Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8586878889 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 15:40
Jako je lijepo šetati tvojim vrtom, pun reda i urednosti. Ja to obožavam, nigdje pretjerivanja , sklad i harmonija. Želim da mi vrt bude sličan tvomeHug
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 15:49

Baš lijepo da se mi bile, naljuljale se a i veselim se drugi tjedan mojim rječankama smile78

Bergenija, ma vjeruješ ti meni da se ja najmanje ljuljam, tu sad popodne i za vikend najviše uči Nina jer kaže da joj je tu najmirnije a i to je omiljeno mjesto od MM za srknut kavicu.

Niho, ma vidi ti ljubomorne žene Wink, a ja sve gledala da malo prošetamo al ti svog S... zarobila na klupi, sjela između nas, na drugu stranu MM i eto propade nam šetnja u samo LOL. Pa kako  nisi snimila cikasicu, bogami nije picmoljakWink a na samom ulazu je, na početku stepenica......da nisi ti previše gledala MM pa zaboravila na moje cvijeće smile96  smile232, evo ti jedna velika smile78
Tija... kane imam posađene u vrtu na tri pozicije a ove u bačvi su ono što mi na kraju ostane pa nemam kamo drugamo sve strpam u bačvu pa što bude Wink ali svake godine budu predivne....
 
Primorka, za srca kažu da vole polusjenu. Ova moja su već baren 30 let na istom mjestu, na živom suncu, svako toliko ih izvadim i opet posadim ali uvijek su mi tako lijepa. Ako ih posadiš i na sunce nećeš fulat. 
 
Lora, Triša, Šmrcko .. Nadan se da će vam se hacienda svidjeti i uživo Smile
 
Anaida... često si nam tako blizu a uvijek žuriš smile232
 
Miro dođi mi opet.....   Lantana.... to je i moja želja Hug 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 01:42
Korjenko grote su ti prava ljepota....Nove slike trešnje susmile227.....
Drjemavci su još kod mene, nikako dati ih dostavim...Ako ideš prema Rijeci javi se, ako ne doći ću do tebe, jer pročitala sam da na kavu ne dolaziš....smile78
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 06:55
Ja se samo nadam da ću doći na kavicu kod tebe da uživo vidim tu ljepotu!Big%20smile
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 13:33
Ej ima i toga baš dobar ti muž a moža sam ja kriva smile96jadnica tebe optužujem 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 13:46
eheeej lantana, pomakni se malo da iskoristim priliku za ljuljanje i ljenčarenje Wink zadnji puta kada sam sjela na ljulju malo odmoriti, morala sam poslije kopuckati po vrtu LOL ali možda korijenko neće vidjeti ovaj puta jer pije kavu sa proljećem na terasi LOL
korijenko, sve pohvale, kao uvijek sve je pici pici i savršeno Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 00:35
smile47krasno mjesto za ljuljčku !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2010 u 00:44
UH kao i uvijek dok gledam tvoj raj na zemlji ja zamišljam da sam tamo i da sve to gledam uživo krasno jeeeeeee!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:18
Kiša pomalo pada, tmuran je dan........ ali meni je najljepši, jer je danas moj dan..... na radiu mi nježnim glasom pjeva Marko Tolja, odmah mi je ljepše Wink..... švrljam po forumu......odlučila sam da danas ne radim ništa, čak i ručak kuha MM....... ma baš je super Thumbs%20Up.
 
U tom lijepom rasploženju stižu nove slike sa haciende zabilježene Salomonovim okom Clap
 
Počinjem tulipanima, onima koji juš uvijek cvatu...
 
 
Crni, imam ih čak 3 komadaWink
 
 
 
Žuto crveni su gotovi za ovu sezonu
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:19
Kako dobre slike tulipana, cvjetajućih i ugibajućih, bravo draga, da bar neki od ovih tamnih opstane do 7. da ga vidin uživo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:21
Perunike
 
 
Srca
 
 
 
Jagodini japanski irisi
 
 
Stari božur, ipak mi nije otišao cijeli grm, potjerao je dvije grane
 
 
Kalikantus ispred kuće
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:23
"Jorgovane moje rosno cvijeće, nema djeve koja tebe neće....."
 
 
 
Laburnum -zlatna kiša sva je u cvatu
 
 
Viburnum - palla di neve
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:25
Danas ti je rođendan, guštaj u vrtu cijeli dan .Wink
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:26
A sad opet kamenjari, grote i njihovi "stanovnici"......Wink
 
 
 
Iberis - njevica
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:28
Armeria maritima
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:31
Dušica, sad je ima u svakoj pukotini
 
 
Phloxići
 
 
Sedum - Shasha
 
 
 
Sedum - Šmrcko
 
 
Žuto....
 
 
Puzajući ružmarin
 
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:35
Korjenko,koja lipa boja tulipanaThumbs%20UpKod mene su davno iscvjetali i tulipani i galoper.Japanski iris i jorgovan su predivnismile64
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:35
pfff sve je super, ali ovi japanski irisi su posebni Thumbs%20Up
a jorgovan obožavam i zato stalno oko svoga obilazim i upijam onaj prekrasan miris...i ovaj tvoje je zamirišao do mene skroz Wink
još jednom sve najbolje želje za ročkas smile78
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:37
I za kraj japanski javori zeleni i crveni, ne znam što će biti dogodine jer već je i ove relativna gužva Wink
 
 
Ako bude u petak dobro vrijeme tu ćemo mi rječke curke sigurno malo odmoriti....Wink
 
Tamna je slika jer se je već mračilo.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:41
Čestitam rođendansmile169smile164
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8586878889 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,316 sekundi.