Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dio mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dio mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 119>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 19:36
Hej draga, evo me svratila i ja. Volim tvoj vrt kad je zelen, volim tvoj džem od šljiva, pekmez od raznog voća, ajvar, sve me to podsjeća na boravak kod tebe.
Prekrasne si sličice stavila, dio starina u kojima Branko uživa, a ja ipak više volim tvoj okoliš i tvoju prekrasnu kuću, a najviše ono mjesto gdje smo ujutro ćaskali i pili kavicu s prekrasnim pogledom na dolinu.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 19:40
Ovdje želim ponovo piti kavu i jesti baklave!
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 20:45
Ma Trišice ti znaš da si mi najdraži gost,naranđasta sobica čeka tebe,a baklava i kafica je  uvijek spremna,naravno i Branka čekam pa mora MM imat društvo,a sve ostale goste ću rado ugostit,mi smo iste ,volimo ljude i radujemo im sesmile79
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 22:16
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

naravno bit će i dovoljno rakije


Uploaded with ImageShack.us


Sarajka draga , kako si me podsjetila ! Skoro istu sliku kao i ova tvoja imam i ja , jedina je razlika da je na njoj moja mama !
Od kad je 1993 umrla od onda vise nismo pekli rakiju !

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 22:25
Sarajka moja draga , vratila sam se jos jednom u natrag skroz tamo do 60.tih stranica i vidim da ti jos puno toga nisam rekla :

Najljepsi cvijetici kao i cvijet su tvoji unucici i kcerka , najveci dragulj tvoj suprug , prekrasna oaza mira i ljubavi tvoj vrt !

O ruzama da ni ne govorim koliko su lijepe a starine :   p r e d i v n o   !
Svaka stvar sama za sebe donosi svoju pricu ! Nadam se od sveg srca
da cu imati prilike to vidjeti i u zivo !

smile79
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 22:40
Drago mi je da Vas je podsjetila na mamu,e i mi pokušavamo održat koješta od starih vremena,no koliko uspijevamo ne znam,a djecu to baš i ne interesuje,pozdrav veliki  iz Sarajeva

Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 23:13
Sarajka draga, djeca su sad u svom filmu, nikad ih ne interesira što i kad bi roditelji htjeli. I mi smo bili takvi, nije nam se išlo u vikendicu jer je uvijek tata organizirao neke poslove po vinogradu ili okućnici, a mi bi rado ljenčarili. A da nas sada vidiš - kopamo, plijevimo, kosimo, pilimo, režemo, sijemo sadimo ... od jutra do sutra (sreća da snijeg padne, inače bi se ubili). Sve to samo zato jer ne moramo, nego smo sami odlučili zasukati rukave. Vidjet ćeš, tako će i tvoji jednog dana, samo treba strpljenja i sve dođe na svoje. 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 04:24
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

pod srednjim krovom je  prostor za sjedenje,tu još ima frižider i peć,on je us

Uploaded with ImageShack.ustakljen ako je hladno ili je vjetar da se može sjediti

Od svega što si nam pokazala teško je izabrati najljepše, ali sam se odlučila za ovu sliku radi prekrasnog pogleda na Sarajevo! Za Sarajevo me vežu lijepe uspomene i prijateljstvo sa ženom koja ima isto veliko srce kao i ti! Tko zna, možda se sretnemo jednom..Embarrassed 
Time is something you can never get back..
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 19:46
anabistrice u pravu si,ali valjda je to prirodno,ali i mi sve manje snage imamo,najbitnije je da nam ovo odgovara i da volimo sve to
misty-da ja te očekujem u maju,pa možda sretnemo i tu prijateljicu i zajedno se divimo, pogledu
Pozdrav za vas i smile79
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 19:52
jel se otopio snjeg?
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 19:54
ma slabo,evo čitavo popodne pada novi snijeg,ma ja mu ne vidim kraja,užas,hvala gioia  na posjetismile79
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 20:42
A zamisli da nikad nema snijega ni zime. Umrle bi od posla Wink Ovak se prisilno odmorimo i sakupimo snage za proljetno kopanje, sijanje, sađenje ...
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 22:00
evo me malo svratih da vidim šta ima nova kod tebe samo da se javim da znaš da sam još živasmile79
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2012 u 00:13
Malo sam svratila da upitam kako ste ...Nadam se da ste dobro ali se i dalje borite sa snježnim nevoljama...Snijega ima i ponovo pada ..Čula sam se sa Harisom i rekao mi je da snježna idila traje i dalje...Nadajmo se da je tome brzo kraj i da će proljeće uskoro stići i u tvoje dvorište..WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2012 u 00:35
Hvala Jagoda,ali ja mu ne vidim kraj,i jutros je osvanuo novi,voda još uvijek zaleđena,no sada  barem put je prohodan pa siđem do stana,prenočimo,okupamo se i vidimo malo civilizacije poslije totalne blokade od 10 dana,samo da sunce progrije biće bolje,danas sam ponovo gore i malo je bolje,manje snijega i leda, biljkica dosta smrzlo,a vani još sve pod debelim snijegomsmile79
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 17:16
I kod mene je iblo dosta snijega i jako niske temperature, na sreću je zatoplilo, danas prekrasan sunčan dan i 12 C. Nadam se da je kod tebe situacija bolja i da opet imaš vode. Vjerujujem da s nestrpljenjem već svi čekamo tople dane i proljeće.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 17:45
i kod nas je otoplilo ali ne toliko,smile79 snijega ima još podosta,o raditi vani još ćemo pričekat,voda je odledila ali je otišao hidrofor te smo i to kupili i montirali i sada je sve ok,biljkice pomalo stižu u prodavnice,lukovice,sjemenke ali od kupovine još ništa dok snijeg ne ode,hvala ti na brizi i posjeti
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 17:51
Evo mene opet malo u posjetu. Ja sam danas isto obilazila naše trgovine sa biljkama i baš se razočarala. Ponuda još i nije nekakva, ali budući da ni kod nas još nije okopnio snijeg, ne žurim se sa kupovinom.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 17:56
pa  za nas je zaista prerano,mi tek u aprilu i maju možemo krenut sa vanjskim radovima,a kolike su gomile snijega  daj bože i do avgusta da krenemosmile65
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 19:51
Sarajka samo ti odmaraj, posao nece nikud otici. I kod nas nije jos za nikakve radove makar je dosta zatoplilo, a bojim se da nam niti ovaj snijeg nije zadnji.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 119>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.