Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi u cvatu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi u cvatu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 134>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Ivany View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 347
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 20:25
Evo još nekih mojih cvijetića

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Ivany View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 347
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 20:31
Na vrh
Ivany View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 347
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 20:32

Na vrh
Ivany View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 347
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 20:34
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 05:15
Glikice, Ivany, krasni cvjetovi
Posegni za suncem, pa iako ne uspiješ, bit ćeš okružen zvijezdama
Na vrh
schumy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 465
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje schumy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 06:52
Glikica, Ivany, Sagare22..................smile55!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prelijepi kaktusi, puno različitih.
**za čistu prirodu i obilje pčelica
Na vrh
schumy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 465
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje schumy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 07:23
Moj karusel i dalje cvate "ko lud" pa vam ih jednostavno - moram pokazati:
Notocactus magnificus











Pozdav................schumy smile213
**za čistu prirodu i obilje pčelica
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 08:11
Baš je neumoran u cvatnji, pa ko ga ne bi volio ?
I nek' mi još kažu kako je to "trnje", no, no !!!
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
PlavaDigitalna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje PlavaDigitalna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 20:33
Prekrasni cvjetovi! Ovdje ima uvijek nesto novo  Big%20smile
Bravo bravo za sve koji salju slikice! Schumy super ti je pozadina na prvoj slici Big%20smile
Za vikend me docekala opuntia sa stvarno velikim cvjetovima
Iako se nisu otvorili do kraja zbog oblaka, bila sam odusevljena Smile






Lijep pozdrav iz Jastrebarskog!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 21:04
Samo da znaš, bila bih i ja oduševljena da imam tako nešto, jako je lijep.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 21:42
Bravo svima za prelijepe kaktuseClap
 
PlavaDigitalna,reci mi kako si opuntiu natjerala da ti cvate,pa svi pišu da opuntia ne cvate na kontinentu.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
PlavaDigitalna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje PlavaDigitalna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 21:44
Hvala Glikica, kupljen je u plodinama pa ako su ti negdje u blizini proviri Embarrassed
Dobila sam ga na poklon nedavno i ne znam da li bi ga inace uzela jer je kostao 75kn sa 3 posusena pupoljka. ova 2 je potjerao kad sam ga presadila i stavila na Sunce. Heart

Lijep pozdrav iz Jastrebarskog!
Na vrh
PlavaDigitalna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje PlavaDigitalna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 21:46
A inace sam skuzila trik za njih, cvatu i na kontinentu, ali trebaju zimovati sa sukulentima na svjetlom. mislila sam da mi se to slucajno desilo, ali potvrdilo mi je vise ljudi Wink

Lijep pozdrav iz Jastrebarskog!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 22:00
Originalno poslano od člana PlavaDigitalna PlavaDigitalna napisao:

A inace sam skuzila trik za njih, cvatu i na kontinentu, ali trebaju zimovati sa sukulentima na svjetlom. mislila sam da mi se to slucajno desilo, ali potvrdilo mi je vise ljudi Wink
Na hladnom ili toplom?Znam za stenocactus,on mora biti na hladnom i svijetlom mjestu inače na cvate.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
PlavaDigitalna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje PlavaDigitalna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 22:12
Ja sam svoje drzala prije u kuci na nekih 15-20 stupnjeva i zaljevala svaka 2 tjedna. Na jugo-istocnom prozoru. I lijepo su cvale. onda sam citala svjete da moraju na hladno, bez zaljevanja pa sam to ove zime i ucinila. ine samo da nisu cvjetale vec su mi neke skoro krepale. Vidis to za stenocactus nisam znala, eto svatko nesto nauci. moji su bili na hladnom i mracnom Confused

Lijep pozdrav iz Jastrebarskog!
Na vrh
schumy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 465
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje schumy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2012 u 07:18
PlavaDigitalna smile55za opuntiu! I ne samo na kontinentu, tako mala
r i j e t k o  cvate i inače i zato ovaj veliki aplauz! 
**za čistu prirodu i obilje pčelica
Na vrh
schumy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 465
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje schumy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2012 u 07:22
smile213Evo još malo moga karusela. Danas je to coryphantha scolymoides:













Pozdrav............schumy smile213
**za čistu prirodu i obilje pčelica
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2012 u 08:11
Jako lijepo, onaj na prvoj slici sa bebačima je baš sladak, a na zadnjoj slici imaš pravu raskoš smile55
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
PlavaDigitalna View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje PlavaDigitalna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2012 u 09:15
Hvala, ali vidjet cemo sto ce biti sljedece godine. Kupljena je prije mjesec dana pa mislim da je dopingirana. Wink
Ova zadnja slika je fenomenalna smile99

Lijep pozdrav iz Jastrebarskog!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2012 u 11:52
Evo ovako: jučer gledam kaktuse, a ono pupova na sve strane, gledam nebo ..... oblaci, nisu baš prijeteći, ali ipak, nedaju suncu van.....
Jutros popijem pola kave, izađem na dvorište, gledam, opet ista slika,moji kaktusi ovako izgledaju:


Ništa, nemoćno slegnem ramenima i odem na posao. Kasnije zasja sunce, a ja brže-bolje smislim neku glupost da moram na kratko izaći s posla, dojurim kući i evo ih sada:


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7172737475 134>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,316 sekundi.