Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 111>
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 21:00
Zaista sam se dobro prošetala ovim lijepim vrtom,i meni je drago što stavljaš imena biljaka,uvijek nešto naučimoClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 22:42
Što da pohvalim sve ,sve ,sve !
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 00:37
Prekokrasan vrt i prekokrasne slikice.smile64
Stalno čekam da ti travnjak nabuja , koja će to ljepota bitismile39

Baš mi je drago da su neki lijepi primjerci iz mog vrta završili kod tebe, a neki se i vratili meniWink

Nisam sigurna ali tvoja nepeta bi mogla biti biljka koja privlači mačke, obožavaju je i njen miris se koristi kad se mačku privlači da joj se pokaže di joj je dozvoljeno da gospodari. Moja nepeta je malo loše, a maca mi stalno njuška i piška oko njeAngry. Ne znam  što da radim, da je premjestim negdje. Pored clematisa Multi Blue mi se nalazi, koji baš ne izgleda dobro
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 16:18
Samo sam došla virnuti kako napreduju agapantusi.Wink
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 17:39

Nakon silnih pohvala ja neću ponavljati. Ponovila bi od svih poneku riječ, ali oni smrckini iberisi što nam ih je gio identificirala su meni nešto posebno. Uživo su očaravajući!

Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 22:57
Drage moje cure.....što da kažem osim velika hvala svima na lijepim riječima pohvale... Trudim seWinkWink.
 
Gio hvala na ispravku, kako vidiš i ja znam pogriješitiWink
 
Hoya, jesu zaista su iberisi prekrasni i raskošni.
 
Šmrčko, nepeta se zaista zove i mačja metvica i mačke ju vole. No meni mačke vladaju donjim dijelom vrta gdje je nema. Gore puno manje.
 
Triša agapanthusi su veliki, 10 komada, kad poćnu bit ćete svi pravovremeno obaviješteniWink
 
Sad vas tako brzo neću gnjaviti slikama. Digitalac je na "bolovanju", otišao u "bolnicu na operaciju"LOLLOL
 
 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 23:16
Draga Lora,mislis da bi ja znala,ma dobila sam sjeme i zato sam saznala puno ime

jos jednom sam pregledala slike,morala sam ,a digitalcu zelim sto brzi oporavak.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 00:00
Ajmo Lora taj pomidor i slike felgi  na sunce,
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 00:28
draga moja pa pola cvijećki ne poznam, a prekokrasne su Thumbs%20Up

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 02:13
Imaš predivno cvijeće.  smile120
 
Divota, prekrasno. Puno lijepog tvojeg i poklona od drugih. smile141
Moram paziti ako bude oglasa za reznice ili sjemenje kod tebe.Clap
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 05:58
Prekrasno mjesto za Ri vrtne kavice, edukativne, poticajne, vesele kao i sudionice. Užitak za dušu i tijelo... kako bi bilo lijepo malo vam se pridružiti.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 06:44
Sve tako prelijepo, a ovo tako nježno Hug


Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 21:58
puno, puno hvala vam na posjetama i šetnjama kroz moj vrtić. Koga god put nanese u Rijeku, bit će dragi gost kod mene.
Ne mogu vam ništa novoga predstaviti pa ni "felge" i "pomidor".....Fotić još nije došao iz "bolnice"CryCry.Pokušavam nešto sa starim ali me "zeza".Em slike ne valjaju, em napravim tri slike a on prazan, treba punjenje.......LOLLOLLOL

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 11:12
Vidim ja morat ću drugi tjedan doći poslikati tvoj vrt, jer su svi nestrpljivi, a i ja moram vidjet kako izgledaju agići.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 13:12
A šta sad - dolazim vidjeti u vrt kad ne mogu ovdje!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 14:32
Ja bila i ostavila košaru sa pelcićima smilie_oster_230.gif
Agić je ovoliki, travica je boli glava.
Na žalost nisam stigla sve pogledati, jer sam žurila raznosila sam pelciće kao dostavaLOL
Moje akrobacije u ulici sumraka parkiranih auta ste mogli samo na filmovima da vidite, sva se nakostrješim od straha koliko sam toga mogla polupatiLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 18:51
Ha, ha, ha i kod Lore je bila Crvenkapica! I ja sam juros našla košaricu sa kolačima ...
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 21:13
da samo  da vidite kolika je košarica.......grrrrrrrr......LOLLOL ne mogu slikati.....
 
Ajde Hoya,  dolazi da vidiš, čekam te......bit ćeš dragi gost.....
 
Triša dolazi i ti čim prije, pa slikaj....., za sada ti neću naplatiti slike kod Agića, jer su još mali, kad narastu sliku plaćaš duplo, naravno broji se visina i veličina/tvoja/smile96

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 21:17
E pa dakle ako me ove godine prerastu, ubit ću sesmile130
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 21:27
sad ću malo zachatati. Sutra metar u ruke i mjerim visinusmile156
Neću da te imam na savjestismile60

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6566676869 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.