Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt by Maris
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt by Maris

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 102>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 21:43
Proljeće polako ali sigurno stiže u tvoj vrt.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tačkaćica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 245
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tačkaćica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 22:23
lijepi, zdravi sijanci Clap bit će šarenila
VG
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 22:38
smile227 prekrasno šarenilo (a imaš i odličan fotić to je očitoThumbs%20Up
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 09:28
Mali kaktus,Tačkaćica,Mari 5510 smile79.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 09:31
dugo te nije bilo, a i mene kod tebe, ali stvarno imaš što pokazati proljeće nam je tu bez obzira na posljednje trzaje zime, rasada ti je jako dobra bolja od moje , ma sve ti je super smile141
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 09:39
hvala draga,zima definitivno nije moje godišnje doma smile78.
Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 10:06
prosetala sam tvojim vrtom sve je predivno   smile57sve pohvalesmile113smile169smile79
JELENA FRANIC
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 10:33
Originalno poslano od člana JEKA FRA JEKA FRA napisao:

prosetala sam tvojim vrtom sve je predivno   smile57sve pohvalesmile113smile169smile79


Hvala smile78.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 13:14
Ma falila si mi draga ! Hvala bogu da si nam se probudila s ovim sunčekom!
A da si ipak bila vrijedna... znala sam ja ! Ti si kao ja... kad zima šiba, neizlaziš van LOL, a sad kad nam se sunce vratilo, past će i koja kavica više valjda !

smile79
belica,zagreb
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 20:03
Draga Maris, vidim, bit će tulipana, a šafrani te već uveseljavaju svojim cvjetovima. Vrijedna si bila i u sijanju. U vezi s tim, imam jednu molbu: možeš li, molim te, napisati imena biljčica koje si sijala? Ne molim te to zato što bih fehtala, nego zato jer želim naučiti kako izgledaju pojedine biljke u vrijeme kad tek niču. Stalno to tražim na netu i nađem ponegdje, ali malo je sličica sijanaca pa bi to dobro došlo nama koji tek učimo. 
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 20:50
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

Ma falila si mi draga ! Hvala bogu da si nam se probudila s ovim sunčekom!
A da si ipak bila vrijedna... znala sam ja ! Ti si kao ja... kad zima šiba, neizlaziš van LOL, a sad kad nam se sunce vratilo, past će i koja kavica više valjda !

smile79



Tak je ,i kad kažem da dremuckam nešto se u zemljicu ubaci LOL,a s obzirom da se cijelu zimu nešto ubacivaloLOL (uz dremuckanje),ne moram reći da mi pola toga ili nije niklo ili je gecrkt ubrzo nakon nicanjaLOL.Pusu šaljem,kavica se podrazumijeva Tonguesmile79.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 20:56
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Draga Maris, vidim, bit će tulipana, a šafrani te već uveseljavaju svojim cvjetovima. Vrijedna si bila i u sijanju. U vezi s tim, imam jednu molbu: možeš li, molim te, napisati imena biljčica koje si sijala? Ne molim te to zato što bih fehtala, nego zato jer želim naučiti kako izgledaju pojedine biljke u vrijeme kad tek niču. Stalno to tražim na netu i nađem ponegdje, ali malo je sličica sijanaca pa bi to dobro došlo nama koji tek učimo. 


Slažem se s tobom,evo poslikam još ponešto od proklijalog pa napišem ime uz svaku sličku.Hvala ti draga na posjeti,pusu šaljem smile79.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 02:47
Često se tiho šuljam tvojim vrtom i suzdržavam se od komentara ali više ne mogu.Kvaliteta fotki ti je super.Dobar neki aparat.I ja bi takav.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 07:18
Baš mi je drago da si se vratila i to sa prekrasnim proljetnim slikama.I kaktuseki su ti krasni,a bila si vrijedna i što se sijanja tiče.Već se velim tvojim novim slikama.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 08:59
...o koka, poslikala si nam vrtekWink, krasno je vidjeti malo živahnih boja nakon nekoliko mjeseci otužnog sivila...a tulipana imaš cijelu četu! Bit će to krasan prizor kada se rascvjetaju...sijanje je kod tebe bilo izuzetno uspješno, sudeći po fotkamaLOL, a novi kaktuseki su preslatki...lijepo sve i očekujem redovna izvješća!
lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 11:54
Oduševljena sam tvojim šarenilom Thumbs%20Up a malo sam i ljubomorna.....Ovo kod nas je stvarno više strašno s tolikom kišurinom, ne da nema šarenila nego plivamo već danima a danas je ko sudnji da, ja bi najrađe prespavala do pravog proljeća  smile49.
Uspješno sa sijancima.....Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 22:34
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Često se tiho šuljam tvojim vrtom i suzdržavam se od komentara ali više ne mogu.Kvaliteta fotki ti je super.Dobar neki aparat.I ja bi takav.



Draga Kiki,ja to isto pomislim kad gledam tvoje fotke,pogotovo sa Silbe-dobar fotić u još boljim rukama smile78.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 22:40
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Baš mi je drago da si se vratila i to sa prekrasnim proljetnim slikama.I kaktuseki su ti krasni,a bila si vrijedna i što se sijanja tiče.Već se velim tvojim novim slikama.


Kaktuseki su mi bili zgodni,tak nacifrani,veseli LOL,što se mene tiče ne moraju ni cvjetati LOL.Hvala ti draga na posjeti .smile78
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 22:47
Sjećaš se tko je bio Piko Bodljić? Tvoj kaktusić s crvenom kapicom me podsjetio na njega i njegove bockave kritike.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2013 u 22:49
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...o koka, poslikala si nam vrtekWink, krasno je vidjeti malo živahnih boja nakon nekoliko mjeseci otužnog sivila...a tulipana imaš cijelu četu! Bit će to krasan prizor kada se rascvjetaju...sijanje je kod tebe bilo izuzetno uspješno, sudeći po fotkamaLOL, a novi kaktuseki su preslatki...lijepo sve i očekujem redovna izvješća!
lijepi pozdravSmile



Draga,evo tvoji Achimenesi niknuli,male slatkice,Tea će se obradovati kad vidi
smile78



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7576777879 102>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.