splitu


Rose, ma možete vi to i sami organizirati ...Pitajte po školama da vam daju na par sati neku učionicu ili hodnik....oglasiti po forumum, radiu, novinama...i da vidiš koliko će cura doći
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 19:31
Hoće li biti kakva Uskršnja razmjena??? Ja spremam poklone! smile213
Čestitke su već gotove.smile230
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2009 u 11:50
                        Drage moje tete salvete!

Vama, vašim obiteljima, prijateljima i rođacima želim SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!!!
                                               smile79

Darove koje ste primile oplemenite, na ugodu ljudima i u Njegovu slavu.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2009 u 21:25
drage moje cure, sretan i blagoslovljen uskrs,vama i vasim najmilijima

Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 20:37
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

Hoće li biti kakva Uskršnja razmjena??? Ja spremam poklone! [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot90.gif" height="56" width="64" align="absmiddle" alt="smile213" />
Čestitke su već gotove.[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/3_12_29.gif" height="83" width="83" align="absmiddle" alt="smile230" />


Draga Monna ....danas me na poslu dočekala tvoja prekrasna čestitka sa posebnim dodatkom sjemena ukrasne tikvice.....totalno si me oborila s nogu

Žao mi je što se ovdje nitko nije sjetio organizirati Uskršnju razmijenu...   

Nadam se da će još biti prilika da i ja tebe ovako iznenadim i razveselim kao ti mene danas
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 21:04
monna jutros mi je došla tvoja čestitka za uskrs,prekrasna je!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2009 u 21:09
i ja sam dobila....hvala ti puno!!!
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 14:16
drage i dragi ....moji....
vidim da ste jako vrijedni svi....
evo ja sam se vratila.....malo mi nije bilo dobro ....ali eto nadam se da ce biti ok...barem se tako osjecam....zelim vam svima malo u zakasnjenju  sretan Uskrs.....pusa svima
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 14:28

Leonarda neka to što te muči prođe što prije smile78

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 14:30
drago mi je sto se ponovo pokrenuo  ovaj topic
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 14:34
vidim da su neke cure....pretjerano vrijedne....ma svaka cas....gdje se slijedeci puta sastajete.....i ja bih voljela doc....Hug
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 19:18
leonarda drzim fige da sve bude ok..danas sam bas mislila na tebe i kako te nema odavno,drago mi je da si opet s nama..smile79
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 23:02
ako ima nekoga tko bi se sastajao na kavici iz Slavonije nek se javi...i jos jednom, zbilja su svi radovi predivni..ako neciji rad nisam komentirala to je jer sam nova i ne snalazim se jos najbolje...

vjerujem da cu vas za vikend iznenaditi svojim pocetnickim radovima...

i jos jednom se zahvaljujem svima koji ce mi poslati salvetice...
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 22:37
goga-osijek, za sastajanje za kavu i druženje otvori temu tamo na okupljanje forumaša. ja sam isto primjetila kako se oni stalno nešto druže i sastaju, a mi iz Slavonije smo stalno nekako po strani. zar nas stvarno nema na forumu ili šta?
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 23:19
Ej cure, da vas pozdravim, nije me bilo 8 dana i vidim ovdje ima svašta novoga. Moram sve polako pregledati, sad sam samo nabrzaka bacila pogled i moram vas pohvaliti, baš ste bile vrijedne. Vidim da ima i novih članica pa ih pozdravljam. smile78
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 08:27
DAJE SE NA ZNANJE, DAJE SE NA ZNANJE KREĆE NOVA AKCIJA SAKUPLJANJA              
                                       SREĆE I LJUBAVI
 
idemo u Ladimirevce podijeliti i primiti ljubav!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 13:51
Drage moje forumašice, kreativke, salvetarke, majstorice od zanata i početnice, starosjedioci i novo pridošli (nabrojala sam oko 40 cura koje su počele objavljivati svoje radove u 2009. godini), toliko je tu puno sličica objavljeno da vas ja više ne stignem redovno pratiti. Ipak sinoć sam si dala truda i pregledala valja sve, još mi se vrti u glavi.
Odustala sam od pojedinačnih komentara, tu ima toliko prekrasnih radova, mnoštvo ideja, sve pršti od kreativnosti, puno je tu uloženo truda i ljubavi, a vidim i sreće kad rad ispadne onako baš po guštu
Kad bi trebalo napraviti izložbu od stotinjak radova, selektor bi bio na mukama.
 
I zato za sve
 
smile78
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 18:58
otocicusmile113smile79
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 08:01
a dal netko prodaje ove svoje ljepote? trebam nešto za jedan rođendan - osobi koja cijeni ručne radove i mislim da bi ovo bilo savršeno i nadasve neobično! slobodno se javite!!
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 16:47
mislis na decoupage?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.