Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7980818283 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 22:21
Hana svi kažu tko dođe kod mene da je najbolje od svega panoramski pogled.

Bergenija, ja i kad imam najviše posla pobjegnem malo u vrt, barem zaljevati jer mi je to jedina relaksacija. Ovih par dana sam uzela sebi da minimalno radim jer od 1.8. je opet navala.

Mimar  meni je neobično drago da ti uživaš u mojoj panorami, a najljepše more na svijetu..., meni je... 
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 23:14
 pakujac ti je prelijep..reci kako ga sadiš jel iz sjemenke..to mi je jako drago veže me neka nostalgija uz taj lampinjon..mislila sam da to kod nas nemože rasti zbog vrućine a kod tebe je prelijep zelen... 
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 08:34
Jako mi se dopao tvoj Haemanthus, pa sam išla pogledati još slika po netu. I otkrila sam da imam i ja jednoga, Haemanthus albiflos.
Ta mi je biljka do danas bila bez imena. Zahvaljujući dolasku u tvoj vrt više nije.smile78
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 08:51
pravi morsko-cvjetni ugodjaj
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 09:50

Neću ništa izdvajati-sve je prekrasno!!!!

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 11:54
Ova slika namoru sa 1 brodicom zamišljam sebe na njoj kako povr.-od straha kao da si znala šta je za menesmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 13:30
Lantana naša, osvježila si nas koji na 33 celzijevaca radimo.. Hvala!! Ljepota je riječ koja opisuje svaku tvoju sliku. Ljubav, more, cvijeće, radost..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 18:05
danas sam posetila svih stotinu i nesto stranica za "vidljive", videla mnoge ljude sa kojima komuniciram na ovom forumu i zaplakala kod jedne price.
Ne bih da ti stvaram tugu, dovoljna je, ali osecam potrebu da ti jos jednom kazem ono sto sam jednom vec rekla, ni sama ne znajuci, prosto valjda intuitivno, da
...MA GDE DA SMO, MI SMO SA ONIMA KOJI SU DEO NAS,
UPIJENI U SVAKU KAP NASE KRVI, U SVAKU  MISAO...
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 09:57
Originalno poslano od člana Duda-Lave Duda-Lave napisao:

 pakujac ti je prelijep..reci kako ga sadiš jel iz sjemenke..to mi je jako drago veže me neka nostalgija uz taj lampinjon..mislila sam da to kod nas nemože rasti zbog vrućine a kod tebe je prelijep zelen... 


Duda ja sam dobila sadnicu, ali vidim da cure siju, treba dosata vode i nikad nije kod nas na jugu kao kod njih, ali ipak preljep je da ga nebi imali, na jesen me sjeti pa ću ti iskopati jedan mali.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 10:03
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Jako mi se dopao tvoj Haemanthus, pa sam išla pogledati još slika po netu. I otkrila sam da imam i ja jednoga, Haemanthus albiflos.
Ta mi je biljka do danas bila bez imena. Zahvaljujući dolasku u tvoj vrt više nije.smile78


Ha, ha da  i ti nešto naučiš kod mene, da nisam ostavila ovaj karton ja bi već zaboravila kako se zove, Korijenko ima žutoga Haemanthus albiflos i tamo sam ga prvi put vidjela.
život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 10:05
Ej Lantana, kakvi se to morski psi motaju oko Brača?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 10:19
Gio, Lilly, Anaida hvala na lijepim riječima smile79

Niho kad bi se ukrcala na trajekt nebi ni osjetila da nisi na kopnu.Wink


život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 10:24
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

danas sam posetila svih stotinu i nesto stranica za "vidljive", videla mnoge ljude sa kojima komuniciram na ovom forumu i zaplakala kod jedne price.
Ne bih da ti stvaram tugu, dovoljna je, ali osecam potrebu da ti jos jednom kazem ono sto sam jednom vec rekla, ni sama ne znajuci, prosto valjda intuitivno, da
...MA GDE DA SMO, MI SMO SA ONIMA KOJI SU DEO NAS,
UPIJENI U SVAKU KAP NASE KRVI, U SVAKU  MISAO...


Mimar napisala sam već da ovi  prekrasni stihovi pogađaju ravno u srce i hvala ti na njima.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 10:26
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ej Lantana, kakvi se to morski psi motaju oko Brača?


Ma to sam i ja čula, ali je navodno oko Milne (zapad Brača),  iz instituta su javili da je to neki "dobronamjerni", ako takvi postoje, ne bi ga baš voljela vidjeti.
život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 10:46
Lantana opet sam napunila baterije!!!
 
Hvala ti na prekrasnim slikama cvijeća i mora!!!smile79
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 10:47
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Lantana i meni je slala Silvek taj haemanthus ali meni je tek potjerao iz lukovice cca 2 milimetra, vidim da je živ ali od proljeća je napredovao samo ta 2mm, ja ne gubim nadu željno ga isčekujem, žuti haemanthusi mi cvatu na jesen pa si mislim možda i njemu treba malo duže.
Silvek javi nam što je s tvojim.......
 
Tvoj je predivan Hug


Korijenko i meni je dugo vremena virilo samo malo listova, a onda je izašla cvjetna stapka, a tek sada ide lišće. Procvjetat će on sigurno, nego reci da li odrežeš ovaj ocvali cvijet ili pustiš da se sam posuši.
 
Ja ga ne odrežem odmah kad ocvate nego ga pustim da se malo posuši i onda ga se niti ne treba rezati nego ga se može počupati, malo ga promrdaš lijevo-desno i on ide sam van. Tako ja napravim sa žutima, vidjet ću kako će biti sa crvenima.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 13:39
hvala ti svakako ću zapisati i podsijetiti te  Smile
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 13:47
Biljke su prekrasne, ali pogled...božanstven!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 14:37
Hvala svima, evo još malo panoramskih slika s morem da vas malo osvježi, iako tu na suncu sve gori... ma koliko ja zeljevala i prskala nema onog zelenila kao u proljeće

Ova terasa ima najljepši pogled, a još sam posadila i maslinu s ljekovitim biljem u pitar da gostima dojam bude kompletan







Ovo je pogled sa zapadne terase


Ovo je pogled iz moje terase pored kuhinje, do ovih maslina je moje i to zaljevamo, a ovo drugo je od susjeda već sve izgorilo na suncu








život je more
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:04
Kako je sve to bistro, oćeš more, oćeš nebo...... strašno lijepo!!!
Terasa pici-pici!!!!
 
smile120
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7980818283 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.