Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtak podno Sljemena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtak podno Sljemena

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 31>
Korisnik
Poruka
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 08:56
Koje fotke,ko da sam kod tebe.Znači,snifala si,a?
samo jedno jajčeko,valjda bu se sretno pretvorilo u racicu,držim fige!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 12:12
"A onda sam se malo zavukla u sjenu  i ... jednostavno mirisala zrak... (i u jednoj ruci čaša crnog vina Tongue)"

Ovo zvuči doooobro! I sama bih se rado tako zavukla u sjenu, pardon u tvoju sjenicu Wink

Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 13:15
Woow vrt je divan ali patkice su predivne..
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 14:13
Djevojke hvala na posjeti i na lijepim željama za ono dvoje pernatih Smile, navodno svaki dan 1 jaje u  2 tjedna smile72, ali ... ma dobro, vidjeti ćemo! Rain, snifala sam hahaha, da !!! Misty-da, jednom ćemo i to organizirati, neku kavicu kod mene Smile! Eto, hvala vam svima što  mi dođete, a sada idem kao ... kuhat ručak iz konzerve (to je najbrže) heheheh!!!! smile78svima :) 
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 14:43
Svako malo zavirim u lijepi podsljemenski vrt, pratim njegovo nastajanje i uživam. Prije nego krenete na kavu kod malalune, navratite na podsljemensku kavu kod bake bee imam blagi osjećaj da smo susjede, rain znaš gdje sam.
Usput, imam neka pitanja, malaluna, molim te ako možeš pomoći:
1. imaju li tvoji susjedi mačke?
2. pretstavljaju li mačkurine realnu opasnost za patke? Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 16:45
Baš bih htjela biti u priči kad dojde bračni par sa 14 potomaka :-))))))))))))))))))))))))))))
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 17:06
priroda...cveteki... mrak. svaka čast!smile57
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 21:55
Baka Bea,kaj tu si se mačke zamjerile,moje mačke ne diraju susjedine piceke,pa zašto bi ove lijepe patkicesmile155
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 23:04
Tko ne bi ovo ljeto uživao u hladovini tvoga vrta?
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 23:43
@Anaida= uuuu  nadam se Tongue !!!!
@gioia = smile78
@Duda-Lave= bitno da su sretni Tongue! Hvala ti na posjetiii Heart !
 
@Mira021= hvala ti miro021 Tongue !
 
@rain= ti već jesi dio priče htjela ti to ili ne htjela Wink Tongue !!!
 
@TaTjana i Lucy = hvala na komentarima TongueTongueTongue
 
@ Baka Bea i mali kaktus=
 
Za ove patkice mačke jesu opasnost! Prvu patkicu  (1 ženu od Peweea) su ubile mačke, jer tada još nije bilo ograđeno kao sada (sve bočne strane i "plafon"). Ima i drugih noćnih vrebajućih beštija (kune, lasice itd).
Ovo su jako malene patkice, poput onih za kadu pa ih mačke mogu napadati i nauditi im pa čak i ako lete jer ovo su Wooden ducks= svijaju gnijezda na stablima (kod mene ne jer nemam takvu mogućnost - za sada). Također, nemogu zimi biti vani pa im treba i zimsko sklonište. Baka Bea ako te zanimaju dođi vidjeti ...
 
Pusa svima smile79
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 06:52
Eh, mali kaktus, pitaš što su mi se zamjerile mačke? Nekad sam bila mačkočoljubac (imali smo i podmlatka 4-5 kom), a sad susjedove koriste moj vrt kao WC, čak i ne zakopaju kao nekad, a prijateljima pecaju koi-šarane iz jezera. Našla sam jučer pred vratima sljepića odgrižene glave. Nažalost tako bi prošle i patkice, šteta bi bilo predivne su. Hvala malaluna na informaciji, hvala na pozivu, čim organizira rain posjet nudim se i ja. Usput bilo bi lijepo popiti kavicu i uz moje jezerce, nema bolje kave od vrtne, jutarnje, popodnevne, svejedno.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 15:13
Ja stvarnom nemam problema sa mojim mackama,a u dvoristu uvek imam i pacica,i mali gusaka,morkica,curkica id.,ma ni Nero(pas) ne obraca paznju.
Ranije sam imala lovackog psa i divlje patke,nismo imali ni tad problem
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 17:24
Gioiaa tvoje mačkice i peseki su socijalizirani (odrasli uz te patke)! Ove moje po kvartu jedva čekaju zavrnuti glavicu jednoj od njih, na žalost! :(...
Drago mi je što ti imaš bolja iskustva od mene, ali možda je stvar u veličini patkica, moje su jako malene i sitne... Ne znam! 
 
Kisss
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 20:25
Joooj,nikad vidla takve racice,moj Rain bi se obeznanil od sreće!!!Grožđalinda isto,samo od druge vrste sreće Ta podnosi jedino Raina,sve ostale životinje su neprijatelji.Baš su zanimljive patkice,moraš mi sve o njima ispričati!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 20:40
Budem rain, ali i vidjeti ćeš ih sama :), slatke su skrozHeart!!!
 
smile78
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 21:12
kod tebe mi je baš lijepo....
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:15
prekrasno cvjetno okruženje a i fauna također..
i ja imam rogove ali samo za ukras
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:24
Kako je lijepo kod tebe smile83
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:25
a dogodi se svašta... mom Geu su ptice, mačke, pilići... šetali po glavi. Moja mačka se igrala s papigom... onda smo u šinteraju uzeli Luxa. Isto pravi retriver ko Geo. Pa je čovjeku blizu kojeg smo ih vodili u šetnju pridavio ravno 3 velike, prekrasne, šarene patke! Kako je MM već bio bolestan, a dugo se poznamo, rekao nam je ipak konačno nakon treće... onda je ponosno mami od snahe donio pokazati mače (njeno) koje je pridavio... i sad se ja više ne usudim uzeti nikakvu zvjerku!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 23:00
I priča i slike i cvijeće i patkice sve je nekako lijepo i skladno, kao neki mali svijet za sebe Clap 
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,186 sekundi.