Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Skradnik_vrt u vikendici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Skradnik_vrt u vikendici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 13>
Korisnik
Poruka
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 14:14
Vrlo maštovito, ono gore s drvom. Bit će super. ClapClapClap
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 15:38
Vidim Triša, bila si vrijedna u Skradniku, a bogme i TM. Joj kada to sve vidim Dead, baš ti zavidim.
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 15:59
pa jel stvarno ideš kod niho tek ću ja da pozelenim što nemogu je biti tamo sa vama ,a ako ti niho da sve onada ću i da poljubičastim
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 16:37
Da draga spremam se u petom mjesecu kad budem u Skradniku, to mi zbilja nije daleko, pa ću se ići s njom upoznati.
Na ljeto se pak mm i ja spremamo ići u Split, Mostar, Sarajevo, e onda gore prema Slavoniji, pa vjerujem da će tu biti prilika da upoznam i tebe, što bi me naizmjerno radovalo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 16:42
jupiii,dolazi triša u split! planirala sam i ja do SA i Mostara ali mi je sve bilo propalo sto se puta tiče
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 17:07
triša me fascinira- kuća, vikendica, putovanja- a sve nesprijekorno- da mi je samo znati šta je pokrećeWinksvak ačast
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 20:21
Trisha - posudi mi malo TM, baš mi se sviđaju ogradice, puni ste ideja i jedan i drugi (ideja imam, fali mi realizator smile143)
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 22:52
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

triša me fascinira- kuća, vikendica, putovanja- a sve nesprijekorno- da mi je samo znati šta je pokrećeWinksvak ačast
Mamaa pokreće ju motor čije ime ( odnosno prezime) nosi LOLLOLLOL.
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 00:27
a u a kako bi mene tek radovalo ali baš baš.....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 09:48
Cure moje drage, preslatke ste.
Sigurno, ali stvarno sigurno idem u posjet Nihi, to je prva destinacija, onda nakon toga vidimo se svi ili bar većina na flori u Zgb. Dakle šesti mjesec Split i splitska ekipa, dio koje već poznajem i svi, baš svi su me očarali. Dakle iz Splita se putuje, preko Metkovića, Mostara, Sarajeva, prema Osijeku, a tu ima da upoznam Inaju, a biti će i još koga. Nikad nisam bila u Kopačkom ritu i to je moja krajnja destinacija.
Sva putovanje i sve je organizirano da bih upoznala drage ljude s foruma.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 09:58
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Cure moje drage, preslatke ste.
Sigurno, ali stvarno sigurno idem u posjet Nihi, to je prva destinacija, onda nakon toga vidimo se svi ili bar većina na flori u Zgb. Dakle šesti mjesec Split i splitska ekipa, dio koje već poznajem i svi, baš svi su me očarali. Dakle iz Splita se putuje, preko Metkovića, Mostara, Sarajeva, prema Osijeku, a tu ima da upoznam Inaju, a biti će i još koga. Nikad nisam bila u Kopačkom ritu i to je moja krajnja destinacija.
Sva putovanje i sve je organizirano da bih upoznala drage ljude s foruma.
 
 
A onda preko Čakovca za Zagreb i dalje u Rijeku, jel može???
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 10:03
Tija može, dapače, baš smo mislili vraćat se preko Virovitice, pa zašto ne i preko Čakovca.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 10:04
kavu sam već stavila, čekam vas
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 10:42
A od Čakovca natrag preko metropole ili malo poprečki, malo zaobilazno? Može neka kombinacija, recimo od Čakovca novom autocestom pe prema Vrbovcu, a onda starom preko Ivanića natrag na autocestu LOLLOLLOL.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 11:09
Triša neće nikuda bez mene od Zagreba -pa bar do Splita biću joj na teretu moram i ja vidjeti neke cure          Rosaaaaaaaaaaaaaaaaasmile80
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 12:25
uh pa biće veselo jedva čekam moje drugarice
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 20:39
Evo me u vikendici s namjerom da posijem nešto u mom vrtu.
Pa tako evo izvještaja. Iako je vrt ogroman i prevelik za nas, ja uživam u njemu i sadim sve i svašta.
Dimenzije mog vrta su 9,5 m puta 22,5 m, to je naravno izorano i potanjurano.
Uzdužni dio smo pretvorili dio u bobičasti voćnjak, gdje su posađene aronije, maline tayberi, kupine i sada jagode. Ustvari danas smo posadili još dvije aronije i trri jagode penjačice.
Sutra ću staviti slike.
 
Moj dio vrta za povrće je cjela dužina 22,5 m, a šrine cca 7 m, pa sam po širini napravila redove i posadila:
11 redova krumpira, previše jer to je rani krumpir nije za stajati, ali kupila sam 5 kg, i to je to. Nadalje :
rotkivica, peršin, mrkva, blitva, salata, tikvice, riga,krastavac, mahune, dvije vrste, bamija, još jedna vrsta blitve, još jedna vrsta mrkvice, lubenice, kukuruz kokičar, sirak.
 
Sutra me čeka jo kapula crvena i ljubičasta, češnjak, ukrasne tikvice svih oblika, cvijeće, suncokreti.
Bole me mišići i pitam se što mi to sve treba - no uživam u tome.
Sutra me čeka još puno toga, nadam se da će me poslužiti vrijeme.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 22:52
Bravosmile141. Ovo je i meni smjerokaz za sijanje. Mene u srijedu ubjediše da se ne sije prije 1.5. Čini mi se da su mještani polupali lončiće.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 09:02
Pa ovisi o vremenu, mene su isto malo pokolebali, a naročito za pomidore, a ja kupila flance i bogme ću ih staviti, pa što bude. Sunčano mi je i lijepo, iako naravno ložimo. Idem sad u vrt saditi ukrasne tikvice, razne suncokrete, poslije ću valjda stić stavit koju slikicu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 09:08

Triša vrijeme te služi za pet.

Imaš ti neke veze tamo gore!WinkLOL

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.