Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uskršnja radionica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Uskršnja radionica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 13>
Korisnik
Poruka
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 11:47
Hvala Franjica! Ovo mi je zaista veliko zadovoljstvo raditi za dragu dječicu da se i oni malo razveselesmile202
meni je super u životu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 12:06
Ideja,  možebitna....
..zadnjih godina je bilo za kupiti jaja od stiropora koja su ukrašena papirom i imaju traku za visiti....čini mi se Konzum.....preko tog njihovog papira oboja se ili nalijepi kao decoupage vlastita sličica zeka, koke i sl....pa djeca tim jajima mogu ukrasiti Uskršnju granu u vazi...
 
 
....kasnije ću slikati  što imam   doma.....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 12:09
Manči,to sam ja tako nekako mislila.Kupimo jaja,plastična ili od stiropora,neka ih klinci ofarbaju i samo poljepimo trakice da mogu visiti.Takve bi ideje i trebale,nešto jednostavnije.Zadnji puta smo malo zakomplicirale,nismo računale na manjak vremena.
Mislim da ću morati do Zg,Esmeralda,di si taj kalup za tanjur kupila?To i meni treba.
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 12:12
U lumosu sam kupila kalup za tanjuriće.
meni je super u životu
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 12:33
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Manči,to sam ja tako nekako mislila.Kupimo jaja,plastična ili od stiropora,neka ih klinci ofarbaju i samo poljepimo trakice da mogu visiti.Takve bi ideje i trebale,nešto jednostavnije.Zadnji puta smo malo zakomplicirale,nismo računale na manjak vremena.


Potpisujem
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 21:12
....taj kalup za tanjirić je odličan...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 08:48
I meni se sviđa taj tanjur... a koliko je velik?
 
A za jaja od stiropora sam već prije sa bubamarom razgovarala... To je možda najbolje da ih mi samo kupimo,a da djeca sam ukrašavaju kako im se sviđa...A niti ta jajca nisu skupa...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 11:20
Da,Proljeće,još kad Esmeralda i Manči naprave ove gipsane ukrase,klinci će farbati tjedan dana.Tako je i za njih i za nas najbolje,Esmeraldu nagovorimo da i tanjure izlije pa nam ni košare ne trebajuBig%20smile
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 13:19
Budem izlila i tanjuriće, nagovorile ste mesmile197
meni je super u životu
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 20:57
kupila sam kalupe sa ovčicama pa ću ipak nešto napraviti Smile
 
do kad to treba biti gotovo?
 
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 21:00
super!!! joj imat će bome kaj za farbat, baš će biti veselo!!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 21:01
još se nismo točno dogovorili kad bi se išlo al sigurno dva tjedna ili tjedan prije uskrsa....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 23:08
znači idete negdje krajem trečeg mjeseca...e super...onda nije panika Smile
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 23:09
Joj ovčice su tak slatke,nisam još vidjela takvesmile215
meni je super u životu
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 23:15
ove ovčice oni imaju, sjećam ih se od zadnji put no nema to veze jer nema dovoljno vremenana radionici za izradu figura, dok mi zamiješamo gips pa dok ga uliju pa dok se osuši i tako to, bolje donijeti gotove, a onda će si i sami moći napraviti te ovčice jer imaju kalupe....super iris!!!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 23:15
esmeralda imaš ih u chemacu za kupit. 58 kn dođu.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 14:16
Slatke ovčice! smile186

Računajte da bum pribavila boje za klince da imaju s čim bojati. Kak ste krenule s izradom treba i na farbu misliti.
Neznam da l bum mogla ići pa me zanima ko bu skupljal materijal za uskršnju radionicu?
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 14:34
ja sam vidjela u nb netu akrilne tempere u bocama od 1 litre za 36 kn, sad ne znam jel to skupo il jeftino jer nisam nikad to kupovala, no meni se čini prilično jeftino....ima bijla, žuta, narančasta, crvena, svijetlo plava, tamno plava, smeđa i crna. e pa sad ko se više kuži nek veli pa da znam jel bi kupila...
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 14:41
evo baš sam sad našla novu ideju za uskrs ....

http://www.hobbyart-chemaco.hr/default.asp?IDCat=52&IDArt=397
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 15:41
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

ja sam vidjela u nb netu akrilne tempere u bocama od 1 litre za 36 kn, sad ne znam jel to skupo il jeftino jer nisam nikad to kupovala, no meni se čini prilično jeftino....ima bijla, žuta, narančasta, crvena, svijetlo plava, tamno plava, smeđa i crna. e pa sad ko se više kuži nek veli pa da znam jel bi kupila...
 
 
Meni se ta tempera čini jako jeftina,u knjižari sam vidjela 250ml 34,00kn
meni je super u životu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.