Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Brač - moj otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Brač - moj otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 13>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 10:14
Nekakva sam nikakva pa sam odlučila dići si rapoloženje "provjerenim receptom" - šetnjom uz more, šetnjom po otoku... nije bitno što već po stoti put razgledavam... svaki puta iznova uživam kao prvi puta... da, društvo ima pravo, lijep je ovaj nagrađeni vrt (meni istina malo preorganiziran, presterilan, pregeometričan) a definitivno tvoj je raj puno, puno, puno ljepši pa mi nije jasno kako si takvu ljepotu zatajila. Pazi, ako se sama ne javiš na natječaj mi ćemo te prijaviti... tvoje mi je carstvo toplije, ljudskije, prirodnije, raznolikije, ne djeluje mi toliko "dučansko" - ne mislim omalovažavati nečiji trud ali izgleda mi kao da je namješteno u trgovini za izložbu za razliku od tvojeg  - koje živi, nadahnjuje i poziva da se legnem i sanjarim u njemu!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 00:44
Evo malo i mog doprinosa ovoj temi,jučer sam bila u Milni u posjeti jednoj curi sto se bavi izradom nakita.

pristajanje katamaranom u luku
















Milna







natrag na putu za Split













/Picture069-2.jpg">





















Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 09:47
Doista nam je zemlja prekrasna. Ne zaostaje ni "kopno" ali nema do jadrana....
Hvala cure što nam uljepšavate dane s ovim krasnim slikama.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 13:54
joj ljepote...sto nisam ptica,pa da zavirim na svaki otok i otocic:)))))))))
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 17:16
Jako lijep vrt Lantana ali i ja se slazem s ostalima da je tvoj vrt dosta ljepsi Tongue,zato podrzavam ideju da se prijavis na natjecalj i naravno imas i moj glas Wink...
 
Veliki zagrljaj iz kisnog Bergama...Tongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2009 u 19:46
Lantana i ja mislim da bi se trebala prijaviti na natječaj! iskreno!Thumbs%20Upsmile198 Toliko toga lijepoga si nama pokazala pa mislim da možeš i njima.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 15:36
Davno nisam stavila slike na ovu temu, evo bila sam poslom po hotelima, a onda sam za svoju dušu malo prošetala da vidim kako napreduje hortikultura, nešto sam snimaila

Predulaz lavanda i masline


jedan mali cvjetni otok


Kineski jorgovan




Jedna prekrasna crvena bugenilia


Evo i njih, agapanthusi


I neki luk


A ovo su oni h...


Lantane




Begonije


Žute lantane i crvene begonije


Hortenzije i zelena travica


A za kraj malo, sunca, mora i Zlatnog rata





život je more
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 15:40
moreee.predivno.........smile39
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 18:57
Duuugo, predugo se nisam skitala i odmah pogodim kad ti staviš nove fotkice... prekrasno, mirisno, bajkovito
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 19:23
uh da zaboli glava od ove lipote, bugenvila, hortenzije, begonije, lantane, prelipe prirode a šta još reći nego se diviti i uživati buljeći u tvoje slike  smile39smile48
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2009 u 22:41
Prekrasne slikicesmile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 07:52
lantana prekrasane slike, neznam koje su mi ljepše one sa cvijećem ili "morske".
Uskoro stižem na moj otok pa ću i ja napokon uživati u onome što nam cijele godine dočaravaš svojim predivnim fotkama. 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 09:45
Lantana super, ni ja se kao ni lana ne mogu odlučiti koje su slike ljepše morske ili cvijetne, ali u svakom slučaju volim prelistati slikice s ovog predivnog otoka.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2009 u 10:15
Joj koja je ovdje divota pa ti sad kaže neko ne dođi na more .ma predivno -genijalno-----svaka vam čast -a da znate imam i ja svoju Unu-ako nemam moreEmbarrassed-koja je jako ledena-brr
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 23:34
Hvala vam drage moje, imamo mi po cijeloj Hrvatskoj svakojakih ljepota koje ponekad ni ne vidimo.
Za danas evo malo slika prirode, divljine, vinograda, mora, škrapa, malih skrivenih plažica...




































život je more
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 10:42
predivno!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 11:14

Ajme ljepote!Baš ti hvala da si nam pokazala. Big%20smile

Uživat će i Lana 2, ona dolazi negdje na Brač!

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 11:26
Hvala ti za ove slike!!!smile79 Prekrasne su!!!
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 13:21
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Ajme ljepote!Baš ti hvala da si nam pokazala. Big%20smile

Uživat će i Lana 2, ona dolazi negdje na Brač!




Bako to je i moj rodni otok i jedva čekam svako ljeto da mu se opet vratim
Lantana je na južnoj strani, a ja na sjevernoj strani otoka, ali to nas nadam se neće spriječiti da se ovog ljeta nađemo na jednoj kaviciTongue
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 19:18
ajme predivno...od ove ljepote ostajem bez rijeći...divno, divno...smile39
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.