Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dio mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dio mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9596979899 119>
Korisnik
Poruka
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2012 u 23:48
kakva je zima bila biljke su super,barem se nadam da će ljeto biti dugo i toplo

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 15:45
sarajka sad sam vidjela da je kod vas pao snijeg pa bi mi bilo žao da ti nešto ugine.Nadam se da je to samo u planinama.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 16:40
nije na žalost evo jutrošnjih slikica.užas,voća dosta polomljenog,povrće nastradalo,a cvijeće  da ne prićam,taman sam poslije žestoke zime  pokupovala nešto kaktusića,dipladenije, brugmansije se tek počele oporavljat,krumpirko i mnogo drugog cvijeća a sad užas
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 16:42


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 16:43
to su gore jorgovani savijeni do zemlje,a ovo petonije i pelagonije


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 16:44


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 16:46
eto dio cvjetnjaka gore


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 16:51
jao, kolika šteta, 
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 16:52
Katastrofa,ne mogu vjerovati,Jako mi je žao tvog truda.Morat ćemo organizirati akciju prikupljanja sadnica da ti pomognemo iako se to nikad ne može nadoknaditi,biljke da,ali trud ne.Samo da se što prije otopi.Ne daj se.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 16:58
Čula sam da je u Sarajevu pao snijeg i naravno - odmah sam pomislila na tebe. Pa požurila da vidim nove slike. I, stvarno snijeg. E, pa sad je stvarno pretjerao.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 17:03
Ajme, majko! A taman sve krenulo!
Jel ti imaš spremne skije i sanjke za društvo koje ti uskoro stiže? Wink
La donna per piccola che sia

vince il diavolo in furberia



Ivanić grad
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 18:29
isuse nisam uopće znala da je kod vas snijeg pao. Totalno sam šokirana slikama. Odmah sam si pomislila koliko si jadna sad radi tiog- bar bih ja bila.
Nadam se da šteta neće biti katastrofalna. uh draga znam da na vrijeme nemožemo utjecati, ali ovo je zaista previše.

belica,zagreb
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 18:34
I ja sam jučer mislila na tebe kad sam čula da je u Sarajevu pao snijeg,uh,uh,koliko štete,baš mi je žao biljaka i tvojeg truda.Confused
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 18:54
Uh, nevjerojatno, ali istinito. Jedino čemu se nadam jeste da nije bilo mraza jer se onda može dogoditi da se bilčice. Oporave. Ja sam za Uskrs bila u Tuzli. Ujutro nas sve iznenadio snijeg oko 10 cm. Tulipani bili u punoj formi, kao i zumbuli i ja sam mislila da je to sve gotovo. Drugi dan snijeg se otopio, a svi cvjetovi ponovo podigli glavice. Medjutim, kod kuće u Osijeku nisam bila iste sreće. Iznijela sam bugenviliju i hortenzije vani, a onda preko noći mraz. nije bilo snijega, ali su svi listovi izmrzli. Na kraju da te utješim sarajka, smrznuti listovi nisu značili i smrznuta biljka. Evo svi su se oporavili. Bugica sva olistala, kao i hortenzije. Vjerujem i nadam se da će tvoj vrt sve ovo preživjeti. Prvi put sam u njemu i prelistala sve stranice. Kad sam došla do kraja, a ono katastrofa, koja to ipak ne mora biti. Piši da znamo kakvo je stanje.
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 20:02
Sarajka, morala sam navratiti kod tebe da vidim što se događa, čim sam čula za snijeg kod vas. Pa ovo je prestrašno. Žao mi je tvojih biljčica i uloženog truda. Moram priznati da slike izgledaju bajkovito, biljke zelene, a snijeg na njima. Znam da ti je sada užasno, svakome bi bilo. Drži se, a ja držim fige da sve preživi i da se hladnoća i snijeg što prije povuku.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 20:22
drage moje dirnuta sam vašom brigom,ali vjerujte da mi je toplo oko srca zbog vše brige,tužna jesam,ali šta bi Božje davanje,samo bože zdravlja a biljkica će biti,nešto će preživvit,nešto ću kupit ponovo,a najvrednije će mi biti kao i do sada biljke koje dobijem od vas,hvala vam od srca svima.ma rasplakale ste me kad sam vidjela koliko vas je pokazalo brigu,ma odmah mi je lakše,biće biljkica ali vi ste mi najdragocjenije,za sve vas


Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2012 u 23:10
Sarajka, jedva da si se rijesila jednog, a eto opet jos novog snijega. Samo da nebude mraza, to bi bila katastrofa.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 07:10
Draga mojqa pa tebe baš prati snijeg ove godine .Jedva si se oporavila od zimskog a sad ovo... Drži se i nadam se da neće biti štete
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 07:57
mislim na tebe i ja smile63
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 08:41
Draga moja Sarajka tako mi je žao!!!! Tko je mogao i pomisliti, da će poslije svih onih lijepih i toplih dana pasti snijeg!Žao mi je tvojih voćaka, znam da će one pretrpjeti najveću štetu.Bojim se da će ostati bez  ovogodišnjeg uroda.
Žao mi je i cvijeće, po najviše zbog tvog truda. Ne mogu ni zamislit kako se osjećaš! Računaj na mene bar što se cvijeća tiče!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9596979899 119>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.