Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 140>
Korisnik
Poruka
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 23:20
Šetam kroz tvoj vrt i ddivim se s v e m u....smile200smile227
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 08:19
O jesi okitila pachiru Kateee LOL, kod mene baš i ne pali LOL !
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 22:57
Jako mi je prijala šetnja tvojim vrtom, čak se niti tvoje pesice nisam bojala. Glicinija ti je zaista bujno cvjetgala, a na slici, sa ovom malo izmijenjenom bojom izgleda bajkovito.

Luk za ružu penjačicu je zaista pravi... nadam se uskoro slikicama na kojima će biti sa ružom.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 21:22
Lilie, vidim da si mi stalni gost, što mi je drago, ali otkrij mi gdje si ti svoju temu otvorila, da mogu i ja u tvoj vrt zaviriti Wink.
Ivna, dabome da sam ju okitila, pa možda upali, a da bi mi trebalo malo, biiii ...... i to ne samo malo Big%20smile.
O Cimi, spustila se ti u grad, znači... kiša vas valjda potjerala, no kako god, drago mi te vidjeti, a moje pesice se ne trebaš bojati, samo moraš biti stabilna na nogama, jer češ brzo dobiti pusu a i  iliti šape na ramena Embarrassed. Ružu penjačicu smo uspjeli dići, vidjeti ćemo kako će biti dok se rascvate, tek su se prvi pupoljci počeli malo otvarati...
zato se je geum rascvao
geum,%20blaženak%20-lat.%20geum%20chiloense%20mrs%20bradshaw%20
i klematis je počeo cvasti - klematis Dr. Ruppel ( ime upisano naknadno)
klematis
a kadulja je u punom cvatu
kadulja
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 21:25
A sa južne strane kuće je procvala penjačica Coral Dawn
ruža%20penjačica%20Coral%20Dawn
i moja ruža ljubimica - Samba ( naziv upisan nakon imenovanja od Flavie)
ruža%20
pa jedna njena ruža - polurascvatena
%20ruža%20
i jedna skoro skroz rascvjetana i što dalje biti će sve crvenija
%20ruža%20
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 21:29
ovaj "neznanko" se već lijepo raširio dok njegov crveni brat nešto štrajka ...
 a i žilardije su počele cvasti
žilardija-lat.%20gaillardia
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:07
Imamo istu ruzu 'miljenicu',a neznanko je predivan
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:11
još jedan forumski cvjet mi je procvao
mini perunika
mini%20perunika
iza nje se vide listovi bijele Korijenko perunike koji su veliki, a od ove plave su široki kao od narcisa...
i ovo je forumski cvijet... od Horti
Biskupski%20korov%20-%20lat.%20Aegopodium%20podagraria%20variegata
Aegopodium podagraria variegata ili kao sam našla na Net-u biskupski korov
 i cvijet od njega koji izgleda kao mrkvin
Biskupski%20korov%20-%20lat.%20Aegopodium%20podagraria%20variegata
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:11
Gio jel i tvoja Topalovićka?
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:36
Krasnih cvijetića sam kod tebe zatekla Thumbs%20Up
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:37
nije...moja je kupljena u polj.apoteci i vec sam zaboravila tko je proizvodjac,odlucila sam da odsad kupujem samo kod Topalovica ...vec sam spremila poduzi spisak,nadam se da cu to i realizovati.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 22:51
Znam da mi nećeš zamijeriti što nisam dugo bila kod tebe ali sve znaš kako se odvija -ali sad sam se tako lijepo opustila sa tvojim cvijećem da imaš od mene sve najbolje pohvale 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:11
Ruža od svega naj ljepša - prava kraljica, ona žuto narančasta, ma gdje li je samo nađe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 00:14

Uh... šta mi učini???

Opet neću moći spavati, od tvog vrta i tvojih biljaka...Tongue, užasno je to što mi radite ... Divno, divno, divno... the Heart END !!!!

Pozdrav Tongue  uz veliki osmijeh
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 10:06
druženje s tvojim znanim i neznanim cvetekima je uvijek ugodno Thumbs%20Up
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 10:07
Katica, prekrasne su ti ruže, ona tvoja miljenica "Samba" je prelijepa, ali i Coral Dawn je divna. Mene je ovaj puta najviše razveselio cvijetak klematisa Dr. Ruppel...ma savršeno!!!! smile79
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 10:10
Sve je predivno,ali ruža vatrene boje ja stvarno lijepa i posebnaThumbs%20Up
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 10:12
Ruže su prekrasne, ali i sve ostalo.
Nadam se da neznanac nema tako komplicirano ime kao onaj aegopodium podagraria variegata LOL
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 11:30
O dojmovima iz tvog vrta morat ću posebno, ali ispuni mi jednu želju smile143
Riječ je ovoj biljci, sigurno postoji razlog zašto si joj među nogice stavila kovanice? Podijeli s nama to vjerovanje, može?


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:00
Misty-da, prvo da tebi odgovorim, ja sam to čitala ovdje
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4117, ali i još na nekim drugim stranicama, gdje se spominju i crvene trakice, pa po principu majmun vidi majmun radi...... tako i ja napravila LOL, a hoće li upaliti ...... vidjeti čemo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,141 sekundi.