Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 21:59
Shasha, nemam voluharica....nema ni krtica, fala bogu....jel to radi Bena ili bezbroj mačaka u susjedstvu, ili možda zbog zagađenog gradskog zraka pa životinjice bježe ...neznam, ali mi niti ne nedostaju!....Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 23:41
Sve ti lijepo , pa i ukrasne posude za cvijeće su mi upala u oba oka, krasnosmile106
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 09:09
svratila sam malo da uzivam
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 10:37

krasno si se ponovila,ovi mali su zbilja ko bebe prema kupljenom adeniumu

Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 11:36

Gio draga...hvali ti što si navratila...veliki pozdrav tebi i tvome Neriću! smile78

 
Hanić....je lijepi je ovaj novi adenium i jedva čekam da se otvore pupoljci da vidim cvijet uživo i jako sam sretna što ga imam....ali meni su ipak malo draže "bebe"...jer je to dragi poklon i tvoj (i moj) uzgoj! smile91
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 11:38
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Sve ti lijepo , pa i ukrasne posude za cvijeće su mi upala u oba oka, krasnosmile106
 
Smrckić..hvala što si svratila....brzo u apoteku po kapljice za oči da ne dobiš upalu! LOLLOLLOL
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 12:20
Pachira izgleda super, nadam se da će ti donesti sreće...Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 21:40
Hvala ti Željka na dobrim željama....a pošto je na forumu....mogla bi donijeti i sreće i novaca svim našim forumašima! smile79
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 21:41
Redovito moram ukapavati od aloe vere kapljice, za nedaj Bože, kako ostati zdrav nakon ovakve ljepote
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 21:44
Evo malo današnjih rojžica;
 
čajevka Polar Star - čisto bijela...jedino su pupoljci na mjestima roskasti
 
floribunda Angel Face - ljubičasta mirisna
 
čajevka Chippendale - narančasto-rozo-žuto-smeđa....divna (bar meni..)
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 22:03
Floribunda China Girl - čupava žuta....
 
....i penjačica Haendel
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 22:07
...mali hibi veeelikog cvijeta...
 
Hibiscus senensis "Yoder"
 
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 22:07
Ne mogu višesmile39 smile39koja ljepota od ruža.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 22:14
...danas smo opet bili u rasadniku....po zemlju sa perlitom....a osim nje kupili smo i dicentru spectabilis - krasna srčeka
dicentra spectabilis "Burning Hearts" - osim lijepih srcolikih cvjetića ima i lijepe plavkastozelene listiće....trajnica koja može prezimiti u vrtu...sutra će biti posađena....
 
dicentra spectabilis
 
 
 
 
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 22:43
ruže divota...Ali ova dicentra.....Ovakvu još vidjela nisam.Predivna je.Ja imam bijelu.ali nema ovakve srebrenkaste listove,nego zelene.Morat ću u potragu za ovom
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 22:46
dicentra ti je stvarnop prelijepa, ovu vrstu nisam vidjela....Clap

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 23:15
Vidim ja da je shoping opet uspio, prekrasne biljke, a kod mene ni u Konzum nema ni jednog cvijeta Cry, nego samo lubenice i voda negazirana, sve za goste.

Ova slika me oduševila, idem spat i ovo ću imati na pameti

život je more
Na vrh
pHoEnixx View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pHoEnixx Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 23:22
Flavia, čudo kakve ruže lijepe imaš, prekrasne su!više sam za floribunde ali vidim i ove čajevke su posebne isto.jako lijepo!
No premda star, mladac sam kao vrtlar
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 00:17
Ma znam ja tko će meni reći gdje ima tih "srčeka"za kupitiEmbarrassed
Istina i zemlje sa perilitom mi treba za ruseliju.Koji to rasadnik,Flavia?
Mooooram si ta srčeka kupiti(ma nebi ja nego MM obožava srčeka,pa aj da i za njega bude koji cvijetak,osim meneLOL)
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 01:00
Alisa, Lora, Lantana, Phoenix, Shasha....hvala vam sto ste navratili i drago mi je da vam se sviđa EmbarrassedBig%20smile
 
Shasha....ovakvih dicentri (a i takvih bijelih) ima u MBM-u po 25 kn (kod Mandija na Žitnjaku), a zemlje sa perlitom ima u rasadniku blizu Markovog Polja...kad se ide iz Sesveta po Bistričkoj ulici....malo prije skretanja za groblje, na desnoj strani....na velikoj žutoj okomitoj tabli piše zelenim slovima Rasadnik! Imaju samo pakovanje od 70 litara i to košta 100,00 kn. Kak se točno zove ta zemlja sa perlitom neznam sad...ali mogu sutra pogledat na vreći i javiti vam!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7273747576 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,594 sekundi.