Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 979899100101 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 22:57
Ovo djevojačko oko je stvarno lijepo, neka si ga raširila, zaslužuje to! A i moram reći - nova garnitura je mrak!!! smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:00

Boh curke, ma znala san ja da će vas puno doć na virtualnu"popodnevnu kavicu"... valjda je bilo dosta stolica......Wink baš lijepo da ste mi došle, ma da ste mi bar stvarno tu....Hug.... aliii ...danas sam imala specijalnu posjetu i garnitura ispod breza bila je zauzeta.... posjetio me je jedan naš forumaš sa naljepšim i sigurno biljkama najbogatijim vrtom u Istri Thumbs%20Up Evo ovdje ću mu se još jedanput zahvaliti na posjeti, na savjetima i na svemu što me čeka sutra za posaditi...... po stažu je "mlad" forumaš ali 100-tni cvjetni guru!!..... Muhle, hvala puno Hug

Posebno ću pozdraviti i Ivnu koja si je dala truda i obišla moju haciendu i to svih skoro  100 stranica, Ivna nadam se da ti se je svidjelo i da ćeš mi doć opet Thumbs%20Up
 
A ti Niho, tebe posebno čekam i  ima da se nacrtaš inače.....smile232
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:38
evo me napokon i kod tebe Big%20smile..ma nema šta divno je puno lipih stvari..nije me bilo pa vidi svašta se događalo...eto ti leda za ohladit špricer imaš na dohvat ruke LOL..zekam se al vidim da nije puno oštetio Big%20smile..meni se najviše sviđa pit kavicu na šterni tam mi je baš čeče  još da usput slušam savijete za cviejteke di ljepše...kod mene sad  projurilo nevrijeme
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2010 u 07:40
Korijenko slažem se u potpunosti s tobom, Muhlenbergija jest cvjetni guru, u njegovom vrtu samo uzdišem, ali i u tvom! Posebno nad tvojim grotama i viburnumu! Šapni mi, molim te gdje si ga nabavila? Shocked
Time is something you can never get back..
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 02:35

Najljepše cvijeće - kao ono koje je raslo u vrtovima naših baka...

 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 05:35
Kad sam vidjela ovu sliku što je Cimi ponovila nisam kometirala, ali sad moram. Toliko volim poljsko cvijeće da sam imala vjenčani buket od njega. Žena nije znala kako mi ugoditi, dala si je truda, a danas kad gledam slike najradje se u njega zageldam. Obožavam poljsko cvijeće i uživam dok se vozimo gledati bukete koje sama priroda složi.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 16:07
Korijenko, hej, hej, pa ti si zaista imala posjetu samo takvu! Baš lijepo.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 23:21
Korijenko lijepo ti je cvijeće na stolu Wink
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
zlatnadolina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 30 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zlatnadolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2010 u 10:34
Nema se tu šta reči nego sve je predivno , ostaneš bez teksta, najljepši su mi zvončići.
Ne postoji cvijet koji nije lijep, samo ih treba voljeti.
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 08:50
Draga moja bila sam u zaostatku nekih 10-setak stranica ali sad kad sam sve pregledala opet sam se adaptirala na ovu tvoju ljepotu smile64
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 08:58
Kod tebe čovjek mora doći na cijeli dan!Wink Pa svako malo sjesti u drugi kutak za odmor.Big%20smile
 
Ono što ja zovem Šmrckicin puzavac je .... cordifoglia? A gazanije su krasne. Razlikuju se i po cvijetovima i po lišću.
 
Ma gušt je prošetati tvojom hacijendom, pogotovo što sam bila osobno a to je nešto što se pamti!Thumbs%20UpClap
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 00:25
smile199  smile142
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 21:16
Predivno dvorištesmile99

Nadam se da će i moja penjačica dosegnuti visinu tvoje, s obzirom da klima uništava i usporava rastHug
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 18:30
Divna ti je hacienda...svaka ti čast..
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 18:57
Helou.... živa sam živa... samo ovih zadnja dva tjedna (po običajuWink ) ne stižem ništa između posla, terapije u Lovranu, fešte u selu...... ne ostaje mi baš previše vremena ali ipak dovoljno da prozujim po vašim vrtovima i vidim šta ima nova.....
Već sam pred 10 dana malo poslikala vrt pa evo u pauzi između pečenja torte sutra za u Vrbovsko vrijeme je da i ja stavim koju sliku.....
 
Bijele margarete i žuti "pohanci"
 
 
 
Bijeli i nježno žuti stolisnik
 
 
Bijela hortenzija
 
 
Bijeli kraljevski ljiljani
 
 
 
Bijele krizanteme, prve procvale
 
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 19:03
Ruže , sve su bujnije
 
 
Kreće i djevojačko oko Zagreb
 
 
Zaboravila sam ime ovoj predivnoj prekrivačici tla...
 
 
Lantanina žuta margareta kraj ljuljačke
 
 
Bijela margareta ispred kuće
 
 
ispod kalikantusa....
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 19:06
Ovakav mi je balkon ovih dana...
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 19:11
A ovo je ispred ulaznih vrata na balkonu...
 
 
 
Ova žuta ljepotica (aichrison) je Nihina od lani i stvarno mi je najljepša na balkonu zato ove dvije sljedeće slike darujem svima vama a specijalno za
Niho Hug
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 19:22
U ovaj betonski važ stavila sam svo manjo cvijeće i sve pokloni od forumaša
 
 
Mislila sam da mi ni ove godine neće cvjetati afrički ljiljan ali...... imati će čak 4 cvijeta
 
 
I za kraj panoramik ispred kuće...
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2010 u 19:22
Ljiljani su kraljevski ali i balkon nista manje.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 979899100101 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.