Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 81>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 15:10
Drage hvala na komplimentima smile79
 
Jaaako sam sretna jer nećakinja ipak nije ostala u bolnici. Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 15:31
Ma prekrasno, sve ljepše i ljepše. Ovaj zadnji uradak mi je tako nježan
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 15:44
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Ma prekrasno, sve ljepše i ljepše. Ovaj zadnji uradak mi je tako nježan
 
Šmrckić i meni je ovaj zadnji nekako poseban.SmileSmileSmile
 
Ali nije trebalo ništa previše stavljati jer je salveta sama po sebi prekrasna...Smile
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 18:41
Najvažnije da se s tvojom nećakinjom sve dobro završilo.
 
Slika je pre,prekrasna!!
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 19:03
slika je fenomenalna...s cim si to sredila da se tako sjaji...drago mi je da ti je necakinja sad ok...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 20:07

Je cure i ja sam odmah veselija i sretnija!!!

Maslačak to sam kupila prošle godine u lumosu, bočica je sasvim mala a unutra su te šljokice ( tako ih ja zovem). Imaš zlatne i ove koje sam ovdje stavila. Mislim da slika dobije neku poseebnu čar sa tim....

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 20:08

U biti nisu to šljokice nego više kao neki prah....

Uh, nikako da objasnim, mislim da sam spremna za krevet...

Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 21:28
aha...znam imala sam srebrne al u selidbi mi se rasule negdje....dok ne nabavim nove nista...
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 15:23
proljece ovo je fantasticno ajme kako lijepo izgleda da je snijeg 3d ili tako bljesti
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 14:58
...krasan rad drago Proljeće, i slažem se, ova je salveta prekrasna, bilo je dovoljno samo ju ovako malo naglasiti kao što si ti učinila da zasja u punom sjaju  ...i drago mi je čuti da je nećakinja opet doma Kisses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 20:58
draga divno si ukomponirala ovu preljepu salveticu,smile141
pusa necakinji,drago mi je da je domasmile79
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 12:49
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

 
 
 
prekrasan motiv,a i ti si to lijepo složila,bravo
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 01:57
Baš si dobra! Kako vidim imaš faze inspiracije: faza satova, faza slika... svaki puta nešto novo, svježe...
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 20:28
nadovezujem se na Cimi... proljeće ima i fazu kad ne radi ništa.Unhappy

Proljeeeećeeeee! smile139Gdje si? Kad će novi radovi?
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 14:52
anastazija, sredi se, pa proljeće kalendarski dolazi 21.3. LOL
kaj vam se uz ovaj snijeg čini da je stiglo proljeće...
(a ona možda ubacuje šafran u ručak i decoupira jaglace na neku teglicu Cool)
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 15:45
Ma joooook! Ona je dobila jučer brzi i flat internet pa se odmah ubacila u ljetni đir - surfa! smile116
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 16:28
Ova salveta mi je nešto najbolje što sam vidjela od ovih božićno-novogodišnjih, a još si i ti to izvela...ma, najblaže reženo, oduševljena sam!!! Prekrasno!!!! Bolje nije moglo!    
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 20:07
Drage moje evo i mene...jeste za jednu kavicu???LOL
Vidim da mi je tema malo živnula!!!
 
Meni je zaista više dosta ove zime, i želim prooooooljeće!!!
od radova sam nešto radila za jednu našu forumašicu, ali nekako nisam baš sasvim zadovoljna pa moram to sve još malo doraditi ali obećajem da ću uskoro staviti slike.
 
I da, kao što rekoh, zime mi je dosta, pa sam danas rezervirala ljetovanje!!! A to znači da sam jaaaako sretnaaaa!!!!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 20:11
ljetovanje smile48?????? blago tebi ja sam za sada napravila samo jednu ljetnu kutijicu, a ljetovanje..........smile68 daaaaleeeeeekooooooo!!!!
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 20:12
Anđelka tako se počinje...prvo ljetovanje a onda i inspiracija u tom tonu!!!
I ja sam napravila jedan rad koji je više ljetni, to jest razne slike cvijeća koje u pozadini imaju more...Sada samo moram završiti...
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,566 sekundi.