Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8283848586 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2016 u 11:23

Draga Josipa, svi vidimo ogroman trud tebe i tvojih dečki - napravili ste čudo !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2016 u 11:26
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Draga Josipa, svi vidimo ogroman trud tebe i tvojih dečki - napravili ste čudo !
da pravo cudo..ovo proljece kisa pomogla sve mi je ogromno...kokotic je vislji od mene nrmogu se nacuditi....a o uzivanju da ne pricamo...volim sa vama svoju rafosta podjeliti....
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2016 u 11:47
Kako ti se sve lijepo raširilo, uživam skupa s tobom smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2016 u 15:21
Bogatstvo biljaka u tvom vrtu ukazuje na uložen trud i ljubav prema njima...uživaj smile78
     
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2016 u 21:50
Prošetala sam opet po tvome carstvu......smile64
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2016 u 22:33
I ja sam bila večeras tu... krasno ti je sve, panoramske su odlične, cijeli vrt je pun lijepog i raznovrsnog cvijeća i to mi se jako sviđa. Znam koliko je trebalo truda, volje, rada i vremena za to i zato ti čestitam. smile169
Na vrh
janja-nja-nja View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 01 Studeni 2014
Lokacija: Predgrađe Zg-a
Status: Offline
Bodovi: 217
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje janja-nja-nja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2016 u 12:40
E, kako si očito stavila biljke u vrt takve da svako godišnje doba nešto raste neću komentirat ljepotu cvijeća u cvatu nego samo ću reći da željno iščekujem da i ova 'zelenjava' procvate jer znam da će to biti prava rapsodija.

Kod mene cvijeće je tako sađeno da pola cvijetnjaka bukne u 3, 4 i malo početak petog mjeseca.
Drugi dio cvijetnjaka  bukne u 7 i 8 mjesecu. Naravno da imam cvijeće koje zbog klimatskih promjena cvate sve do studenog ali to su uglavnom ehinacee i neke druge biljke koje su razbacane uokolo pa ne izgledaju baš kao cvjetna oaza.
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2016 u 16:47
Josipa prekrasno prava riznica prekrasnih ljepotica
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2016 u 13:11
Već par dana mislim na tebe. Moram ti javiti kako se tvoja smeđa kopriva raširila i zauzela popriličan dio. Još je sitna ali sviđa mi se što je neuništiva. Pravi je borac ( na gazdaricu )
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2016 u 13:31
prekrasne i panoramske i pojedinačne slikice 
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2016 u 15:31
Josipa bravo smile57 puno raznolikih biljaka, a digitalisi su kapitalci, jako lijepe boje Smile
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2016 u 11:41
Ostavljam ti pozdrav i lijepe želje ... prošetala sam  divnim vrtom, zavirila u svaki kutak  i iskrene pohvale svima. Heart Hug
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2016 u 12:15
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

Kako ti se sve lijepo raširilo, uživam skupa s tobom smile57
da bas se lijepo rasirilo sve...dosta se osjemenilo pa me raduje mogu podjeliti....Heart
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2016 u 12:16
Originalno poslano od člana aurelia aurelia napisao:

Bogatstvo biljaka u tvom vrtu ukazuje na uložen trud i ljubav prema njima...uživaj smile78
velika raskos je vidjeti kako napreduje...smile99
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2016 u 12:31
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Prošetala sam opet po tvome carstvu......smile64
smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2016 u 12:32
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

I ja sam bila večeras tu... krasno ti je sve, panoramske su odlične, cijeli vrt je pun lijepog i raznovrsnog cvijeća i to mi se jako sviđa. Znam koliko je trebalo truda, volje, rada i vremena za to i zato ti čestitam. smile169
panorama....obozavam ju...smile99
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2016 u 13:22
Originalno poslano od člana janja-nja-nja janja-nja-nja napisao:

E, kako si očito stavila biljke u vrt takve da svako godišnje doba nešto raste neću komentirat ljepotu cvijeća u cvatu nego samo ću reći da željno iščekujem da i ova 'zelenjava' procvate jer znam da će to biti prava rapsodija.

Kod mene cvijeće je tako sađeno da pola cvijetnjaka bukne u 3, 4 i malo početak petog mjeseca.
Drugi dio cvijetnjaka  bukne u 7 i 8 mjesecu. Naravno da imam cvijeće koje zbog klimatskih promjena cvate sve do studenog ali to su uglavnom ehinacee i neke druge biljke koje su razbacane uokolo pa ne izgledaju baš kao cvjetna oaza.
kod svih nas je tako..pa prebacujem i uskladjivamo cvijece uz cvijece da kroz cijelu godinu cvjeta...vjerujem da tvoja cvjetna oaza isto ostavlja bez daha....makar joj nadjes manu....smile106
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2016 u 13:23
Originalno poslano od člana kamenjarka1 kamenjarka1 napisao:

Josipa prekrasno prava riznica prekrasnih ljepotica
smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2016 u 13:23
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Već par dana mislim na tebe. Moram ti javiti kako se tvoja smeđa kopriva raširila i zauzela popriličan dio. Još je sitna ali sviđa mi se što je neuništiva. Pravi je borac ( na gazdaricu )
koprivica je neunistiva i predivna....moje se posvuda bude...Wink
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2016 u 13:25
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

prekrasne i panoramske i pojedinačne slikice 
da bas su lijepe...Tongue
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8283848586 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.