Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičini cvjeteki
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičini cvjeteki

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 154>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 18:27
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 18:28
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 18:29
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 18:30
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 18:31
ClapThumbs Up
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 18:31
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 18:33
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 18:35
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 18:37
Mari,5510 hvala na posjeti! Drago mi je da ti se sviđaju moji sukulentići. Embarrassed
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2015 u 20:17
Draga Bugice slike su ti odlične i tvoji cvjetići jako lijepo napreduju
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
iva.em View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2015
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 42
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iva.em Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2015 u 00:38
Krasne ljubicice...meni ide od ruke pelcanje,ali ljubice nece cvasti kod mene...podjelim ih i kod drugih cvatu...eto i ove zime sve sam ih podjelila...i zapelcala neke nove....nadam se cvatnji.Sukulenti su mi nova starst...Divni su vam ...nadam se da cu ja jednom imati takvu kolekciju!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2015 u 06:48
krasni sukulentici...bas su lijepi....slicnu zbirku imam i sama...uzivam u njima...smile92
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2015 u 08:04
Originalno poslano od člana @kaktus @kaktus napisao:

Draga Bugice slike su ti odlične i tvoji cvjetići jako lijepo napreduju

kaktus, draga moja... smile72... posebno mi je drago kada mi navratiš, a još i kad dobijem pohvale... Embarrassed... moram ti prišapnuti - nikad dosad nisam mogla tako izbliza slikati cvjetiće,a da ne budu mutni - imala sam dva fotića i mobitel, ali valjda rezolucija nije bila najbolja... kako sam krenula na posao, dobila sam od firme mobitel (madam se da ne čitaju ovo... LOL) koji ima kameru 5.0 i evo rezultata - konačno mogu slikati izbliza, uživati u uslikanom i to podijeliti s vama koje ste mi bile velika podrška u cvjetnim počecima i zaslužile ste samo najljepše fotkice. Big smile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2015 u 08:09
Originalno poslano od člana iva.em iva.em napisao:

Krasne ljubicice...meni ide od ruke pelcanje,ali ljubice nece cvasti kod mene...podjelim ih i kod drugih cvatu...eto i ove zime sve sam ih podjelila...i zapelcala neke nove....nadam se cvatnji.Sukulenti su mi nova starst...Divni su vam ...nadam se da cu ja jednom imati takvu kolekciju!


iva, dobro mi došla! smile169 Hvala ti na pohvalama ljubičica, još su mlade pa ni kod mene ne cvjetaju, ali dočekati ćemo i to, samo treba biti strpljiv. Drago mi je da ti se sviđaju sukulentići, curke su me opasno na njih navukle... LOL... a prije dolaska na forum nisam uopće obraćala pažnju na njih. Sad vidim koliko su to krasne i nezahtjevne biljčice. smile127Dobro je znati da namjeravaš sakupiti zbirkicu, a ja ću ti u tome pomoći jer proljeće je vrijeme zakorjenjivanja mladih biljčica... iako sam ja cijelu zimu pomalo u tome i vidim da uspjeva samo mora biti na toplome. Budi vrijedna i piši postove, začas ćemo se moći dopisivati na pp i moći ćeš staviti i oglase. Big smile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2015 u 08:15
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

krasni sukulentici...bas su lijepi....slicnu zbirku imam i sama...uzivam u njima...smile92


Josipo, evo meni i tebe, baš mi je drago da si mi navratila. smile76 Hvala na pohvalama, polako sređujem sukulentiće da dobiju sve potrebne uvjete za rast i razvoj, mijenjam zemlju, dodajem usitnjenu ciglu (usitnjava je mm tako da je i on počeo sudjelovati oko cvjeteka... LOL), neke teglice su nove, a u planu je i puno više od toga... samo treba vremena da se sve sredi... da ih nema bilo bi mi dosadno cijelu zimu. Minimalno zalijevam i mogu reći da se dobro drže, jedino mi se izdužila echeveria multcaulis - pa sam je lijepo odrezala, listiće i stabiljku stavila na zakorjenjivanje i sad imam puno malih biljčica. smile160
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2015 u 09:20
jako ti je lijepo, bravo za male biljčiceClap
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2015 u 09:32
Hvala! Vrlo sam ponosna na njih, pogotovo jer sam nova u ovome. Hvala što si mi došla! smile78
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2015 u 18:01
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

krasni sukulentici...bas su lijepi....slicnu zbirku imam i sama...uzivam u njima...smile92


Josipo, evo meni i tebe, baš mi je drago da si mi navratila. smile76 Hvala na pohvalama, polako sređujem sukulentiće da dobiju sve potrebne uvjete za rast i razvoj, mijenjam zemlju, dodajem usitnjenu ciglu (usitnjava je mm tako da je i on počeo sudjelovati oko cvjeteka... LOL), neke teglice su nove, a u planu je i puno više od toga... samo treba vremena da se sve sredi... da ih nema bilo bi mi dosadno cijelu zimu. Minimalno zalijevam i mogu reći da se dobro drže, jedino mi se izdužila echeveria multcaulis - pa sam je lijepo odrezala, listiće i stabiljku stavila na zakorjenjivanje i sad imam puno malih biljčica. smile160
tako sve pomalo...ja svoje sijance selim u garazu postalo je pretjesno....hvala bogu....jos malo sve ide u garazu iz prdsoblja i sobice gore...bit ce to mala oaza cvijeca koja ce cekati svoje mjesto u vrtu....smile86
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2015 u 06:36
Pa, da - pomalo i s puno strpljenja - što mi, moram reći, i nije jača strana... nestrpljivost je moja mana, ali polako se i ja učim biti drugačija... ako nitko, naučit će to mene cvijeće - htjela ja to ili ne. Big smile I kod mene je tijesno i snalazimo se svakako, ali valjda je tako kod svakoga sa našeg foruma. LOL 
Jedva čekam proljeće, ne samo iz ovog razloga gore navedenog... smile160... a snijega kao u priči...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2015 u 07:55
Prošlih dana bilo je ovako... sve do jučer
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 154>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.