Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I ja se igram...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


I ja se igram...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 25>
Korisnik
Poruka
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 09:24
neko će biti presretan! znam da bih ja bila Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 09:35
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

neko će biti presretan! znam da bih ja bila Smile
 
Nadam se da hoće, još kad je napunim bajaderama...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 09:44
Što te više hvalimo ti stavljaš ljepše radove!!!
Ova kutija je jako lijepa i prozračna...
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 07:56

Photobucket

Prelijepooooooooooooosmile71
meni je super u životu
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 08:17
Predivni radovi (neću te više gledati jer si me zarazila, tako si jednostavno objasnila pitorico da mi se čini kako ću ga početi raditi.) Oduševljava me tvoja jednostavnost i ovaj puta smile93na košaricu... slušam, što i kako si radila!
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 09:18
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Predivni radovi (neću te više gledati jer si me zarazila, tako si jednostavno objasnila pitorico da mi se čini kako ću ga početi raditi.) Oduševljava me tvoja jednostavnost i ovaj puta smile93na košaricu... slušam, što i kako si radila!
 
Pitoricco je zapravo jako jednostavan. Kada stavim salveticu i čini mi se da nešto fali, e onda je to on. I to je zapravo čar ovoga što mi radimo, kada se zameljaš bojama po prstima... A košarica, pronašla sam je kod mame u jednoj kartonskoj kutiji sa masom drugih stvari, bila je neke "kaki", žuto-smeđe boje i baš ružna na prvi pogled.  Napravljena je od kovanog željeza što joj daje vrijednost, samo sam je pofarbala u bijelo, prelakirala auto lakom i onda nisam mogla odoliti a da ne zalijepim i ove male ružice. Sada mi izgleda kao da je sva od čipke i meni je baš lijepa. Drago mi je da se i tebi sviđa ono što radim.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 11:39
ove tvoje kutije,nemam rijeci koliko su mi prekrasnesmile71
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 11:47
 
kutije jedna ljepša od drugesmile73
ANĐELKA
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 12:51
prekrasno smile71
Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 14:35
Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Sanjam ti si zaslužila lijepe poruke jer su ti radovi super...Tongue
 
Hvala od srca!
Ovo je još jedan darak za nekoga.
 
 

Photobucket


Moj favorit, definitivno!!Clap
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 15:52
Prekrasno,obožavam kutije i škrinjice
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 10:17
Na ovoj kutiji sam koristila drugi sloj salvete koji obično bacamo, pa evo samo da vidite da se i on ponekad može iskoristiti...
 

Photobucket

A ovo su dva okvirića, dar za prijateljicu moje kćeri, jedan otkačeni jer je i slika takva, i jedan lijepi jer su i one takve...
 

Photobucket

I nešto za na vrata za jednu malu, malu djevojčicu...

Photobucket

 
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 11:25
Prekrasno, a ova ideja s drugim slojem salveta je super ima retro look smile141
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 11:35
Bravo super ideje.. a ovaj natpis je na drveteu?
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 12:01
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Bravo super ideje.. a ovaj natpis je na drveteu?
 
Da, na komadu drveta koji sam malo doradila. Hvala!!Tongue
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 12:17
Svi su ti radovi lijepi, "morsku salvetu" je već puno nas koristilo, a ovaj tvoj rad je opet nešto novo, bravo
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 15:01
Divno je! Pogotovo okvirići - nikad mi nije palo na pamet da crno - bijele fotke mogu izgledati tako dobro u šarenim okvirićima! Clap
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 16:03
[QUOTE=sanjam]Na ovoj kutiji sam koristila drugi sloj salvete koji obično bacamo, pa evo samo da vidite da se i on ponekad može iskoristiti...
 

Photobucket

 
 
jel ti ovo od mene salveta?
 
ovo je super ispalo. koji si ti inovator!smile141

 

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 16:33

prekrasni radovi! smile141

Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 19:22
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

[QUOTE=sanjam]Na ovoj kutiji sam koristila drugi sloj salvete koji obično bacamo, pa evo samo da vidite da se i on ponekad može iskoristiti...
 

Photobucket

 
 
jel ti ovo od mene salveta?
 
ovo je super ispalo. koji si ti inovator!smile141

 

 
Da, vidiš kako dobro sam je iskoristila, ništa se ne baca. Hvala ti još jednom.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.