Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 78>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 22:09
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 22:11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 22:15
....branje  kuka  i  sparoga  u  djiru...
 
 
 
 
...kuke...bljust...
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 22:19
Tu će biti fine papiceClap
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 22:40
 Chef ....ove  su  vec  popapane...ako  bude  kise  bit  ce  ih  jos...
 
...ah,  da...srela  sam  zmiju  prilikom  branja....mislim  da  je  blavor...





Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 08:23
I mm jučer nabrao bljušta i malo šparoga,pola popapano a pola ostalo za danas.
Kod tebe svega lijepoga,koja urednost.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 12:17
Slike su ti kao naslikane!! Fotke, zapravo, kao da si kistom obojala pa sve lijepo na njima naslikala..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 14:13
bila si vrijedna vidim, na kraju je bio slastan objed!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 14:53
....pozzz  cure!!!
 
 
...Mikica,  u  stvarnosti  nije  bas  tako,  cudno  nesto  sa  ovim  slikama,  izgleda  sve  urednije  nego  sto  jest....ja  ti  volim  vise  razbaruseni,  lezerniji  vrt  koji  slici  prirodi,  ne  volim  k'o  po  spagi....
 
 
 
..Anaida,  odlicno  si  primjetila,  ovo  su  prvi  put  napravljene  slike  sa  novim  mobitelom i  sama  se  cudim  kako  su  to  neke  "duboke"  slike,  imaju  vise  sjene, kao  da  su  na  nekoj  posebnoj  opciji  a  nisam  nista  uljepsavala  ni  doradjivala....Stern%20Smile 
 
...Antonija,  beremo  sparoge,  kuke  i  paziju  i  to  nam   je  veliko  veselje...
 
 
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 14:57
Baš su dobre slike. I krasan povrtnjak.

Ne znam što je pazija
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 15:00
...HANA,  ako  dolazis  u  moj  dnevnik  mozda  i  procitas....pismo  je stiglo  i  sve  je  o.k.....saljem  ti  vec  5,6  dana  poruke  ali  imas  pun  sanducic....uhodim  te  po  forumu  ali  nikako  te  stici....ostavila  sam  poruku  na  temi   "Hvala  na  sjemenju"  (  tako  se  nekako  zove  )....idem  sad  i  na  kafu  napisati  poruku....
 
 
...niknula  su  mi  judina  drva  pa  ako  te  jos  zanima  javi  mi....
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 15:06

...Otok,  pazija  je  misancija -   mjesancija   proljetnog  samoniklog  zelja-  bilja...zapravo  je  to  jedna  od  biljaka  pa  po  njoj  zovemo  cijelu   mjesanciju...

...cevceg,  morac,  pazija,  paholec, zucenica -  to su  nasi  nazivi  za  neke  od  tih  biljaka...

 

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 15:38
Manči, pa cvijeće ti je prekrasno!!! Ne znam zašto sam imala dojam da ga imaš manje, kad danas ostadoh lijepo iznenađena. A vrt...pa i vrt ti je super. Šta su ti ono mahune već onoliki plodovi?
 
Nemoj puno spominjati kišu, kod nas samo što nije počela padati a i zahlađenje nam dolazi...brrrr
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 17:56
 Window ....hej,  Proljece...
 
....nema  cvijeca  puno,  pogotovo  ljeti  kad  nema  kise...a  sto  cu  kad  nam uvijek  fali  pa je  zazivam...
 
...ono  je  bob...





Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 07:40
Kako je na otoku, Manči?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 07:49
...Anaida,  susno  je,  rotkvice male  k'o  frnje,  salata  nije  losa  jer  je  MM  zalije  kad  god  dodje,   bob  je  odlican  jer  voli  susu,   nesto   sam  malcirala    da  zastitim  od  sunca...

...posadila  sam  ostice  direktno  u  zemlju,  alisiume  i  jos  neko  grmlje  iz  brda  -   buhac,  divlji  santolin...


...okolne  livade  predivne ,   pune  poljskog  cvijeca,   sve  sse  zuri  da  procvjeta, 
nasla  sam  jednu  predivnu  orhideju  -  kacun  na  livadi -   masliniku....planiram  je  prenijeti  u  vrt....

...jos  uvijek  beremo  sparoge  i   klopamao  ih...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 08:06

Super vijesti o cvijeću i mnogim povrtnicama, a na rotkvice dođeš k meni - moje su već sada super Smile 

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 23:30
.....rotkvice  su  ipak  narasle,  trebalo  ih  je  nagrnuti  zamljom i  malcirati....



....ima   nesto  novih  slika,  vrlo  cudne  ispale  (  mobitel  ),,,



 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 23:31




Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 23:33
.....naranca  cvjeta...





Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,204 sekundi.