Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Koraljna zvončika - Heuchera
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Koraljna zvončika - Heuchera

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 30>
Korisnik
Poruka
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 23:06
Triša,vidim ja da si to sve detaljno proučila,ti si neizlječivo zaražena heuheritisom!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 09:01
Da baš se nikako ne želim izliječiti od te "prekrasne " bolesti.
Ne znam koliko ima vrsta, podvrsta ili kako ih već imenovati, ali znam da niti jedna ne zaostaje za drugom i naravno nebi se mogla odlučiti za desetak najljepših, jer su mi sve "najljepše".
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 10:35
Triša, draga moja, pa ti si još jedna dobra vila foruma. Stvarno sam povjerovala da imaš čarobni štapić, toliko si brza. Hvala, hvala... slike su prekrasne, imena napisana, ma nemoj se izlječiti od heuheritisa, neću ni ja. Dodala još malo heuhera u Aleju, a uskoro ću s albumom u identifikaciju. Nadam se da će ih do proljeća biti još više. poz...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 16:35
Koliko ih sada imaš u aleji Baka Bea, oko 80 ?
Meni je prekrasna ona "nešto plavo"/šangajka/
Slijedeći tjedan dolazim u kontrolu, s fotoaparatom, ako ću zbog tvojih "slavnih" susjeda smjeti blicati.
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 17:19
Samo ti dođi Sara i blicaj koliko te volja, ne brini zbog slavnih susjeda. Usput ih možemo i pobrojati, ja sam nabrojala 64, ali sam još neke dodala.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 17:44
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Slijedeći tjedan dolazim u kontrolu, s fotoaparatom, ako ću zbog tvojih "slavnih" susjeda smjeti blicati.
 
A koji dan ti je to sljedeći tjedan? jel vikend?Wink
I čujte nemojte me navoditi na "grijeh" i tračanje na nedozvoljenim mjestima.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 19:11
Što bih dala da sam na vašem mjestu pa da mogu i ja pregledavati aleju heucera, ovako se zadovljavam sa sličicama i "gađam" koje ću sve kupiti, a kad napravim popis - mislim da bi ih bilo od Rijeke do Zagreba.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 07:54
Baka Bea,64 različite?!Šmrc,ja ih imam jedno 30 različitih,di sam još od vas!Jedva čekam vidjeti aleju,ili bar slike.U proljeće slikamo sve vrste,da vidimo kolko vrsta heuchera imamo na forumu!Jel može?
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 13:29
A sad imam i slikice, sve portret do portreta, u albumiću zahvaljujući Triši. Još mi je posredno potvrdila da su i zelenolisne lijepe, pa sam i njima dala priliku za život. Prihvaćam tvoj prijedlog. Usput niču ti H. villosa var. macrorrhizza.
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 14:51
A kaj ja sirota znam,možda je i meni nikla.Više ne znam kak se zovem od tih silnih imena i prezimena!Kaj fali zelenolisnima,one imaju baš prekrasnu boju cvjetića.Zelenolisne su prve heuchere koje sam vidjela prije desetak godina i one su krive kaj sam ih tak zavoljela.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 15:46
Originalno poslano od člana rain rain napisao:

A kaj ja sirota znam,možda je i meni nikla.Više ne znam kak se zovem od tih silnih imena i prezimena!Kaj fali zelenolisnima,one imaju baš prekrasnu boju cvjetića.Zelenolisne su prve heuchere koje sam vidjela prije desetak godina i one su krive kaj sam ih tak zavoljela.
 
Je Zelenolisne sam ja prvi put vidjela prije 20 godina i te sam prve imala u svom cvjetnjaku, a dok sam počela s Baka Beom o njima pričati (to mi je onda bio prvi kotakt s njom tu na forumu) i o onim "drugima" pitam ja nju imate samo one "obične" ili još kakve? A ona meni održala takvo predavanje o običnim i neobičnim Heucherama (do onda nisam ni znala kak se to cvijeće zove) da mi je prisjelo da sam ju bilo što pitala. Ali onda sam zavoljela i Heuchere a i Baka Beu.
 
Rain ti si definitvno "vudrena" na Heuchere kad ih siješ, bravo na strpljenju.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 16:05
Drago mi je da sam pogodila, s albumom heuchera, sad sam sebi napravila takav album hosti - isto interesanstno, ali nikako tako  atraktivno kao heuchera.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 16:06
Tija, pa nisam te definitivno 'ubila u pojam' kad si još uvijek s nama? Vidiš da se i poduka isplatila, kako sad mnogo o heuherama znaš.
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 21:57
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Drago mi je da sam pogodila, s albumom heuchera, sad sam sebi napravila takav album hosti - isto interesanstno, ali nikako tako  atraktivno kao heuchera.
 
O, hoj, hoj, hoj! Slobodno Triška onda album s hostama pošalješ meni!smile96  Meni su one jaaaako atraktivne, kao i heuchere!!!
 
A sad kad se već hvaliteWink: kroz Aleju heuchera (u radu) jučer sam prošetala 2 puta - tamo (sama) i natrag (s BB pognuta pipkajući heuchere). Nisam sigurna koliko ima vrsta, boja i komada u samoj Aleji, ali sadnica ima do Rijeke (ili barem do Skradnika) LOLLOL.
Retriver Sara, ponesi obavezno fotić, nemreš zapamtiti što sve ima u vrtu i Aleji heuchera.smile39
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 22:14

E pa tako je i trebalo napraviti slikati heucere - svih 64 kod BB i napraviti taj album, to bi bio pravi posao, a imena bi se otkrivala polako, kad se svih 64 raširi forumom, jer mi se čini da će to biti uskoro.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 09:31
Originalno poslano od člana rain rain napisao:

Baka Bea,64 različite?!Šmrc,ja ih imam jedno 30 različitih,di sam još od vas!Jedva čekam vidjeti aleju,ili bar slike.U proljeće slikamo sve vrste,da vidimo kolko vrsta heuchera imamo na forumu!Jel može?
jadna jadna rain samo ih imaš 30..smile156pa što kaže moja Lave plakat ću od smijeha...vražice pa ja imam samo  jednu zbog dobre duše koja je podijelila samnom svoju...čekajte čekajte smile117evo mene za Božić i razvit ću bilateralne odnose sa BB smile58pa se možda uspijem okrunit za još kojuBig%20smile ..hihihi..pusa svima haucheroljupcima
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 10:48
jadna ja imam samo jednusmile43kada ćemo moći vidjeti tih 64 ili barem 30
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 11:01
To te ja pitam! Svakim danom je nas heucheroljubiteljica (kakva kovanica? kobasičasta riječ kao na njemačkom) sve više! Yesssss!Wink
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 11:03
Je pa kod mene su samo 4, ali neka, samo neka ja dođem u metropolu, trebat će mi prikolica za vratit se u Rijeku.
Morat ćemo osnovati neki podforuma -"ljubitelji heuchera"....smile213
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 11:27
Veselim se vašem dolasku. Kako nije uputno dva puta citirati poruku sa stranice, sve što je napisala rain, a citirala je Tija, potpisujem. I ja sam počela sa zelenolisnima. pa tek kasnije otkrila šarenolisne. Triša tebe ćemo predložiti za predsjednicu 'Kluba ljubiteljica heuhera'.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.